Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638


MOnia? co się stało?

ja się właśnie biorę za ćwiczenie 🙂 Mój mężo poszedł do pracy to ja trochę się pomęczę (nie za dużo oczywiście bo lenia mam 😁) i pójdę spać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski!!! weszłam dzisiaj na wagę 🤪 🤪 i w końcu ruszyła! niewiele ale minęła tę cholerną granicę, której do tej pory nie mogłam drgnąć i pokazała 62,5 kg 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i pomierzyłam się... i z tego co pamiętam... to biust, talia, tyłek bez zmian.. za to zmalały mi uda i nogi po 1,5 cm 🙃 🙃 teraz się muszę talią zająć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
a mnie się marzy zrobić operację na oczy ,żeby w okularach nie chodzić......nie znoszę ich i marzy mi się chodzić bez nich 🙃

Mnie też się marzy... Pieniążki odkładam, co roku badam wzrok czy się wada nie zwiększa (musi być ustabilizowana). Heh, tylko wciąż martwią mnie ewentualne skutki uboczne, mimo wszystko. 🤨

(Aj, może nie ładnie tak wtrącać się na nie swój wątek, ale wybaczcie, tak zawsze żywo tutaj dyskutujecie. 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 😁
Ja też marzę o operacji na oko ahhh może się doczekam 😁 Bo nie chce ani soczewek ani okularów a przede wszystkim tego głupiego zeza chociaż nie zawsze się pokazuje 😠 🤨 😞
U mnie waga jest schowana hahaha nie wchodzę na nią bo będę mieć zły dzień 😜 🙃 😞
Dziewczyny na gardło podobno płukanka z wody i soli jest dobra - mi na szczęście szybciutko mineło bo nie pamiętam kiedy byłam chora ostatnio 🤨
U mnie szaro i ponuro bleeee
Gosiula gratuluje spadku wagi ! Oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola wszędzie to na pewno nie 😉 Głowa do góry 😉 Ja teraz też zaczynam poszukiwania 😘 Ala pójdzie do niani albo przedszkola trudno trzeba przełamać stereotypy. Wczoraj wysłałam CV do pracy w innym mieście ... daleko ale mam nadzieje, że się uda. I znów będę szczupła jak pójdę do pracy hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...