Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

później jak zgram filmik jak Alan ćwiczy z Chodakowską na kompa i na yt..to Wam tutaj podam link. Stał przed tv pokazywał mi na pendrive'a,który jest podłączony do telewizora i machał rękami i nogami..ja nie wiedziałam o co mu oczywiście chodzi,bo oprócz podstawowych słów to moje dziecko mówi po chińsku 😜 😜 ale mamusia w końcu skumała i włączyła ćwiczenia z Ewką 😉

a tak poza tym to co dziś robicie na obiad?? Ja,że nastały lekkie pustki w lodówce i zamrażarce..to wymyślałam coś z tego co było.. pokroiłam dwa kotlety schabowe w kostkę i duszę to z cebulą,marchewką i zaraz dodam groszek..zagęszczę i z kaszą jęczmienną zjemy,no i mężowaty kupi po drodze ogórasy konserwowe.. mam smaka na nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska ja tez nie mam pomyslu na obiad .....i nie mam smaczkow nawet...a niech tammaz sobie cos tam pichci dla mlej mam zupke. Luz.
A niech Alan wie co dobre 😁 taka Ewa go rajcuje no no no 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zwykle. nie mogę na siebie patrzeć i już.
rzygać mi się chce jedzeniem ale jem... wszędzie wisi i trzęsie mi się skóra. choćbym nie wiem jak chciała to nie mogę patrzeć na siebie w lustrze...

mam cholernego doła psychicznego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
to co zwykle. nie mogę na siebie patrzeć i już.
rzygać mi się chce jedzeniem ale jem... wszędzie wisi i trzęsie mi się skóra. choćbym nie wiem jak chciała to nie mogę patrzeć na siebie w lustrze...

mam cholernego doła psychicznego..

PUKNIJ się kochana ja by to moje dziecko powiedziało:P

jesteś ładna szczupła i fajowa wiec weś ty ogarnij sie w głowie 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ech Ola bo mnie ta Ewka demotywuje zamiast motywować wrzuca takie zdjecia, że jęzor na brodę wychodzi... 😮 🤨 nie rodziła, ma ciało jak marzenie a ja żeby takie mieć to musiałabym pracować ze dwa lata dzień w dzień po kilka godzin, a to nierealne...i jeszcze pieprzy, że wszystko zależy od nas, niech mi przyjdzie dzieci zabawi, dom ogarnie haha to ja bede ćwiczyć haha 🙃 nie zostaje mi nic jak tylko sie zaakceptować albo ponarzekać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i jeszcze Wam powiem, że mam to gdzieś, jak patrze na moje kochane córunie to wiem, że mam coś bezcennego czego mi nie zastapi ani piękne ciało, ani nic innego 😉 zresztą i tak uważam, że wygladam teraz lepiej niż przed ciążami 😜 hehe ale jestem skromna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
ech Ola bo mnie ta Ewka demotywuje zamiast motywować wrzuca takie zdjecia, że jęzor na brodę wychodzi... 😮 🤨 nie rodziła, ma ciało jak marzenie a ja żeby takie mieć to musiałabym pracować ze dwa lata dzień w dzień po kilka godzin, a to nierealne...i jeszcze pieprzy, że wszystko zależy od nas, niech mi przyjdzie dzieci zabawi, dom ogarnie haha to ja bede ćwiczyć haha 🙃 nie zostaje mi nic jak tylko sie zaakceptować albo ponarzekać 🤢


ale to jej zawód trener fitnes to jak ma wygolądać??;/ dziewczyny jak was czasem tak czytam to mi przykro bo ja za wasze ciała to bym dużo dała ale mam tendencje do tycia i brak czasu i kasy na diety i drogie kluby fitnes
i czasem mnie denerwuje jak to piszecie bo to szok;/;/ hude jesteście jak szkapy dosłownieeeeeeeeeeeeeeeeeee i te które zaraz niedowage beda miała najbardziej doły łapia;/ weście sie ogarnijcie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
i jeszcze Wam powiem, że mam to gdzieś, jak patrze na moje kochane córunie to wiem, że mam coś bezcennego czego mi nie zastapi ani piękne ciało, ani nic innego 😉 zresztą i tak uważam, że wygladam teraz lepiej niż przed ciążami 😜 hehe ale jestem skromna 😜


oooooooooo i teraz widze że mądrzejesz:P fałdy zwoji mózgu zaczynaja dobrze pracować
🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona to nawet nie o to chodzi czy zjem mniej czy więcej (zawsze jem więcej :P).. lepsze psychicznie dni pomagają mi zaakceptować, że tu i tam mi wisi.. bo ta cała schiza na temat wyglądu to nie tylko to co siedzi we mnie dzisiaj. to coś głębszego.. coś co narastało i narasta.. kiedyś mieli na to wpływ rodzice, koledzy, rodzeństwo dzisiaj mąż.. chciałabym się po prostu poczuć atrakcyjna, lepsza.. nie zawsze na szarym końcu. ale nie oszukujmy się. tak jak Iwona napisałaś przy dwójce dzieci ciężko jest cokolwiek z sobą zrobić.. tu praca kiedy nie ma kiedy zjeść coś normalnego, potem wyjebana w kosmos, dzieci przeszkadzają..
mam znajomą, która wróciła świetnie do formy po ciąży. Ale ma niańkę i po urodzeniu dziecka zrobiła kurs instruktora fitness więc też non stop daje sobie wycisk.. A mnie po prostu chuj strzela. bo chcę a nie mogę.. a jak mogę to mi brakuje sił:/ jak mam siły to znów nie mogę... itd 😞

