Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak moj maz mnie wkurza!!! Tylko on ma prawo sie wyspac:/ moje dziecko wstalo dzis o 6. ... nic dziwnego,jak poszedl spac przed 18. Oczywiscie siusiu zrobic z mamusiom i tak lazil kolo nas pozniej..kak zaczal krzyczec mniam to nie wstawalam..moj wstal po ok.10min.zrobil mu kanapke i poszedl dalej spac..no ale dziecko pozniej pic chce,itp.no i do tego to ja juz musialam wstac! Bo przecuez wstalam zaparzyc sobie szalwie do plukania buzi to juz moge wgl wstac;/ no a ten sobie chrapie!!! Nie wiwm czy on mysli,ze pracuje i jemu sie nalezy??? Tez czasem chcialabym pospac dluzej niz do 6-7!!! Tym bardziej,ze za pare miesiecy to juz wgl nie bedzie wchodzilo w gre..on chrapie,a ja kuzwa oczywiscie juz mam na dzis pospane..
On zawsze w ur.,czy jakies inne swieto mnie wkurzy! Wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Tuska moj dopiero wczoraj zobaczyl co to znaczy byc non stop z dIecmi ,moj jest na urlopie wiec opiekuje sie dziecmi a ja jak wracam z pracy to zachowuje sie tak jak on kiedys jak pracowal czyli jem sobie kolacje i siadam na kompie i 3 godz.ogladam filmy 😁 sam zaczal dostrzegac ze dzieciaki sa uporczywe i non stop cos chca.

Iwona ja mam tylko jedna prawdziwa przyjaciolke ktora zawsze jest jak chce pogadac wiemy o sobie wszystko i o swoich mezach takze jak sie spotykamy to nagadac sie nie mozemy 'a widujemy sie razww miesiacu raz na dwa czasem dluzej sie nie widzimy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sieeeemmaaa.Monia kaca ma 😞 Wrrr masakra,przesadzilam wczoraj 😁
Misia pisalam na fb,ze w maju bede w PL i wybieramy sie bez Julii w gory wiec fajnie by sie bylo tam spotkac,pogadac i sie napic 😁
Tuska wspolczuje i zycze udanego wieczoru 🙂Wyszedl chicken mushroom pie?
Iwona ja mam 2 przyjaciolki,obie maja na imie Ania.Pierwsza znam odkad siegam pamiecia,przyjaznimy sie chyba 22 lata a druga poznalam dzieki poloznej jak Julia miala miesiac.Wiem,ze zawsze moge na nie liczyc,nie zawioda mnie,zawsze wysluchaja,doradza i juz nie raz mi w zyciu pomogly.Jedna mam tu na miejscu,widuje ja 2-3 razy w tyg a ciagle nam teskno za soba a druga mieszka w Londynie,ale mam nadzieje,ze niedlugo,bo szukaja domu kolo nas 🙂I powiem ci,ze tacy przyjaciele to prawdziwy skarb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia kac minął? :*
Iwonka jak sie biznes kwiatowy kreci? 🙂
Asia jak po rocznicy?
Misia :* pokaż zdjęcie! :P jak tam Antko przedszkolak? 🙂
Magda napisz nam poradnik "jak wytresowac chłopa":P ja nawet po pracy jak mój ma wolne wracam do domu i przejmuje obowiazki a on zmeczony lapka bo przecież cały dzień z dziecmi siedział!

MajaCh gdzie jesteś?

a w ogóle to bardzo dziękuje za miłe słowa a propo zdjęć! :* podbudowały mnie bardzo 🙂 w ogóle nie spodziewałam sie takiego odzewu - dostałam przemiłe wiadomości priv i naprawde po przeczytaniu tego poczułam się... hmm.. tak jak powinna sie czuc kobieta każdego dnia 😉 dziękuję! :*

p.s. sorry za literówki i te inne ale mój kupił jakiś kretyński laptop:/ bo tamten sie zepsuł i nie umiem na nim pisać! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicken mushroom pie wyszedl..zjedliśmy i padłam 😜 normalnie nawet nie wiem kiedy zasnęłam 😉 a w pt tak się pożarliśmy,że dopiero wczoraj zaczeliśmy jako tako rozmawiać..
Bylismy wczoraj na spacerze,gdzie bez wymiany slow sie nie obylo,ale to wszystko przez to,ze Alan jest nieznosny..a A.ma za malo cierpliwosci do mlodego..i nie podoba mi sie jego zachowanie.wobec Alana,gdy ten ma swoje himery .. jak powiedzialam,ze nie jest jedynym dzieckiem,ktore odpiernicza to uslysxalam,ze ale on jest naszym synem..i my z nim chodzimy :/ to zachowanie jak cos nie idzie po mysli Aana to akurat ma po tatusiu,bo Alan jest identyczny jak On..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba znowu chory 😞 na 9.45 idziemy do lekarza...

