Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam Wam to napisać wczoraj,ale nie zauważyłam,że napisałam na innym wątku przez przypadek...

Kuźwa Dziewczyny przeżyłam szok,jeszcze nie umiem w to uwierzyć..dzisiaj czytalam z mama wiadomosci,ze w Olkuszu(ok.20km od mojego miasta rodzinnego) na posesji jednego z domow odkopano noworodka-chłopca..mowilam do mamy,ze ludxie soe staraja x lat i nic a tu taka dziecko urodzi i zakopie...co sie okazalo? Cxytajac pozniejsze wiad.,ze Anna C.,24lata,pracowala w przedszkolu..pomyslalam nieee,to nie moze byc TA Anka!napisalam do wspolnej znajomej czy to ONA i tak to kuzwa ona!!! Nigdy bym sie nie spodziewala-poukladana,spokojna,mila,pracujee w PRZEDSZKOLU!! Ja ja znam ze szkoly,pozniej kontakt troche zmalal..a pozniej juz nic nie pisalysmy ze spba nawey..
Nie mam litosci w ogole dla niej!! Jak mozna cos takiego zrobic do jasnej cholery wlasnemu dziecku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

ale wiecie .. są tragedie i nie mam do ani jednej osoby współczucia,która takie coś zrobi,wręcz zrobiłabym im to samo..co one.. tylko najgorsze,że taka osoba znalazła się wśród moich znajomych..jeszcze naprawdę by się nikt nie spodziewał...PRZEDSZKOLANKA to jasnej cholery!!!! :/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonko cokolwiek sie stalo,trzymaj sie.Glowa do gory i powtarzaj sobie to co ja zawsze-co cie nie zabije,to cie wzmocni..smutne to,ale prawdziwe
Aska ja tez bym ta babe rozszarpala,albo zywcem pogrzebala,a co.Niech wie,jak to milo.A ci powiem,ze wlasnie najbardziej szokuja takie rzeczy,jak sie dowiadujesz,ze znasz ta osobe..tam gdzie w Pl mieszkalam ojciec swoja corke gwalcil...3 dzieci z nim miala,z czego 2 nie zyje..wszystkie urodziny sie z defektami genetycznymi,Karolina zmarla majac 15 lat..Natalia 3...zostala tylko Ewelina.Jest rok ode mnie starsza,ma jakis metr wzrostu i lamliwosc kosci..ma juz chybz ze 100 wkretow i szyn...biedna jest...a tatus/dziadek dostal 4 lata wyszedl i dalej tam mieszka...tez bylo to dla mnie szokiem.Jedyne dobre,ze w wiezieniu jak sie dowiedzieli za co siedzi to go tak zgwalcili,ze go w szpitalu szyli...nalezalo sie gnojowi..nie mam dla takich litosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wreszcie wszystko jasne!

Iwona Katarzyna Piotrowska
PESEL: xxxxxxxxxxx
Data urodzenia: xxxxxxxxx
Miejsce urodzenia: Opatów

Technik prac biurowych, etap pisemny część 1 86%
Technik prac biurowych, etap pisemny część 2 85%
Technik prac biurowych, etap praktyczny 90%
WRESZCIE MOGĘ ODETCHNĄĆ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień 🙂 pustki tu u Nas 🙂
Ja wczoraj tak tłusto pożarłam,że jak o tym pomyślę to mnie mdli i byłabym w stanie zwymiotować..dlatego dzis zupka ogorkowa na obiad,a tak ogolnie oprocz obiadu zjadlam bulke polfrancuska z serem,winogrono i kanapki z szynka i rzodkiewka..naprawde malutko w porownaniu do dnia wczorajszego..
Dziewczyny jesli chodxi o dolegliwosci ciazowe to spalaabym calymi dniilami,ale sie nue da przy mlodum 🙂 piersi mnie niemilosiernie bola..masakra..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂))))
Jakoś cicho tu u nas, więc postanowiłam napisać.
Ogólnie to u mnie z czasem marnie, ale dalej ćwiczę. Ostatni miesiąc P90X Classic mi został. Powinnam skończyć wcześniej, ale trochę sobie wydłużyłam plan 🙂 potem odpoczynek i nowy trening 🙂 nazywa się Brazil But Lift 🙂 na podniesienie pośladków hehehe 🙂 zobaczymy czy coś da. A potem Insanity lub P90X Lean.
Dietę trzymam, ale raczej dalej 3000 kcal :PPP
Pozdrawiam serdecznie i postaram się odzywać częściej :******
Tusia a jak w ogóle dajesz radę z ciążą i młodym? Ja to jakoś chyba zostanę mamusią jedynaka... który BTW idzie jutro do przedszkola 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia ale się wkręciłaś Kochana 🙂

