Skocz do zawartości

Mamusie z Katowic i okolic | Forum dla mam


zuziek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 802
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziendobry 🙂 jak tam nocki przespane? Maluchy grzeczne? 🙂

kurde ta pogoda mnie dobija.. czekam az troche przestanie padac bo musimy isc na jakies zakupy ale najgorsze jest to ze nie widac konca deszczu;/ nie ma to jak polskie lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic zazdroszczę tego basenu. Ja uwielbiam wodę i Ania też, ale boję się ją zabrać na basen. Pytałam 2 pediatrów i oboje odradzają kąpiele takich małych dziewczynek. W odróżnieniu od chłopców są bardziej narażone na infekcje dróg moczowych. Nawet artykuł był na ten temat. A na razie odpukać Ania jeszcze nie chorowała i chciałabym jej tego póki co oszczędzić.
Ale jak widzę zdjęcia nurkującego i zadowolonego Filipka to się łamię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki
Ania śpi po ciężkim dniu, więc korzystam
Mam do Was pytanko a w zasadzie 2
Po pierwsze: Jakie macie spacerówki lub jakie zamierzacie kupić swoim maluszkom? Ja mam jedną z peg perego ale jak pisałąm wcześniej jest po 2 dzieci i wygląda nieciekawie, choć Ania w niej czuje się super (przymierzałam ją tylko). A druga to z wózka wielofunkcyjnego Jedo Bartatina (nówka, ale Anka z niej zjeżdża i płacze, a nigdy w wózku nie płakała) więc też odpada.
A drugie pytanko całkowicie z innej beczki i do mam karmiących piersią.
Bierzecie jeszcze jakieś witaminki (suplementy)? Bo ja właśnie skończyłam feminatal i się zastanawiam nad czymś innym. Do tego biorę kwasy OMEGA 3, co by Anusi pofałdować trochę mózg hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...