Skocz do zawartości

Wózki/ Spacerówki i inne pojazdy | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest taki watek bo nie znalazlam..
A potrzebuje malej porady 🙂
Nasz Marcel konczy za pare tygodni roczek, i dziadkowie chca mu kupic nowy wozek- spacerowke.
Tylko tak jak wozek dla niego sama wybiralam bo jest tego masa i rozne rodzaje to spacerowki toc zarna magia!
Dla mnie one sa wszystkie takie same 🤢
Moze macie jakies godne polecenia ktorre nie starcza nam tylko na rok czy poltora ale na troszke dluzej, a jezdzimy bardzo duzo to tez nie chcialabym zeby sie szybko zniszczyla itd
Wybralam 3 modele... ktore w sumie sa identyczne...
http://allegro.pl/wozek-spacerowy-imola-quatro-spacerowka-folia-24h-i1747096298.html
http://allegro.pl/walker-baby-design-espiro-mega-promocja-i1755414461.html
http://allegro.pl/wozki-spacerowe-graco-mirage-plus-spacerowki-i1728308111.html
co o nich myslicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o wozek gleboki to polecam
http://www.tosia.pl/sklep/product/p/1350/implast,bolder,sd.html#
my kupilismy 3 w 1...
jestem zadowolona baardzo!
moze nie jest super lekki ale zwrotny, wygodny, duzy koszyk na zakuoy, spacerowke mozna przestawiac w przod lub w tyl... latwy w skaldaniu.
polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu my mamy taki http://allegro.pl/coneco-wozek-saturn-oslona-wyprzedaz-sklep-w-wa-i1740858160.html My mamy ciemno zielony moge polecic na poczatku troszke ciezko mi sie bylo do niego nauczyc ale teraz juz ok,super,ze ma przedluzana budka bo jak wieje albo swieci slonce to mozna ja zaciagnac i maluch jest osloniety 🙂No i plus ze ma raczke otwierana i ofoliowana bo w tamtym wozku mial taka pokryta pianka i pol zezarl 😜 😮,no i podnozek regulowany i tez ofoliowany wiec sie nie brudzi tak 😉 A co do ceny to sa od 430 do 300 wystarczy poszukac na allegro,my akurat go tez dostalismy od malego chrzesnej na roczek i jestesmy bardzo zadowoleni 🙂Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mamy spacerówkę Deltim Dot'a, już dłuugo i sporo zjeździliśmy z nią (używamy odkąd mały miał jakieś 8 miesięcy i dalej używamy 🙂) i też jestem z niej bardzo zadowolona. 🙂
A tak wygląda:


Przy wyborze spacerówek jest, jak przy wózku, wiele cech, które trzeba uwzględnić... ale przede wszystkim cech, które Tobie ułatwią życie. 😉 Ja chciałam, aby nasza nie była za ciężka, łatwo się składała, pakowała do auta, by kółka były skrętne, nie duże, ale i nie za małe, dodatkowe kieszonki na drobiazgi, wiadomo 😉, a no i rozkładana na płasko, do spania... Tyle co pamiętam co wtedy szukałam. 🙃

A polecam jeszcze artykuł: Jakimi kryteriami należy się kierować przy wyborze rodzaju spacerówki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zamowilismy ta...........

laski koszmar kurna jakisss..!!
wku nie takie cos...!

zamowilismy w poniedzialek (tydz. temu) kasa byla przelana.. a wozka jak nie ma tak nie ma...
szwagier dzwonil na podany nr a tam najpierw nikt nie odbieral a jak odebral to ze on nic nie wie on jest w zastepstwie i podal inny nr... tam babka znowu zielona i ze wozek zostal wyslany wczoraj (dzien przed tel. lub rano .)
ze powinien dojsc wieczorem lub w sobote a jesli nie to w poniedzialek.
i dupa!!! wozka nie ma.... mam nadzieje ze jeszcze dojdzie.

Takze uwazajcie na sprzedajacego! 😉
http://allegro.pl/walker-baby-design-espiro-mega-promocja-i1755414461.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka my mamy taki 3w1 firmy MIKRUS http://www.mikrus.eu/wozek-dzieciecy-sprint-kolor-szary-kola-p-8.html TYLKO ZE BEŻOWO-BEZOWY (CIEMNIEJSZY)
JEST OK FOTELIK DO 13 KG ALE JA MYSLE ZE MAX DO 9kg
GONDOLA SPORA I WIEC NA ZIMĘ W SAM RAZ
SPACERÓWKA REWELACJA

JEST BARDZO ZWROTNY FOTELIK I SPACEROWKE MOZNA DWOJAKO ZAMONTOWAC DO KIERUNKU JAZDY, MINUSEM JEST JEGO WAGA I SZEROKI ROZSTAW KÓŁ ALE ZA TO BBBAAAAARRRRDDDDDZZZZZZZZOOOO BEZPIECZNY DLA DZIECKA

JA SWOJ CHCE SPRZEDAC CALOSC 3 W 1
JEDYNA WADA JES MASA WOZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania8888 wiesz, czasem też i poczta nie jest bez winy... No i swoją drogą wakacje, czas urlopów, heh, może tobie Anycool przez to póóźźńiej dojdzie ta kurteczka? 🤨

