Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Gosia ja na plamy z pleśni(takie 2-letnie) tylko poradziłam vanishem tym nowym co reklamują w proszku ale namoczylam na całą noc sukienkę, którą moja córcia schowala do reklamówki razem z pączkiem niczym nie schodziło- cały przód był w czarnych kropkach...dopiero tym vanishem.... ale przy wózku to kiepsko Ci będzie raczej namoczyć:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze grzyb z materiału to ciężko musisz zrobić tak jak pisałaś - namoczyć na noc w czymś, sprać i porządne suszenie inaczej nie da rady.
Zimą ten grzyb dobija strasznie ja mam nad oknami w kuchni i w łazience ehhh niby nie dużo ale jest 🤨
Iwonka czemu sama w sylwestra? Mąż pracuje czy jak? Kurcze sylwester nie powinien być smutny ! Upij się będzie Ci wesoło 😉 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny nie mam naprawde ochoty na zabawę:-( mąż co prawda jedzie grac ale taki chory, że szok 😲 dziewczyny też podchorowane 😞 a ja jedyne o czym marzę to się wyspać 😉
do mamy nie pojadę bo pewnie gdzieś do ciotki sąsiadki na domówkę pójdzie, i nawet mnie to cieszy że wreszcie do ludzi pójdzie a nie siedzi sama....
tak więc wszystkim Wam balującym życzę szampańskiej zabawy i przede wszystkich by ten nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wpierdzielam migdały 😉 i postanawiam się ostro wziąć za siebie - jak tylko miną mi zakwasy na karku i kręgosłupie:P) i wykorzystam to, że udało mi się w końcu zejść poniżej 63 kg :P

dam radę! 🙂 (chyba :P) hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie stwierdziłam, że może jednak sprawdzę czy migdały nie będą w diecie przeszkadzać i patrzcie co znalazłam 🙂 teraz wiem, że to idealna przekąska dla mnie 😁

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=298708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja idę jutro do lekarza, bo chyba mam anginę... a dieta... hmmm... może od postu? w końcu karnawał jest w tym roku bardzo krótki. zresztą ja jakoś już chudnąć nie chcę, a to co nawet przytyłam przez ostatni czas to jakoś mi nie przeszkadza.
z innej beczki, znalazłam ostatnio bloga... bardzo poruszający. poczytajcie, jeśli macie dość mocne nerwy 😞(( http://pragnieniedziecka.blog.pl/page/2/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. zajebałam.
w nocy mieliśmy małą akcję... i trzeba było jechać z jedną dziewczyną (rodzina do mnie przyszła) do szpitala i rano ja się strasznie denerwowałam, że nie mogę się do jej faceta dodzwonić i robiłam pranie wtedy... i kurwa mało, że wyprałam mojemu papierosy to wyprałam tez telefon 😞 sony ericsson xperia arc ... rok go miał i dmuchał na niego jakby to jajko było 😞 a ja nawet nie mam kasy żeby mu odkupić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...