Jeśli chodzi o to jak radzę sobie z ciążą i Młodym to nie jest źle..póki co 🙂 tylko moje Dzieciecie nie chce spać w dzień,a ja czasem z chęcią bym się położyła 🙂 dlatego czasem jak A.wraca z pracy to ja udaje się na drzemkę 🙂 kurde Młody dalej mało mówi,więcej po swojemu,trzeba się domyślać o co akurat mu chodzi i już mam czasem nerwy..jak on nie bedzie gadal tak jak A.do 4roku zycia to ja ocipieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska pamietam jak chodziłam z młodym w ciąży też mi się spać chciało ale Adziulka mi nie dawała 🤔 dopiero jak do przedszkola poszła to odsypiałam 😁 😁 😁 😁 😁 a czasem kazałam jej mnie pilnować jakbym zasneła i ona się grzecznie bawiła przy mnie i dawała mi pospać chociaż godz. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,moje dziecko dzisiaj mi dalo pospac..polozylismy sie o 13.i wstalismy o 16.10 i to tylko dlatego,ze ja musialam isc sie wysiusiac,a Alan jak wstawalam to sie obudzil..tak to by jeszcze pospal 😜 ten tydzien mam latania po lekarzach..jutro mam dentyste,w srode musze jechac badania zrobic,w czwartek z Alanem poradnia wad postawy,a w piatek ginekolog..znow zobacze moje kochane malenstwo,no i zalozymy karte ciazy..nie wiem czy nie bede miala nieco wtzszego cisnienis,bo jak sie poloze to tak jakby mi sie gorzej oddychala i serce szybciej bije..mialam sobie rano zmierzyc u rodsicow cisnienie,ale zapomnialam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co trzymam się dobrze 🙂 mierzylam sie tydzien temu to cm nie przybyło,ale chyba powoli brzusio sie zaokragla 🙂 nie mam czasu tak jak z Alanem sie obijac to moze nie bedzie zle z tymi kg 🙂 zakupy,sprzatanie,latanie za Alanem,wiec moze wolniej bede sie zaokraglac 😁 oby 😜 termin z miesiaczki w necie wyszedl 6.04,lekarz w karcie napisal 7.04. Z miesiaczki,a z pierszego usg mam w karte wpisane 10.04 🙂 - wiec jakos wszystko w poblizuu jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
ja zaglądam ale cóż z tego jak wciąż nie mogę wrócić do diety:/ ćwiczę codziennie, w zależności od tego ile mam czasu, raz 15 minut raz godzinę ale codziennie z wyjątkiem soboty i niedzieli...
ale ile ja jem...dziewczyny szkoda gadać, może gdy tu powrócę będzie mi łatwiej się zmobilizować i chociaż odrzucić te słodycze, bo jest masakra:/ 🤨
Tusiaczku nieważne ile Cię przybędzie przy dwójce na pewno będziesz zrzucać szybciej 😉 najważniejsze abyś dobrze się czuła i żeby Maleństwo zdrowo się rozwijało, no i życzę oczywiście córeczki- za miesiąc może już powie Ci jaka płeć 😉 czekamy na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...