Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Landusia podziwiam! a sama mówiłaś mi kiedyś ze takie niskokaloryczne diety nie są dobre 😜
a ja nie diecie nie jestem, ale tym razem nie zaprzestanę już ćwiczeń obiecałam sobie, że tak wypracuję nogi, że będę chodzić w kieckach bez kompleksów 😁 zauważyłam, że im potrzeba pracy żeby wyrzeźbić, wiem, że nie będą nigdy chude ale przynajmniej będą miały jakiś kształt 😉
po 3 dniach rowerka widzę efekty! ale jeżdżę tak ,że cała płynę w potach 😁
a jutro wesele i co? obudziłam się z ręką w nocniku 🤨 w Wielkanioc ważyłam 5kg mniej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wiem mowilam i nadal sie dziwie co ja robie ale po przeczytaniu licznych artykułow w tym ksiazki ,, ducha i cialo ratowac zywieniem" zaczelam sie zastanawiac do tego kuzynka przekonala mnie a raczej efekty i tak wiec zyje w celibacie :P
zwazylam sie i nie wtrzymalam rownego tygodnia
po 5 dniach -3kg:_) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia przybliż trochę tę dietę :P
kurna ja też się muszę w końcu wziąć za siebie porządnie!! na razie tylko hula kręcę... patrzeć na siebie nie mogę a motywacji brak..

Iwona nie gadaj! ostatnie Twoje zdj jakie widziałam to to z gór i jeśli tak wyglądasz to na wesele możesz iść śmiało tyłkiem pokręcić bez kompleksów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeczytam dzisiaj bo mi łeb pęka a tam za dużo literek :P ale tak oględnie jak zerknęłam to wynika z tego, że lubię tylko jabłko, marchewkę i paprykę więc chyba nie wyżyję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
trzymaj bo ja sama w tro nie wierze..:P
jutro i pojutrze bedzie wyzwanie.. dzien ojca ... trzeba bedzie ruszyc sie z chaty... a jeszcze tesciowie nie wiedza ze jestem na takiej diecie i pewnie beda dupe truli a ja sie wkurw.. i wyjde ładnie trzaskajac drzwiami 😁
jestem medium normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tym bardziej powodzenia. ja jutro też się do taty wybieram ale nawet na słodkie nie mam ochoty (no może te lody...) za to strasznie mi się chce alkoholu 😁
zobaczymy jak będzie :P
a co do teściów to ilekroć ja się biorę za jakąś dietę to rezygnuję m.in. bo wkurwia mnie, że teściowa chodzi i truje.. chuj tam o zdrowie tylko, że nie jem tego samego co reszta i osobno sobie gotuję 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nareszcie w domku!Padam na ryj!Klade Jule spac i tez zaraz w kimono,bo ledwno co stoje...a tu jutro zdruga tura urodzin i nic nie gotowe.ciesze sie,ze siostra jutro do Polski leci,bo bede miala chwile spokoju i w domu pomieszkam...wiem,ze jest podlym czlowiekiem,ale jak mam jej nie pomoc,jak ona jest w 7 miesiacu ciazy i powinna lezec w szpitalu,a nie w domu...mam nadzieje,ze tesciowa zgodzi sie przyleciec troche jej pomoc,bo to jeszcze 2 miesiace,a ja za tydz fizykoterapie zaczynam.Dobranoc do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doberek.Goska tak,to jest ta siostra 🙃 🙃 A co do diet,to ja juz nie wierze w zadne diety cud.Preferuje zdrowe jedzenie,bo co z tego,ze czlowiek sie glodzi,a potem wroci do normalnego jedzenia i znowu przytyje.Pol zycia takie cuda stosowalam i teraz na wlasnych bledach wiem,ze to bez sensu.A mnie dzis znowu zarcie czeka 😁 Zaraz lece sprzatac i w kuchni popichcic,bo goscie wieczorem beda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej
no i mowilam.. no szlag by trafił..
ale nie ma to tamto przekształciłam troszeczke moja głodówke i dodałam chlebek razowy i chuda wedline bo na samych marchewach i jabłku juz życ nie mogłam. Ale ważne ze nadal jestem na diecie.. dzis juz waga pokazala 3,5 kg mniej:_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdrowe jedzenie poszło w las! Byliśmy dzisiaj w Rodzinnym Parku Atrakcji w Rybniku, no to później na obiad trzeba było coś zjeść..chciałam do knajpy jechać usiąść,ale Alan zasnął,więc A.stwierdził,że nie będziemy po raz kolejny Go budzić i podjechaliśmy do Mc Drive! Zamówiliśmy..i co? Alan się obudził 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...