Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

40 min mi zdecydowanie wystarczy.. chociaż nie czuję dolnej części brzucha.. za tu uda, ręce i górę brzucha baaardzo :P może jeszcze zwykłe brzuchy porobię albo nie wiem :P coś poszukam na dolne partie brzucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Jejku dziewczyny Wy chcecie chudnąć, a u mnie znów źle idzie w drugą stronę... 😞 Jaki ten świat popie*****y. W zasadzie nie mam dnia bym nie obrywała za bycie chudą (delikatnie mówiąc, bo epitety zwykle słyszę gorsze 😠 ). Ale wśród tylu diet - diet na tycie jakoś konkretnych brak. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaajjj 🙂
ja mam dzisiaj baardzo słodki dzień:/ niestety... musiałam pomóc młodemu z czekoladą bo sam by wpierdolił... ale wydaje mi się, że jednak czekolada go uczula.. bo najadł się a potem dostał takie różowe plamki na buźce...

mam nadzieję, że panieński będzie tańczący :P bo przynajmniej kalorii trochę bym spaliła ^^ bo dzisiaj raczej nie poćwiczę bo czasu sobie nie wygospodaruję... trzeba sobie chyba kupić jakąś herbatkę - spalanie na tłuszczyk :P

Sathi i tak uważam, że lepiej mieć problem z przytyciem niż schudnięciem :P hehe

p.s. łeb mi pęka:/ jak zwykle ostatnio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski:-) byłam dzisiaj na zakupach, i nic sobie nie kupiłam bo nogi mi do dupy weszły od tego chodzenia a i tak wszystkich sklepów w galerii nie zdołałam przejsć, kupiłam tylko mojej panience kieckę na choinkę i balerinki:/
o diecie nie wspominam bo jej nie ma, dzisiaj śmieciowe jedzenie ,w domu oponki, żelki 🤨 żal gadać ☺️ a dupsko rośnie 🙃
jutro te imieniny i jak się uda to od poniedziałku już na poważnie zaczynam 😉 😉
a i dodam, że mam straszne zakwasy w łydkACH, chyba wczoraj przesadziłam z ćwiczeniami 🤨
Gosia baw sie dobrze, Ty, Misia, Kasia to na pewno odchudzać się nie musicie, a potraficie wytrwać- przez Was mam tylko doła 😞 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już wiem czemu mnie to słodkie zaatakowało.. i tak dość litościwie:P poszłam do łazienki i dostałam okres, o którym zapomniałam bo przez cały tydzień nie wpierdalałam jak idiotka wszystkiego :P:P hehe

Iwonka nie dziękuję 🙂 tak prawdę powiedziawszy nie specjalnie mam ochotę iść.. odechciało mi się jak sobie uświadomiłam kto tam będzie..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja spaliłam dzisiaj sporo kalori a do tego zjadłam tylko dwa tosty z krakowską i talerz zupki nic więcej. Monia masz świętą rację - ja mam bardzo niską samo opinię o sobie przez oko które ucieka lekko w bok i brzuch 😞 A do tego waga nie taka jakbym chciała i dwie brody ehhh i tak mogłabym wymieniać haha
Gośka Ty pokaż kto jest szefem ! Wydajesz mi się bardzo odważną Babką i bardzo wygadaną jak trzeba a więc nie daj sobie w kaszę dmuchać ! 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam np taka budowe ze masakra gora rozmias 38 maly biust!!!! A biodra juz 42 wiec mega roznica i udziec mam!!! i jak z dolu bym rozmiar zjechala to juztby nie bylo takiej roynicy widac i o to mi chodzi !!! Brzuch troche tez!!! Ale ogolnie jest z nami wszystkimi ok jakies mega grube nie jestesmxm!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki! Dzięki Wam wielkie!!
wczoraj na tym panieńskim złapałam meeega doła, mega spierdolił mi się humor przez obecność tej suki... a potem siadłam przy stoliku i weszłam na mamusie 🙂 poczytałam Wasze posty i stwierdziłam, że macie rację! czemu mam sobie przez idiotkę psuć zabawę? wyszalałam się jak nigdy 🙂 takiego panieńskiego siwy jeszcze nie widział ^^ haha
muszę zadzwonić jak skończyły bo ja uciekłam o 2.00 do domu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...