Skocz do zawarto┼Ťci

A co z ogladaniem tv przez nasze dzieciaczki? Pozwalac czy nie? | Forum dla mam

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusie
U nas nie by┼éo d┼éugo tv ogl─ůdania. Ani puszczania ma┼éemu, ani ogl─ůdania przy nim. Dopiero od niedawna chc─ůc go jednak oswoi─ç z tym wszechobecnym medium puszczamy mu bajki na wiecz├│r, przed snem. ­čÖé I nie z tv, ┼╝eby w┼éa┼Ťnie nie by┼éo reklam├│wek pomi─Ödzy, ale nagrane na p┼éyt─Ö dvd. W ten spos├│b te┼╝ sami wybieramy co ogl─ůda. Cho─ç Wi─ç jako┼Ť d┼éugo si─Ö nie potrafi skupi─ç. Obejrzy np. odcinek, dwa ukochanego Krecika i ju┼╝ usiedzie─ç nie mo┼╝e. ­čśë

Gorzej jak ma┼éy jest u dziadk├│w. Nie podoba mi si─Ö puszczanie mu wszystkiego jak leci na dzieci─Öcych kana┼éach, bo wg mnie nie wszystko jest jeszcze dla niego. Ale staram si─Ö ju┼╝ nie robi─ç o wszystko fermentu i przymykam na to oko. ­čśë I tak teraz gdy jest pogoda ca┼ée dnie g┼é├│wnie sp─Ödza z nimi na dworze, wi─Öc si─Ö p├│ki co nie martwi─Ö. ­čść

Martucha25 reklam├│wek chyba bym si─Ö szczeg├│lnie wystrzega┼éa. Pewnie s─ů ciekawe, dynamiczne, kolorowe, ale nie widz─Ö w nich dla dziecka ┼╝adnych warto┼Ťci. ­čĄĘ To ju┼╝ lepiej poszuka─ç bajki dla najm┼éodszych i pu┼Ťci─ç np. jeden odcinek na pocz─ůtek.
Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

• Mamusie
No wlasnie staram sie mu puszczac bajki ale tak jak piszesz jak jestesmy u moich rodzicow albo go u nich zostawiamy to tam reklamy sa i tak i tak jak go zostawiam z mezem i wychodze to reklamy sa wiec nie da sie ich uniknac totalnie ale my na szczescie tez teraz wiecej na dworku niz w domu ­čÖé wiec luzik gorzej z mlekiem na miescie ale juz sie wycfanilam i maly dostaje mleko po 6 jak wstanie potem jeszcze raz o 11 a potem juz dopiero n anoc a w dzien obiadek,owoc, serek a to wszystko spokojnie moze dostac gdzies na lawce w alejkach ­čÖé
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
Ja puszczam Oli bajeczki na Mini Mini, tylko na tym kanale, ale staram si─Ö te┼╝ niezbyt cz─Östo w ci─ůgu dnia. Reklamy ogl─ůda przy okazji ogl─ůdania bajek i jak my mamy w┼é─ůczony p├│znym popo┼éudniem tv - bardzo je lubi,najbardziej farmaceutyczne i dla dzieci. Zar├│wno w przypadku bajek jak i reklam patrzy tylko na to co podoba si─Ö jej, te kt├│re jej nie intersuj─ů to nawet nie spojrzy w kierunku tv. Poza tym lubi skr├│t Fakt├│w, Jaka to melodia i prognoz─Ö pogody oraz d┼╝ingle rozpoczynaj─ůce i ko┼äcz─ůce je ­čÖé
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
martucha25 napisał(a):
heheh moj ma 8 miechow ale uwierz ze odroznia bo jakos na filmie potrafi sie zajac zabawkami a jak tylko glupie reklamyu sie zaczynaja i je przycisze to gapi sie jak zaczarowany ­čĄó

dla tego ,┼╝e reklamy s─ů kolorowe i migoc─ůce dla dzieciak├│w ­čÖé przecie┼╝ nie na ka┼╝d─ů reklame patrzy jak zahipnotyzowany
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
a w og├│le tutaj jest temat czy pozwala─ç na tv. Wi─Öc tak moje zdanie jest takie im bardziej b─Öde zabrania─ç tym bardziej b─Ödzie dziecko chcia┼éo ­čśë moja bajki ogl─ůda ale tylko te kt├│re jej pozwalam ­čÖé

bo bajki gdzie si─Ö tylko bij─ů ,zabijaj─ů odpadaj─ů . Nie wiem po co kto┼Ť takie wymy┼Ťla.
Kiedy┼Ť to by┼éy fajne bajki ­čśćteraz to czasem strach pokaza─ç co┼Ť dziecku
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
Z reklam swego czasu Olcia uwielbia┼éa reklam─Ö Netii z Tomaszem Kotem t─ů bez vat, a spr├│bowa┼éo sie jej t─Ö reklam─Ö zas┼éoni─ç to ┼╝urawia zapuszcza┼éa tak ┼╝eby zobaczy─ç i krzycza┼éa EEEEEE, bo jak kto┼Ť ┼Ťmia┼é przerwa─ç jej ogl─ůdanie tej reklamy ­čśü ­čśü ­čśü

