Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Ale ja nie patrze na innych..chodzi o to,ze chyba najwczesniej podjelam decyzje o drugim dziecku,a dalej nic..ale my ogolnie teraz jakiegos parcia nie mamy...typu:kurde dni plodne,seks musi byc. Tylko wtedy kiedy nam sie chce,ale na dziecko jestesmy gotowi,tylko cos nie wychodzi..ale jak to napisalas nic na sile. Z Alanem zaszlam w ciaze po 1,5roku jak sie nie zabezpieczalismy..smieje sie,ze czekal az mama szkole skonczy:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Tuska machaj ta Chodakowska zeby sie wzmocnic na druga dzidzie !!! ja nie planuje drugiej, jak bedzie to wpadka 😁 Zuzia byla bardzo planowana, nawet znam i pamietam date poczecia heh.
Monia cwicz chocby dla kondycji wzmocnisz swoje bolace plecy !! ja mam tylko te bole w biodrze prawym a i jeszcze zakwasy po wczoraj bo machalam nogami te cwiczenia co Wam linka wrzucalam i one dzialaja bardzo skutecznie bo w udach cm znikaja szybko,a po Chodakowskiej po 2 miesiacach tylko troche uda ruszyly.
Magda ale nas trzymasz niecierpliwie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macham,macham..ogolnie dla dobrego samopoczucia,zeby dobrze ze soba sie czuc...i wiedziec,ze robie cos ze soba,a nie siedze,marudze ze zle wygladam i czekam na druga ciaze,bo jak tak dalej pojdzie to 100kg by mi walnelo,a ciazy by dalej nie bylo.ja zawsze chcialam dwojke dzieciaczkow do 3lat roznicy miedzy nimi ale pewnie bedzie wiecej...ja to jakbym tak strasznie planowala ak ty piszesz Maja to by mi chyba nigdy nie pyknelo,bo ja sie nie przejmuje tym czy zajde czy nie,ale jak juz zbliza sie vzas okresu to mam nadzieje,ze nie dostane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej
ja też chcę zobaczyć dziarę 🙂
tusiaczku trzymam kciuki, żeby się w końcu udało 🙂
ja na razie nie planuję i nie chcę i nie wiem czy w ogóle będę jeszcze chciała
maja wrzuć jeszcze raz linka do tych ćwiczeń na nogi
ja w niedzielę byłam na 18stce, trochę pojadłam ciasta, ale nie dużo, za to w poniedziałek popłynęłam... nie ćwiczyłam, wtrąbiłam kalorii tyle, że na tydzień by mi starczyło i to sam niezdrowe... moje ciało to odczuło, zwłaszcza przewód pokarmowy 😞(( nigdy więcej.
wczoraj zaczęłam 3 miesiąc ćwiczeń, mam nawet foty porównawcze i moim zdaniem to mało co widać. zwłaszcza na nogach. chociaż mój mi powtarza, że widać.
BTW idę ćwiczyć, bo mały właśnie zasnął...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia az nie wierze w to co przeczytalam..pamietam,ze Ty to chcialas nawet wiecej niz dwojke dzieci..skad taka zmiana?
Ja chce bardzo drugie dziecko,ale stwierdzam co bedzie to bedzie..jedynie co to boje sie czy finansowo damy rade.. misia jak znajde chwile to Ci odpisze na fb,bo dociekalam co u Ciebie,a w koncu sama Ci nie odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łe kobitki znow padam:/ ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo o 3 kg zapomniałam 😉 pracuję fizycznie bardzo ciężko nie wiem czy któraś z Was w ogóle kiedyś robiła to co ja, niczym w oświęcimiu hehe 🙃 za dużo by opisywać, ogólnie napiszę tylko że dźwigam, kopię, grabię, sadzę itd. a jutro myję okna bo patrzeć sie nie da 🤨
Misia nawet tak nie mów, dzieci i szklanek nigdy za wiele 😜 jedynak będzie nieszczęśliwy 😜
Tusia szybkiego zaciążenia, ja tak mialam z Mają że jak zrzuciłam kilka kilo to zaszlam haha i znów 22 przybrałam, ale to lepiej podobno zrzucić trochę przed planowaniem 😉
Monia kiedy Ty znajdujesz czas na ćwiczenia? ale plus dla Ciebie i dla Mai motywatorki 🙂
Madzia musisz mieć super brzuch, ja bym się nie zdecydowała na tatuaż w tym miejscu, bo mam skorę taką dużą a teraz to i tłuszcz w dodatku i rozstepy 😠
biorę się za sprzątanie bo jeszcze dzisiaj nie ćwiczylam, na mojego się gniewam i znów żre ze stresu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
próbuje przesłać link i nie wiem czy mi się uda ☺️
http://imageshack.us/photo/my-images/5/cam004321.jpg/


mAGDA MAM TAKI SAMMMMMMM TATUAŻ W TYM SAMYM MIEJSCUUUUUUUUU TEZ NAJEŻDZA NA PIPKEEEEEEEEEEEEEEEEE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ALE JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA I SPORY JAK MÓJ:d:d:d:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super tatuażyk 🙂 ja też sobie planuję zrobić, ale to jak już porodzę te dzieciaczki 🙂
Iwonko ja nie mówię, że nigdy więcej dzieciaczków, ale na chwilę obecną nie chcę... ogólnie chcielibyśmy mieć 3, ale nie teraz. Antoś jest naprawdę bardzo absorbujący i nie dalibyśmy rady psychicznie i fizycznie z drugim maleństwem teraz. Poczekamy jak mały pójdzie do przedszkola. Jak nie wierzycie to powiem Wam, że nikt z rodziny nie wierzył, a teraz każdy mówi, że nas podziwia, bo widzi jaki Antoś jest narwany. On 30 sekund nie usiedzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...