sorryy... po prostu się źle czuję ze sobą psychicznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ola jeszcze Tobie chciałam napisać.. ile Ty masz wzrostu? bo ja przy moich 172/3 nie mogę sobie pozwolić na bycie grubą.. niska osoba nawet jeśli większa niż w rozmiarze s ubierze szpilki i wygląda zajebiście. ja jestem szeroka i wysoka.. szpilek nie ubiorę bo wyglądam jak godżilla.. a co dopiero jak przytyję - jak mutant. uwierz, że to wcale nie jest fajne uczucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
A Ola jeszcze Tobie chciałam napisać.. ile Ty masz wzrostu? bo ja przy moich 172/3 nie mogę sobie pozwolić na bycie grubą.. niska osoba nawet jeśli większa niż w rozmiarze s ubierze szpilki i wygląda zajebiście. ja jestem szeroka i wysoka.. szpilek nie ubiorę bo wyglądam jak godżilla.. a co dopiero jak przytyję - jak mutant. uwierz, że to wcale nie jest fajne uczucie.


a ja co mam mówić szerokie biodra duuuuuuuża dupa uda jak dwie ogromne kłody brak biustu..... mały karakan z obwisłym brzuchemmmmmmmmm a do tego mam rozstepy na całym ciele na całymmmmmm i nawet jak ubiore obcasy wygladam jak wielka orka na szpilce i jak słucham was ze grube ze to ze tamtoooooo ze zjadłyscie wafelka i już wielki szał z tego powodu;/ dziewczyny mnie zdradził mąż 2 razy raz przed ślubem potem po ślubie ale dowiedziałam sie dopiero za tym drugim razem o tym pierwszym do tego zawsze mówi mi ze bym mogła schudnąć... ale ja mam to w dupie jestem brzydka grubaaaaaa i co i nicccc.... a ogladajac Wasze foty nie raz mówiłam ze jestescie fajne laski szczupłe i zgrabne a do tego ładne i TY GOSIA i IWONA teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż i jak słysze ze wy grube to nie telepieeeeeeee bo wy wysokie i napewno lepiej u was to wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widze,ze glupole znowu glupoty pierdziela 😁 😁 Hahaha wszystkie jestescie zajebiste,tylko musicie w to uwierzyc 🙂 Olcia wczesniej sprzatalam w fabryce biura i kantyne,a po 8 dniach dostalam awans.Glowny menager zaproponowal mi prace w biurze.Teraz siedze na dispatchu w biurze,mam cieplutko i jest git.Zakres obowiazkow mam dosc spory,bo wszystkie tiry i vany musze przyjac,poustawiac na linie do zaladowania/rozladowania(znaczy mowie gdzie maja jechac,albo wysylam na pole i dzwonie,zeby wrocili),wystawiam im faktury,wysylam maile z potwierdzeniem,w ogole bardzo duzo maili dostaje i odpisuje,robie zamowienia i pare innych pierdol.Magda co jakis czas wstaje,bo raz ze co 3h mam przerwe,dwa jak kierowcy z zagranicy przyjezdzaja i daja nie ang nr,to nie moge zadzw bo miedzynarodowe polaczenia sa zablokowane,wiec do nich sobie chodze,a 3 musze chlopakom wydac polecenia co gdzie i kiedy maja zaladowac,sprawdzic,czy wszystko juz jest gotowe.Ogolnie troche stresujaca praca z grupa ludzi pod soba-czyli cos dla mnie 😁 😁 Narazie tam zostane a wiedzy czasie mam plan sie do jakiegos banku moze wkrecic,a co 😁 😁 A na chwile obecna ciesze sie,ze z miotla nie biegam,tylko siedze przy cieplym biureczku 😁 I powiem wam kobiety,ze od kiedy poszlam do pracy to odzylam.A dzis dostalam pierwsza wyplate i zaszalalam-kupilam sobie 4 bluzki,zakiet,spodnice i ksiazke hahaha 😁 😁 Dobra lece sie kapac i odezwe sie pewnie w przyszly weekend,bo jutro jade do Londynu a od poniedzialku do pracy na 5 dni,bo mamy Wielkanoc i bedzie mega ruch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola ja wysoka hahaha 164 😜 mój mi na szczęście nigdy w zyciu nie powiedział, ze mam coś w sobie zmienić,bo bym zabiła, wręcz odwrotnie powiedział, że jak jeszcze schudnę to bierze rozwód 😁 😁
dzień dobry babolki, biorę się dziś za tą znienawidzoną łazienkę, zeby mieć wreszcie spokój 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...