Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Siemaneczko
🙂 Trzymaj się trzymaj, a ja trzymam kciuki 🙂)))
ja za tydzień kończę swój plan i wtedy fotki jakieś porobię 🙂 ale ogólnie to już jakiś większych zmian wyglądowych i centymetrowych nie ma. wagowo też nie wiem. może pójdę do dietetyczki to się zobaczy. na pewno mam większą siłę i wytrzymałość i lekarz powiedział, że mam puls jak sportowcy :P
dobra idę jeść, bo się wypociłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Babolki moje! :*

Zmotywowalam sie i w koncu napisze..to co mi wsiaknelo i wiecej 😉

Takze jesli chodzi o brzuch to zbytnio nic sie nie zmienilo jeszcze,zaokraglil sie..miec go mialam i przed,wiec nie jestem w stanie okreslic ile go bylo z obzarstwa,a ile z ciazy przybylo 😉o!
Spodnie nosze,caly czas te same,wiec strasznie nie jest ;p

Od 3-4dni czuje pukniecia w podbrzuszu i najpierw myslalam,ze to moje wnetrznosci,ale jak kichnelam i poczulam 3leciutenkie pukniecia w podbrzuszu to pomyslalam,ze to dzidziolek 😉 z pol godz.temu jak lezalam pol na brZuchu,pol na boku poczulam znow kilka pukniec 😉 zeschizowalam siei teraz nie wiem..mam 15t2d ..nie za wczesnie jak na dzidzie? Kolezanka pisala,ze pierwsze ruchy poczula w ostatni dzien 15tc ... moze u mnie to faktycznie dzidzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuśki ! Melduję, że żyję. U nas po staremu - ciągle pod górkę. Kursuję tylko między pracą, domem a szpitalem bądź przychodnią. Nie piszę bo po 1 mam zepsuty komp a po 2 nie chcę zaśmiecać forum swoimi problemami.
Co do diety nie trzymam i nie ćwiczę. Brakuje czasu, siły i motywacji. Przytyłam mocno od tabletek anty ( brałam przez 5 m-cy inne). Niestety już po m- cu widać było efekty.. tyłek rósł.. zaraz cellulit i te sprawy.. ogólnie to na tyłku, ramionach i udach najbardziej widać.. nazbierałam trochę wody:
No i oczywiście dzielnie zajdałam nerwy.. teraz od 2 tyg nie biorę tabletek tylko próbuję ringu.. zobaczymy co będzie..

A co u Was? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika tak się włóczę z chłopcami.. głównie z Matikiem... ostatnio miał robkone badania co byliśmy w instytucie 3 dni no i teraz niecały m- c temu operację na stulejkę... z Kubą jeżdżę teraz do chirurga zjąderkami a z Maciem przygotowujemy się do wycięcia migdała... chirurgia dziecięca najbliżej 60 km od.nas.(sącz albo krk) więc jeżdżę... niestety wszędzie sama :/ nie ważne czy wizyta, zabieg czy kontrola.. do.wszystkiego jestem sama... psychicznie mam już dość... kilka razy w tyg siedzę swymęczona za kierownicą i modlę się żeby nie zasnąć, żeby jakoś dojechać, przetrwać i wrócić... w pracy z tej okazji mam wolne okrojone.do minimum więc naprawdę padam. Wczoraj miałam mieć dostawę od 16 a była od 22.00 do 2.30..jestem dzisiaj jak żywy trup. Ogólnie przy tym, że przytyłam w brzuchu, udach i tyłku coraz marniej wyflądam an buzi. Chyba ze syres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze stresu i zmęczenia...

Tusia moi chyba nie mieli trzydniówki ale.wydaje.mi sie, że wysypma może jeszcze schodzić kilka dni. Obejrzyj zdj różyczki w neciebo jest charakterystyczna i raczej inna niż wysypka po trzydniówce...

P.s. sorry za błędy i literówki ... tel się kłania. Buxiaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku Goska strasznie ci wspolczuje.A probowalas gadac ze swoim,ze potrzebujesz wsparcia i pomocy?Przeciez ta sa wasze wspolne dzieci.Kobieto nie wstydz sie prosic o pomoc,bo inaczej sie zajedziesz.Ja tam mojeco ciagle o cos ganiam 😁 Wlasnie gary myje hahaha
Tuska my jeszcze 3-dniowki nie mielismy,wiec niestety nie pomoge.A jak dzis Alanek?Jest jakas poprawa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia problem w tym , ze on robi na 1,5 etatu i nie dostanie nigdy wolnego...ani w jednej ani drugiej pracy... nawet mi się już gadać nie chce na temat tego, że nie chcę być z tym sama... na razie mamy przerwę w chorkbach i szpitalach więc od rana wzięłam się za obisd i sprzątanke a teraz poszliśmy z chłopcami na zakupy (kupiłam Kubie puzzle bo pięknie mi pomagał sprzątać) a teraz odpczywam na ławce w parku a oni szaleją i czekamy na tatę. Chociaż cbwila spokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ech biedna Gogrusia i jej synkowie 🤢 Tusia jak Alanek? u nas ostatnio różyczka panowała w szkole a moje jeszcze nie miały....trzydniówki też jeszcze nie
Misia ja nie "lubię" na fejsie mamusiek więc mnie tu nikt nie powinien szukać 😉ale prywatne forum jest jak najbardziej lepsze 🙂
a przedemną dziś samotna noc spędzona z piecem co. muszę palić w chryzantemach bo mężulek gra a boję się że będzie przymrozek wtedy moja kilkumiesięczna praca poszłaby się rypać 🥴 jeszcze 2 tyg i się uspokoję bo teraz stres mnie zjada a raczej ja zajadam jego i skutki widać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia to na pewno Malutka, ja tak miałam nawet wcześniej niż TY, wiem, że to była Maja bo nigdy potem już tak nie miałam jakby motyle w brzuchu, takie delikatniutkie pluskanie, burczenie- tylko z jednej strony brzucha, super uczucie zwłaszcza, że nawet brzucha nie było widać a tam już coś się działo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan juz ok,jeszcze lekkie ktostki ma na buzce,ale tak to ok. Mam chec na winko... jutro 3rocznica slubu..a moj jak zwykle,jak jakies urodziny,itp. Ma na 14 😞 jeszcze rano jedzie tate swojego do szpitala zawiezc na 11.bo zabieg ma miec :/ no i tak to sobie wlasnie spedzimy razem ten dzien,czyli osobno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja góry jak najbardziej bo uwielbiam, gorzej pewnie będzie z czasem żeby się spotkać w maju...a fajnie byłoby pogadać w realu, dla mnie jesteście dziewczyny lepsze niż moje dobre znajome, których mam ostatnio jak na lekarstwo...nie wspomnę już o przyjaciołach...każdy gdzieś pędzi, na nic nie ma czasu 🥴 zresztą takich prawdziwych [rzyjaciół to ja chyba nigdy nie miałam wszyscy mnie kiedyś zostawili i zawiedli 😞 ☺️
Misia no nie mów że nie oglądałaś Gochy zdjęć na fb? pisałam przecież że będziesz się zachwycać, tam też był temat o spotkaniu i piciu hehe 😁
Tusia wspólczuję ja też zwykle obchodzę samotne rocznicę lub nie obchodzę ich wcale.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...