A z piosenek doros┼éych to bardzo lubi 2 piosenki Pewexu Dziuni─Ö i t─ů ze Stachurskym, Hurts Wonderfull Life i now─ů Dr Dre, a tak og├│lnie lubi dicho i pop.
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
Anulka81 napisał(a):
Magda123, te bajki np. na Cartoon s─ů maskaryczne, te osoby, kt├│rzy je tworz─ů s─ů pomyleni, ja Oli nie pozwlam i nie b─Öd─Ö pozwala─ç ogl─ůda─ç takich bajek gdzie jest przemoc. Na Mini mini przynajmniej s─ů fajne i mi┼ée bajki.

dok┼éadnie o to mi chodzi ,┼╝e nie kt├│re bajki s─ů gorsze od niejednego filmu ­čś« a potem si─Ö dziwi─ç ,┼╝e dziecko robi to samo co w bajce by┼éo
Odno┼Ťnik do komentarza

Kubu┼Ť zainteresowa┼é si─Ö tv dopiero po sko┼äczeniu roczku. Najpierw by┼éy to tylko piosenki z bajek teraz ogl─ůda z zainteresowaniem ca┼ée bajki ­čÖé
Oczywi┼Ťcie z umiarem ­čÖé
ogl─ůdamy tylko mini mini (ewentualnie u mojej mamy polsat jim jam)bo uwa┼╝am, ┼╝e na innych programach s─ů bardzo agresywne bajki ­čĄó bardziej dla doros┼éych ni┼╝ dzieci wi─Öc u nas zakaz carton├│w zig-zap├│w itp.
Matik z racji tego, ┼╝e Kub ogl─ůda te┼╝ zerka w tv... czasem si─Ö czym┼Ť zajmie ale na chwilk─Ö ­čÖé Nie odci─ůgam go bo nie mam mo┼╝liwo┼Ťci:P Tv nie chodzi 24 na dob─Ö wi─Öc nic mu nie b─Ödzie jak wch┼éonie kilka bajek:P ­čÖé
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
Martucha25 m├│j ma┼éy ma ca┼ékiem sporo lubianych piosenek. ­čÖé Witek w og├│le lubi muzyk─Ö, cz─Östo te┼╝ sam sobie ┼Ťpiewa. ­čśü Strasznie interesuj─ů go "d┼║wi─Öki" - du┼╝o rzeczy najpierw pod tym k─ůtem sprawdza. ­čśë S┼éucha z nami muzyki - metalu, rocka, troch─Ö popu. ­čśť Ale ┼Ťpiewam mu te┼╝ sporo dzieci─Öcych piosenek, kt├│re pami─Ötam. ­čÖé

Anulka81 bajki na Cartoon s─ů tworzone z my┼Ťl─ů o nastolatkach, a nawet doros┼éych. Przynajmiej te bajki co za czas├│w mojej m┼éodo┼Ťci lecia┼éy. ­čśë Teraz nie jestem na bie┼╝─ůco z ram├│wk─ů. ­čśë
Odno┼Ťnik do komentarza

Marcel ma juz woje wybrane bajki.
MAniek zlota raczka
Klub Myszki Miki
Mis osso...
i inne tak jakos nie patrzy - z czego sie ciesze...
o wiem ze to nie dobrze... ale gdy jest sie praktycznie z dzieckiem samym non stop( maz kierowaca) to cieszy mnie cokolwiek co go na moment chociaz zajmie ­čÖé
Dostal nawetskrzynke manka to jak mu gra to patrzyw tv nawet jesli nie gra.. ­čś« ­čÖâ nie wie co sie dzieje ­čÖé
A muzyka jak leci to skaka w lozezku jak pilka:P eheh
Bardzo lubi jak sobie tamczymy.. bo jak mu spiewam to mnie wysmiewa... ­čĄó ­čĄ¬

Odno┼Ťnik do komentarza

magda123 napisał(a):
moje nie maj─ů ­čÖé
ale Angelka zawsze ┼Ťpiewa Natali Kukulskiej "Wierno┼Ť─ç jest nudna" ­čśü ­čśü

­čĄ¬ ­čĄ¬ ­čĄ¬ ­čĄ¬
Odno┼Ťnik do komentarza

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö
  • Dodaj now─ů pozycj─Ö...