Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
cześć dziewczyny:-) chora, zmęczona, ale pokornie ze spuszczoną głową melduję, że od dzis znów jablka i woda 🤔 przecież jedzenie nie pomoże mi wyzdrowięc, że też się wczoraj skusiłam... ☺️
trochę tego spalilam, bo pół nocy nosilam Majkę na rękach taka chora, gorączkowala bardzo, z nosa leje się bez przerwy co przeszkadza jej w spaniu 🤨 a przecież ona to tylko mamusię widzi, jak ktoś coś ode mnie chce, to zaraz stoi przy mnie i mówi "TO MÓJ"!!! 😁 😁 😁 więc nikt mnie nie wyręczy, choćby chcial 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam porannym jabluszkiem.
Ja kostki nigdy nie mialam. Nie podobaly mi sie. Wolalam torby worki, takie przez ramie niszone. W sumie do tej pory nic innego u mnie nie uswiadczysz. Ja ogolnie mieszalam styl metalowy, gotyk z hippie, punk i rasta. Hehehe 🙂 i tak mam do tej, a moj maz sie cieszy, bo lubi. Kochany moj :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
He, he, ja tez jestem posiadaczką kostki, zielonej, wiekowej - i uwaga - bez naszywkowej. :P Jedyne co przy niej było dodatkowe to zawsze brylok. He, he, nie wiem czemu tak, ale tak mi się podobało. 🙂 Plus pierwsze glany, "koncertowe", dziurawe, obdarte... Ale dalej dobre, zwłaszcza na koncerty. ;D No i powyciągane bluzy, swetry - męskie, po facetach. 😁

Co do stylu, to raczej mi się urozmaicił. 🙂 Kiedyś bardziej metal/goth, potem ciut więcej w stronę grounge... nawet punk. Co mi po tym zostało? Ano to, że musi być mnie widać, muszę być choćby minimalnie mniej normalna niż reszta otoczenia... ;D Dużo eksperymentuję np. z kolorami, gdzie kiedyś tylko czerń i czerń (ewentualnie biel od stóp do głów, łącznie z białymi glanami. 😉).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Hej 😁
To tylko ja taki odmieniec hahahaha 🙃 🙃 No ale ktoś musi być inny, żeby nie było za monotonnie hahaha 🙃 😁 Moja szafa by Wam się nie podobała hahaha 😁
Ja dzień zaczęłam kawą 😎 Ale mam okres i troszkę sobie ostanie dni pozwalałam np. wczoraj 12 w nocy a ja jadłam lodowego batonika milkiway ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś nigdy wyróżniać się nie chciałam... chociaż.. nie.. ja to nazywałam "nie chcę być taka jak wszyscy" 😁 Ale na biało to bym się nie ubrała.. a glany uznaję tylko czarne 😁 haha

ale czas zejść z glanów i nauczyć się do soboty w szpilkach chodzić... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do modowych tematów to ja zawsze stawiałam na swobodę , nie lubiłam się wyróżniać, najbardziej kocham jeansy i bawełniane bluzki nie krepujące ruchów, w czasach szkolnych były to bluzy, koszule i obowiązkowo spodnie... teraz jako mamuśka wiadomo, że zależności od okazji trzeba ubrać i coś bardziej eleganckiego, ale spódnic od kiedy pamiętam nie znoszę i zakładam tylko wtedy gdy zmusi mnie do tego sytuacja 🤨 latem też stawiam na luz, są to spodenki lub zwiewne sukienki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja to raczej jestem tą od zawsze,która wygląda jak wszyscy..jeansy,bawełniane bluzki i trampki/adidasy..bluz miałam dużoo.. 🙂 co do sukienek,spódnic,spódniczek to nie przepadam,ubieram jak muszę..z racji,że od zawsze miałam duży biust(którego nie znosiłam i w suie do tej pory nie znoszę) to chowałam go...w bluzkach z dekoltem zaczęłam chodzić ze względu na to,że A. chciał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska dokładnie - pokazuj go a nie chowasz takie skarby !! Jaki masz rozmiar?? Ja mam duże C albo małe D zależy od firmy.
Ja znów kocham sukienki, spódniczki, bluzki z dekoltami i jestem sroka haha kocham zwariowane wzory na rajstopach, pończochy, zakolanówki i eleganckie buty tak jak pisałam nigdy w życiu na ulice nie wyszłabym w trampkach albo adidasach i bluzie ale szanuje każdy styl ubierania się i u kogoś w ogóle mi to nie przeszkadza 🙂
Właśnie zjadłam makaron z sosem grzybowym i roztopionym serem 🙃 Ale dzisiaj jeszcze nic nie jadłam a więc musiałam w końcu coś skonsumować haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jaki mam rozmiar?? hmm..jak mi dobrze brafiterka dobrała biustonosz to am H 🤨 ja ich nie lubię,bo z powodu,że są duże bez stanika przyciąga je grawitacja...okropne są..nienawidzę ich..i z chęcią bym pomniejszyła biust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To normalne przy takim rozmiarze niestety. tuska ale wiesz co nie wiem jak jest w Polsce ale w uk na przykład operacja pomniejszenia piersi jest refundowana ponieważ właśnie nie raz wielkość koliduje z chorobami serca, pleców itp. a więc może warto w nfz dowiedzieć się czy może czegoś takiego chociaż częściowo nie refundują ?
Ja bym chciała moje powiększyć o rozmiar i zrobić bardziej sterczące albo chociaż żeby bardziej sterczały hahaha bo po porodzie już nie są takie jędrne jak 2 lata temu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra u nas też temperatura:/ tak mi szkoda chorujących dzieci, czasem to ja już wolałabym wziąć chorobę na siebie, gdy widzę jak się męczą.... 😞
Tusia h???????????? 🤪 🤪 🤪nieźle
Kasia mimo, że kocham wygodę to też czasem lubię wyglądać jak kobieta, włożyć jakiś fajny ciuszek... zależy od sytuacji, ale rajstopy we wzory odpadają, nawet gdyby mi ktoś zapłacił, nie mogę patrzeć na wzorzyste rajstopy 😜 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...