Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

a ja dzisiaj na śniadanie pączek, a na drugie 3kromki ciemnego chleba z szyneczką, żółtym serem i odrobiną ketchupu 😜 straaasznie dietetycznie,ale raz nie zawsze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewoje hehe
Paninka witaj ponownie, dziewczyny ......ehhh az glowa kiwam do Was jak stara babcia hehehe, MOZNA MASOWAC BRZUCH bankami, oczywiscie, tylko nie ta najwieksza bo skora jest delikatna. mozna wszedzie masowac tylko nie po kregoslupie , nawet twarz mozna, szyje,brode. Brzuch jak nabardziej, nie boj sie nie wyciagnie sie ale napewno jak bedziesz to robic jak dziewczyny uda i pupcie to bedzie opuchniety , na brzuszek zaleca sie tez pilingi na rozstepy itd, napewno nie znikna ale beda mniej widoczne. Banki rusza te glebokie warstwy i krazenie bardzo poprawiaja w zwiazku z czym skora sie ujedrnia nie tylko na zewnatrz i glebsze partie tez. Dlatego rzeczywiscie cellulit znika. Tylko tak jak Magda robi - systematycznie.
to tyle 😁
Ja wczoraj mialam fajny lekki dzien ,a wieczorem maz przyniosl fryty polane sosem czosnkowym i ketchupem hehe i pozarlismy razem na szczescie tylko 1 porcja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny za mile przyjecie, na brzuch balam sie przystawic te najwieksza, malutka masowalam, ale on i tak jest taki galaretowaty 😉 ze srednio chciala sie ta banka trzymac...no ale zawsze cos tam zassala 😜
rowerek wstawilam juz do domu, teraz jeszcze usiasc na nim musze 😉...i hula-hop tez w ruch musi isc...a dwa razy w tyg jezdze na fitness i pilki...dyche jeszcze chcialabym zrzucic... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Maja masz klapsa 😘 w końcu nam to ktoś mądrze nakreślił:P choć pewnie za jakiś czas znów się będziemy zastanawiać 🙃 🙃 🙃 🙃

a ja wczoraj chipsy jadłam ☺️ ale te z pieca! co to niby mają 70% mniej tłuszczu 🙂 :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
o Maja masz klapsa 😘 w końcu nam to ktoś mądrze nakreślił:P choć pewnie za jakiś czas znów się będziemy zastanawiać 🙃 🙃 🙃 🙃

a ja wczoraj chipsy jadłam ☺️ ale te z pieca! co to niby mają 70% mniej tłuszczu 🙂 :P:P


tłumacz sobie tłumacz Gocha hahahahaha
ale ja nie lepsza jadłam ale kukurydziane orzechowe hahahahaha 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Ola ale jak porównałam tabelki ze zwykłymi chipsami to rzeczywiście jest dużo ponad połowe mniej tłuszczu 🙂 także zjadłam je z mniejszymi wyrzutami sumienia :P


oj wiem wiem sie nabijam 🙂
ja tam zerarłam zipsy orzechowe hahahaha
cos mnie cyce bola i sie jedrne zrobiły 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ALekSanDra napisał(a):
GoGr napisał(a):
Ola ale jak porównałam tabelki ze zwykłymi chipsami to rzeczywiście jest dużo ponad połowe mniej tłuszczu 🙂 także zjadłam je z mniejszymi wyrzutami sumienia :P


oj wiem wiem sie nabijam 🙂
ja tam zerarłam zipsy orzechowe hahahaha
cos mnie cyce bola i sie jedrne zrobiły 😮


mnie jak cycki bolały to w ciąży byłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
ALekSanDra napisał(a):
GoGr napisał(a):
Ola ale jak porównałam tabelki ze zwykłymi chipsami to rzeczywiście jest dużo ponad połowe mniej tłuszczu 🙂 także zjadłam je z mniejszymi wyrzutami sumienia :P


oj wiem wiem sie nabijam 🙂
ja tam zerarłam zipsy orzechowe hahahaha
cos mnie cyce bola i sie jedrne zrobiły 😮


mnie jak cycki bolały to w ciąży byłam 😜


mnie tez;/ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry dietujące kobitki 😜
ja nadal bez diety, ale obiecuję sobie, że po świętach zacznę 😉 😜 😁 ćwiczyć nie mogę,bo powrócił problem hemoroidów 😠 i nawet siedzieć nie idzie, ani chodzić 😞 chyba teraz to już skończy się operacją.... bo pomijając okropny ból, to te guzy są teraz strasznie duże 🥴
Witam nową Koleżankę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
kurde powiem wam ,że w zeszłym tyg.misiek nasypał sobie piasek do buzi dzisiaj patrze a on ma pleśniawki chyba to są pleśniawki takie białe skórki w ustach 🥴 powiedzcie mi jak ich się pozbyć domowym sposobem bo do apteki nie pojade bo mi się nie chce ich ubierać


moczem małego... moja miała 3 rayi tym zchodziło po 1 do 2 dni
musinasusiac na pieluszke tetrowa i tym zcierasz ale plesniawki to wygladaja jak plusz na jezyku i wokoło... a w aptece mi mówiła ze wt c zcierac ale niewiem nie próbowałam u mnie ten mocz zadziałał najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...