Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Hej Dziewczynki moje kochane 😘
miałam ostatnio baaardzo dużo pracy, do tego codziennie skalpel i co? i NIC!!! nie chudnę w ogóle wr ecz przeciwnie! 🤨 dziś kupiłam płytę Mel B 28 dni zobaczymy czy coś ruszy bo już jestem na skraju rezygnacji z ćwiczeń 😞 może dlatego nic nie działa, że nie mozna ćwiczyć ciągle tego samego zestawu ćwiczeń...nie wiem w każdym badź razie próbuję dalej bo nienawidzę tych moich grubych nóg i tyłka 🤔 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia i jak efekty? mięśnie rosną? bo ja teraz obmyślam plan jak to robić żeby mieć siłę na tą Melanie, muszę chyba wstawać wcześnie rano bo po calym dniu pracy wiem, że nie dam rady siłowo 🤢 albo będę robić na zmianę raz Ewę, raz Mel B....bardzo Ci zazdroszczę że tak się pięknie wyrzeźbiłaś, wiem że każdy może oby tylko dać z tym wszystkim radę...wytrwalość musi być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 hej
ja też żyję:P jem i tyję! :P
w dodatku zaczął mi się okres i tylko słodkie i cola za mną chodzi ^^ ale piję tę zero 😁

ćwiczę jak mam czas i siłę... bo wczoraj np po 12 h byłam tak wyjebana, że mi się nawet myśleć nie chciało... brzuch nadal rośnie - ale to kwestia tego, że w oigóle nie mogę apetytu opanować:P

A Wam jak idzie? 🙂

Miśka wrzuć jeszcze parę zdjęć!:P zmotywuj porządniej ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo
robiłam dziś fotki, ale kiepskie wyszły :P
co do efektów to powiem Wam, że cm mi nie spadają już od dawna, ale sam wygląd ciała się zmienia. czy mięśnie rosną dowiem się za tydzień, bo idę na badanie składu ciała. jedynie mogę powiedzieć, że bicepsy urosły mi po 1 cm każdy 🙂
dziś też z dietką popuściłam, bo mężuś ma urodziny. ja mam za tydzień 30stkę... ale jaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka a z jakas gazeta kupilas ta plyte? Patrzylam u mnie gazety i tylko kickboxing Jillian jest..na rzezbienie sylwetki,ale kickboxing jakos nie dla mnie,a taka plytka z Mel by mnie mega zadowolila :-) a jej cw.na poslady kocham!!!'i przyznam sie,ze ostatnio nie cwiczylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaglądam:P ale nie mam czasu napisać 😞 zresztą jakoś zbytnio z siebie zadowolona nie jestem więc też nie ma co:/

poza tym kompa rzadko włączam bo albo idę na 12 do pracy albo roboty w cholerę.. a jak nie to pasuje trochę z dzieciakami pogonić 😉więc nie ma kiedy dupska na spokojnie posadzić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kopa motywacyjnego,żeby ruszyć dupsko do ćwiczeń..hak już się zabiorę to jest ok,a jak tylko zaczne to zawsze się wkręcam,ale wystarczy dzień-dwa bez ćwiczeń i na nowoo ciezko sie zebrac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia rozumiem, ja mam teraz parę luźniejszych dni ale od czwartku znów nie będe wiedzieć w co ręce wlożyć...a w niedzielę wymarzyłam sobie Kraków 🙃
Tusia ja póki co ćwiczę codziennie bo waśnie tak jak piszesz potem trudno zacząć i juz ubolewam, że przy pracy nie będę mieć czasu, no i siły...bo ja wiadomo- pracuję fizycznie, a te ćwiczenia po prostu muszę robić tak je uwielbiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowałam się ćwiczyć co drugi dzień 🙂 jak robię to codziennie to po tygodniu jestem tak wymęczona, że nie chce mi się nawet myśleć... a co drugi dzień mam i siłę i ochotę:P

w sumie to p[owoli zaczynam widzieć różnicę:P czekam aż inni zauważą.. ale mój mi powiedział,że mniej marszczy mi się brzuch (cokolwiek to znaczy:P) a po rękach i nogach sama widzę, że są fajniejsze 😉 robię na przemian skalpel i turbo 🙂 nie zmieniam już bo te 2 lubię i nie muszę się jakoś wyjątkowo zmuszać żeby się za nie zabrać:P

