Skocz do zawartości

Mamusie z Trójmiasta | Forum dla mam


niunia26_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue, jak zwykle wieczny brak czasu 😉

A szczepiłaś na pnemokoki? Ładnie Laura waży nie za dużo nie za mało, a jak w siatce centylowej wychodzi, pediatra coś mówiła?

Niunia, na tym nowym stanowisku aż tak dużo roboty, czy akurat taki okres w pracy nastąpił?

Gerda, co u Ciebie i Patryczka? Zajrzyj do nas czasem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anula w nowej pracy mam dużo do robienia i chyba tak zostanie ;-( Wczoraj Pawełek obudził się z takim rumieńcem na policzku i martwię się czy to nie jest rumień zakaźny ;-( W żłobku ta choroba właśnie panuje i ospa.W sobotę miał katar teraz ma co jakiś czas taki gęsty, kaszlu nie ma, ale boję się iść do przychodni, bo ta ospa i rumień w całym Sopocie panują. Ech te choroby mnie wykończą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Blue, jak zwykle wieczny brak czasu 😉

A szczepiłaś na pnemokoki? Ładnie Laura waży nie za dużo nie za mało, a jak w siatce centylowej wychodzi, pediatra coś mówiła?

Niunia, na tym nowym stanowisku aż tak dużo roboty, czy akurat taki okres w pracy nastąpił?

Gerda, co u Ciebie i Patryczka? Zajrzyj do nas czasem 🙂


Tak szczepiłam, byłam u innego pediatry, ogólnie to oni nic nie mówią, że wszystko jest ok, a sama sprawdziłam, że jest między 10 a 25 centylem.. a wcześniej była między 25 a 50 , także spadła z wagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusie
witam mamusie z Trójmiasta
wybieramy się na wielkanoc do Sopotu
i powiedzcie mi czy aquapark w Sopocie nadaje się do odwiedzenia przez rocznego malucha
widziałam że mają tam szkółkę dla niemowląt wiec pewnie tak
ale wolę zapytać bardziej obiektywne źródło czyli was 🙂
my pod Szczecinem też mamy aquapark - mniejszy od tego sopockiego ale kompletnie nie nadający się dla maluchów
w szatniach zimno, przeciągi, pod prysznicami tak samo
nie ma przewijaków ani gdzie ubrać maluszków 😞
a mi się marzy wskoczyć z nią do wody 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honoratka, niestety ja Tobie nie doradzę, bo nie byłam w Aquaparku w Sopocie, może kiedyś wreszcie wybierzemy się, bo Ola lubi wodę, nie tylko tą w wannie hehe, ale jak byliśmy w sierpniu 2011 nad jeziorem to była zachwycona, więc mogłaby się popluskać.

Niunia mogłaby coś wiedzieć na ten temat, tak mi się wydaje, bo mieszka w Sopocie i chodzi/ła z Pawełkiem na basen, ale chyba nie do Aqua tylko gdzieś indziej, nie wiem czy nie dojeżdżała za Gdynie, bo wiem że tam są organizane zajęcia na pływalni dla rodziców z maluszkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka81 napisał(a):
Honoratka, niestety ja Tobie nie doradzę, bo nie byłam w Aquaparku w Sopocie, może kiedyś wreszcie wybierzemy się, bo Ola lubi wodę, nie tylko tą w wannie hehe, ale jak byliśmy w sierpniu 2011 nad jeziorem to była zachwycona, więc mogłaby się popluskać.

Niunia mogłaby coś wiedzieć na ten temat, tak mi się wydaje, bo mieszka w Sopocie i chodzi/ła z Pawełkiem na basen, ale chyba nie do Aqua tylko gdzieś indziej, nie wiem czy nie dojeżdżała za Gdynie, bo wiem że tam są organizane zajęcia na pływalni dla rodziców z maluszkami.

dzięki za odpowiedź
zaryzykujemy bo dzwoniłam tam i pytałam czy przebieralnie są przystosowane dla maluchów
hihi powiedziałam pani że dla niemowląt a jak mnie zapytała ile ma córka miesięcy to jej powiedziałam ponad rok
a ona na to ojej to juz nie niemowlę 😮
hihi jak te maluszki nam rosną
jeszcze niedawno mówiłam na nią noworodek
a teraz to już całkiem duże dziecko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W imieniu Pawełka dziękuję za życzenia.
Honoratka, Aqua jest spoko, my jeżdzimy na zajęcia do Gdyni bo w Aqua trzeba płacić nawet za pobyt w szatni, masakra.
Z nowości to spędziłam z Pawełkiem tydzień w szpitalu. Miał 4 dni gorączkę nawet do 41 stopni, niczym nie szło tego zbić. W zeszłą sobotę pojechaliśmy na Polanki i zrobili mu badania, wyszło podwyższone CRP od razu dali nas na oddział, po dwóch godzinach okazało się, że ma jeszcze rotawirusa, więc dali nas na oddział zakaźny. Kroplówki dwie, antybiotyk dożylnie i tak spędziliśmy 6 dni w syfiastym szpitalu. Brud był tam masakryczny, wszystko robiłam sama (nawet zamiatałam) i jeszcze 11zł musiałam płacić za każdą noc spania tam. Już jest wszystko ok, ale to były ciężkie chwile ;-(
Anula chętnie się spotkam, może tym razem z dziećmi, bo niemowlaków juz nie ma, Patryczek też zaraz dzieckiem będzie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia, biedny Pawełek, tyle namęczył się z taką gorączką i jeszcze do tego rota.Współczuję takich warunków szpitalnych i w dodatku odpłatne za Twój pobyt (tu już świństwo, ale co zrobić takie nasze państwo) , ale najważniejsze, że jesteście już w domku i jest ok. Na Polanki trafiliście ze skierowania czy poprostu było bliżej z Sopoćkowa?

Przy okazji - niedawno zajrzałam na Wasz wątek i poprosiłam jedną z mamusiek o przesłanie książki w pdf "Język dwulatka" Tracy Hoggs, ale od mojego postu nikt tam nie zaglądał i ogólnie cisza, więc jeżeli masz to czy możesz mi przesłać?
W razie co, dla przypomnienia mój mail: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...