A moj też mnie wkurzył. Ostatnio pracowałam tak, że jak wracałam to chłopcy już spali więc kąpał ich ojciec. I wyobraźcie sobie ani nie kontrolował jednemu jąder ani drugiemu nie pielęgnował siuśka... jak rano zobaczyłam jak siusiek młodego wygląda ro mi się słabo.zrobiło... wszystko na nic, znów sięzaczęło przyklejać... a ten ma t
o w.dupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny u mnie kiepsko, ciężki rok...niby schodzą mi te kwiaty, ale strasznie wolno, tak wiele już tego nie ma, ale jeśli tak będzie szło bezpłciowo, to jak mi nie zostanie w tym roku, to będzie święto:/ albo jutro znów będzie urwanie dupy żeby to wszystko wywieźć, bo ostatnio ludzie kupują na dzień przed świetem zmarłych. Już mi nie zależy...wypaliłam się jakoś i nie chce mi się już tego robić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka trzymaj się dzielnie :* to musi byc strasznie uciążliwe.. jak widzę dzień w dzień tych ludzi z kwiatkami to masakra.. nie wyobrażam sobie żebym się miała sama z takim zajęciem użerać. Ale ja w ogóle nie mam serca do roślin 😁 w każdym razie powodzenia!
no i masz rację z tym kupowaniem na dzień przed... to jest porażka:/ ja z jednej strony tego nienawidzę.. a z drugiej.. nie przekonam np. mojego nawet do zakupu zniczy wcześniej! on je kupuje przed wejściem na cmentarz oburzony w ogóle, bo przeciez jak juz ktos umarł to mu świeczka nie pomoże... świr :P

aaa... Kub ma zapalenie oskrzeli 😞 znowu... inhalacje i antybiotyk.

p.s. fotograf od tych ostatnich zdj z fb zaproponował mi na wiosne sesję rodzinną 😁 uwaga! ZA DARMO!!! 😁 nie wiedzieć czemu. myślałam, że zapomniał bo wspominał na weselu kumpeli (swoją drogą on tez u mnie robił foty:P) a teraz jak odbierali album to im kazał przypomnieć ^^

muszę się za siebie wziąć :P a tu zapiekanka ziemniaczana z boczkiem i kiełbachą w piekarniku :P hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha dejavu mialam 😁 Rok temu Iwona to samo o kwiatach pisala haha 😁 Oj Iwonka 😘
Goska czemu konto zlikwidowalas????Co to ma znaczyc?Zdrowka dla was biedactwa,ciagle cos u was sie dzieje 😞
Tuska ciesze sie,ze kolacja smakowala 😁 Mam kilka nowych dobrych przepisow jak chcesz sprobowac 😁 Hitem ostatnio jest losos w sosie smietanowo-koperkowym z warzywami na kwasno-ostro 😁 Kumpeli maz w sobote mi powiedzial,a jest szefem kuchni od 15 lat,ze lubi u mnie jesc,bo zajebiscie gotuje 😁 To sie nazywa komplement 😁 Tym bardziej,ze wiem,ze on prawie u nikogo nie je,bo ma tak,ze jak cos mu nie smakuje,to nie bedzie na sile jesc,a u mnie talerze zawsze sa po nim wylizane haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

218g Szczęścia 🤪 - "ja tu widzę Dziołszkę" tak uslyszalam dzis od lekarza 🙂

Goska czemu usunelas konto?
Iwonka,fakt w tamtym roku tez tak panikowalas 🙂 i tak jak w tamtym wszystko poszlo 😉 panikara jestes i tyle! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha a nie mówiłam Asia 😜 😘
Gosia nie lubisz nas już?
dziewczyny to wcale nie jest tak jak Wam się wydaje, człowiek żyje w stresie do samego końca....dobrze że w tym roku wszystkim brakło kwiatków (bo był ciepły rok) bo z pewnością bym nie sprzedała takie kiepskie mi wyszły,zawaliłam i tyle 🤨 stąd były moje obawy.
dziś w nocy śniła mi się ewka chodakowska i powiem szczerze że już mam dość ona jest wszędzie, w sklepach, w reklamach...WSZĘDZIE!!! i zaczynam mieć tego normalnie dość, nie spodziewałam się że tak zmieni się moje podejście do niej, ale po ostatnich wpisach jakie zamieszcza na fb wydaje mi się że wcale nie jest taka "milutka" jaką gra:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...