W tym roku zamawiałam z wyprzedzeniem opaskę na rękę (taką informacyjną) dla dziecka, aby mieć na wyjazd... No i też doszła po moim powrocie znad morza... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sathi napisał(a):
Ania8888 wiesz, czasem też i poczta nie jest bez winy... No i swoją drogą wakacje, czas urlopów, heh, może tobie Anycool przez to póóźźńiej dojdzie ta kurteczka? 🤨

W tym roku zamawiałam z wyprzedzeniem opaskę na rękę (taką informacyjną) dla dziecka, aby mieć na wyjazd... No i też doszła po moim powrocie znad morza... 🥴


Mogłabyś mi podać do takich opasek link??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
Sathi napisał(a):
Ania8888 wiesz, czasem też i poczta nie jest bez winy... No i swoją drogą wakacje, czas urlopów, heh, może tobie Anycool przez to póóźźńiej dojdzie ta kurteczka? 🤨

W tym roku zamawiałam z wyprzedzeniem opaskę na rękę (taką informacyjną) dla dziecka, aby mieć na wyjazd... No i też doszła po moim powrocie znad morza... 🥴


Mogłabyś mi podać do takich opasek link??

Jasne 🙂 To jest INFOBAND szwedzka opaska na rękę dla dziecka, identyfikator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • Mamusie
Ja jak na razie to jeszcze nie wiem co zrobić, bo chciałabym wózek z navingtona ale jako gondola podoba mi się galeon, a jako spacerówka cadet. Jest opcja żeby kupić ramę i do tego dokupić gondolę osobno, a siedzisko spacerówki osobno... więc jeszcze nie wiem. Podoba mi sie jeszcze scooner, więc może kupie rame i gondolę, a potem spacerówkę inną?! 😞 Musze się szybko decydować bo już mam coraz mniej czacu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
Ja szukam wózka parasolki ze sztywnym i rozkładanym oparcie. Mam pytanie czy ten Saturn ma usztywniane oparcie? Może któraś z was ma jakieś propozycje?


Mam spacerówke coneco saturn. Oparcie jest sztywne, rozkłada sie praktycznie na leżąco. bardzo dobry wózek, jestem z niego b.zadowolona! zmieści się do bagażnika, jest lekki, ma fajnie rozkładaną budkę że nie trzeba zakładac parasolki przeciwsłonecznej.
Posłuży dziecku na bardzo długo, mój synek ma 2,5 roku i jeszcze z niej nie wyrósł. Drugi synek już czeka na ten wózek w kolejce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My na chwile obecna mamy ten,w kolorze rouge i jestem bardzo zadowolona.
http://www.silvercross.co.uk/prams-and-travel-systems/3D-offer/ A na roczek mam zamiar zmienic go na spacerowke-parasolke i juz mam upatrzony wozeczek.Naprawde fajny,lekki(5kg) i bardzo skretny.Polecam
http://www.mothercare.com/Maclaren-Quest-Sport-Stroller-Red/dp/B001TJAJE8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Mamusie
ponawiam pytanie chce kupic wózek spacerówkę nie typu parasolkę , miałam już ale sie pozbyłam jej kupiłam na allegro spareówke arti niebyłam zadowolona konstrukcja wytrzymała i lekka ale tak budka sie nietrzyma odczepia sie mało miesjca zeby dziecko usiadło niwygodna pająk nietrzyma bezpiecznie dziecka dziecko sie wychylało jakto samo jechało chamowało , WIEC CHCE KUPIC TYPOWĄ SPACERÓWKĘ PROSZE O INFO I CENA DO 300ZŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
asia85a napisał(a):
ponawiam pytanie chce kupic wózek spacerówkę nie typu parasolkę , miałam już ale sie pozbyłam jej kupiłam na allegro spareówke arti niebyłam zadowolona konstrukcja wytrzymała i lekka ale tak budka sie nietrzyma odczepia sie mało miesjca zeby dziecko usiadło niwygodna pająk nietrzyma bezpiecznie dziecka dziecko sie wychylało jakto samo jechało chamowało , WIEC CHCE KUPIC TYPOWĄ SPACERÓWKĘ PROSZE O INFO I CENA DO 300ZŁ


uff.. ale się czyta bez przecinków....

typowa spacerówka do 300 zł - coneco traper, ciut ponad 300 zł. Jest ok, choć miałam ją do wyboru razem z coneco saturn i wybrałam tą drugą. Traper przegrał zbyt płytkim siedziskiem i koniecznością demontażu pałąka ochronnego jeśli chciało się złożyć wózek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Ja szukam wózka parasolki ze sztywnym i rozkładanym oparcie. Mam pytanie czy ten Saturn ma usztywniane oparcie? Może któraś z was ma jakieś propozycje?


Mam spacerówke coneco saturn. Oparcie jest sztywne, rozkłada sie praktycznie na leżąco. bardzo dobry wózek, jestem z niego b.zadowolona! zmieści się do bagażnika, jest lekki, ma fajnie rozkładaną budkę że nie trzeba zakładac parasolki przeciwsłonecznej.
Posłuży dziecku na bardzo długo, mój synek ma 2,5 roku i jeszcze z niej nie wyrósł. Drugi synek już czeka na ten wózek w kolejce 🙂

Podpisuje sie pod tymi slowami,super ten wozek jest i duzy plus dla mnie,ze ma rozsuwana budke,czyli jak maly zasnie to nie przedrze sie tam zaden promyk slonca,duze siedziski,polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...