p.s. właśnie robię ogórki w musztardzie ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
za mną 4 treningi totally fit i nie wiem może mi się wydaje, ale już widzę zmiany... 😮 🤪 ale po każdym treningu jestem tak zlana potem, że pływam 😁 😉 pewnie to też zasługa Ewy bo ćwiczyłam dotąd skalpel, ale nie czułam już satysfakcji, bo mięśnie się widocznie przyzwyczaiły...a na płytę mel b trafiłam przez przypadek i chcę te 28 dni wytrzymać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć, ja też nie mam czasu na kompa w ogóle. Dalej jadę P90X. Jutro idę do dietetyczki to zobaczymy co i jak.
Co do MelB to dla mnie super te treningi 🙂)) Pewnie robiłabym je dalej, ale mój mnie na Tony'ego namówił 🙂 no i tak zostało. 1/3 za mną 🙂 Po Ewce już nie widziałam efektów, po Tonym widzę, zwłaszcza plecy, ramiona i skośne na brzuchu. Chciałabym jeszcze klatkę piersiową trochę umięśnić, bo mi okropnie mostek widać 😞 BTW cycki mi do miseczki A spadły... ://// skutek uboczny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przed okresem i czuje sie ociezala...fuck! No i na wadze widać to,bo wczoraj kg na plus waga pokazała...ja mel uwielbiam i patrzylam cxy na chomiku jest ten jej caly trening,ale nie widzoalam. Mochasia widzialam,ze pisalas na profilu Ewki i powiem Ci,ze ona nie odp.ani nie da twojego zdjecia,bo tak jak juz kiedys pisalas..nie tylko z nia cwiczylas...ja sie do niek zrazilam jako.osoby,bo kiedys polubilam strone na fb: ewa chodakowska i ja ... ogolnie dziewczyna teraz do liceum. I zalozyla ta strone,bo dzieki niej zgubila kg,no i zarazila sie miloscia do sportu..uwaza ja za swoja mentorke i jakis miesiac temu napisala,ze bedzie mala przeprowadzka,zaklada str.o innej nazwie i ltos jej sie zapytal jaki jest tego powod,a ona ze Ewa jej napisala aby to zrobila,bo lansuje sie jej nazwiskiem 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia mel b jest na chomikuj, bo ja kiedyś szukałam 🙂 ale nie jako całość tylko tak jak na youtube, rozbite filmiki 🙂
co do ewki, to faktycznie jest chyba tak jak mówisz. na początku gadała, że jej zależy na tym by w ogóle kobiety się ruszyły. A tu jednak wychodzi na to, że ruszać się mają, ale tylko z nią :/
Moja siostrzenica teraz zaczęła. Na początek niech sobie robi chodakowską, chociaż namówię ją na Melb, bo moim zdaniem jej treningi są o niebo fajniejsze. I ona jest zajebista. I ma świetny brzuch i tyłek, a wcale jakaś chuda nie jest 🙂
BTW na tyłek znalazłam plan treningowy na 90 dni. Jak skończę P90X to się za niego wezmę :PPPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia no właśnie to mi się w melanie podoba, że nie jest chuda tak jak ja, a jest za to super umięśniona...ale dla mnie to jeszcze daleka, daleka droga....
też jestem przed okresem i czuję sie fatalnie i ocieżale 🤨
Gocha Ty jestem mega zgrabna do Twoich nóg to ja mam jeszcze baaaaaaaaaaaardzo daleko, zresztą takich zgrabnych to nigdy mieć nie bedę ale może trochę chociaż schudna... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a zapomniałam.. ☺️ Misia Ty też masz już pewnie super ciałko, już wtedy na zdj. było super a przecież cały czas ćwiczysz 🙂 co do Ewy to ja pisałam do niej dwa razy na początku gdy to całe eomaniactwo sie zaczęło i za każdym razem odpisała... jej odpowiedź brzmiała "cmok" 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo sie Ewunia rozpisała Iwonko 😜
Ćwiczyłam dziś z Mel :-) fajnie mi! Aczkolwiek nie wiem czy na nowo nie zaczne jillian,a dodatkowo mel brzuch i posladkip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...