Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Misia czyli jak zwykle 😁 przynajmniej ja tak mam:P jak postanowię nie jeść to wpierdzielam jeszcze bardziej 😁

Tusia Wy to się tylko urlopujecie! 🙂 zazdroszczę Wam każdej minuty urlopu! 😘
A activia Ci pomaga? bo ja np. nigdy nie czułam różnicy... :/

i zapomniałam Wam napisać:P dzisiaj było 62,7 :P nie wchodzę na wagę do nast wtorku albo środy bo zwariować można 😁 mam nadzieję, że się powstrzymam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

A u nas gorąca nie ma.. huj nie pogoda:/ może na spacer mężowatego wyciągnę..

a o arbuzie to w ogóle zapomniałam. też muszę kupić 😁 w ciąży wpierniczałam jak głupia...

a dzisiaj to trochę zjadłam więcej niż można:/ 😞 przez chłopków trochę i przez pogodę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia jestem ciekawa tego efektu więc foto się kłania 🙂
a moje dzieci ostatnio tak mi dają popalić ,że się zastanawiam kiedy w psychiatryku wyląduje 🤨 starsza jest tak nie usłuchana nikogo nie słucha a pyskuje jakby miała z 18 lat 😮 nie dość ,że pyskuje to takimi tekstami wali ,że ja bym ich nie wymyśliła..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadlam tu tylko zobaczyc czy Miska jakiegos lepszego zdjecia nie wrzucila i niiima . dawaj kochana bo to na FB to takie niewyrazne!!!, naprawde napewno bedzie nieziemsko jak je upniesz wysoko itd. albo kuca zrobisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Was nie dołączę ale bawcie się dobrze 🙂 😘

Misia ja też poproszę wyraźniejsze zdjęcie bo mi wyobraźnia chyba szwankuje :P

Zawiozłam dzisiaj mamie sukienkę, którą kupiłam w krk (tę ze zdj) do.. ZWĘŻENIA!!! 🤪 Załuję, że nie wzięłam "s"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda nie widziałaś bo nie byłaś nami zainteresowana:P
specjalnie dla Ciebie link do str ze zdj :P http://www.mamusie.net/forum,odp_mamusie_na_diecie,18,56680.html,str=5670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nową dopiero nabędę bo pindy w sklepie mi sprowadziły nie tą co chciałam 😠 i chyba wezmę kremową 😮 bo strasznie mi się podoba:P w sumie chyba na całą szafę czarnych ubrań mogę mieć kremową sukienkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...