Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Iwona pisalam kiedys ze ewka jest wszedzie uwazaj jak lodowke otwierasz zeby z niej nie wyskoczyls 😁
Aska tez ci mowilam ze to dziewczynka bedzie 🙂

A co do wpisow ewki na fb to czasem poczytam ale wiekszosc zlewam. Czytalam ze bedzie starac sie o dziecko wiec jesli to prawda to niedlugo zwolni tempo na ktore narzeka ze na nic czasu nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Kurde na kompie nie chce mnie zalogowac na forum od dluszego czasu 🥴 i co chce cos napisac a tu dupa dobrze ze przez tablet moge do was sie odezwac 😁
Tuska jak tam fasolka wierci sie w brzuchu czy raczej spi ?
Miska pokaz jak wygladasz:
Gogr kiedy znow zawitasz?
A reszta mamusiek jak tam samopoczucie po weekendzie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Fasolka sie wierci jak siedze czy leze,a jak zjem cos slodkiego to juz w ogole 🙂
Kurde dziewczyny dzisiaj po kapaniu robilam "operacje" siusiaczkowa Alanowi i zauwazylam,ze skorka schodzi,ale zauwazylam,ze ma podlepione troche i zaczerwienione .. kuzwa,a tylko dwa dni mu yam nie sprawdzalam..jak patrzylam tak pi razy drzwi to mysle,ze jestesmy w stanie z A.mu to "naprawic",bo sama nie dam rady,bo mi ucieka..musi Go to pobolewac,ale to peqnie przez to zaczerwienienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska ja mojemu od nowa nciagam i smaruje i dzisiaj jak mlody sikal to przyszedl i powiedzial ze go cycus boli i podejrzewam ze mu sie odkleja i go boli bo jak sprawdzalam rano to ma ladniejszego niz przed smarowaniem i naciaganiem ( glupio to zabrzmialo ale kit wy wiecie o co chodzi 'a inni niech se mysla co chca) jedno jest pewne z dziewczynka nie ma tyle problemu co z chlopcem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie wiedzialam jsk napisac,zeby glupio nie zabrzmialo..ale fakt,niech sobie inni mysla co chca..a jaka mascia smarujesz?
Sandra nie przesadzaj,na pewno nie jest tak zle 🙂 ja yez nie powinnam pisac,bo tyje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo
ja nie piszę, bo dalej czasu nie mam na nic. A wieczorem to padam. Praca w pracy, praca w domu, praca w weekend... jeszcze dom trzeba ogarnąć i w ogóle... dziś to jestem tak padnięta, że sobie wcześniejszy rest day zrobiłam :PPP
Gogr, a czemu Ty się przestałaś tu udzielać?
Magda jak tak idzie Ci w salonie? Musze się chyba do Ciebie po poradę fryzjerską zgłosić 🙂
Iwonka GRATULACJE!!! Tak trzymaj 🙂 jak Ci się zachce słodyczy to polecam bakalie 🙂)) chociaż z doświadczenia wiem, że jak mi się chce słodyczy to nawet bakalie nie pomogą... i w końcu coś zjem. Jeśli nie chcesz mieć wyrzutów sumienia, to zjadaj coś słodkiego zaraz po skończonym treningu. Dosłownie tuż po 🙂)))
Monia a co tam u Was? Odezwij się jak znajdziesz chwilkę na priv 🙂
Asia Alan miał nacinanie? Bo my się zastanawiamy czy iść do chirurga z małym czy nie... powiedzcie mi jak to wygląda od strony praktycznej? Idzie się na zabieg i wraca czy w szpitalu? Bardzo chłopaki płakali?
Dobra kończę i wracam do pracy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia dzięki, że we mnie wierzysz te słowa mnie zmotywowały 😘
a mimio, że na wadze wciąz to samo a nawet +2 to usłyszałam dzisiaj, że wyszczuplałam 😮 😮 😮 chyba jednak te ćwiczenia mi coś dają, z mel b ćwiczę już równe 3 mce i pomyśleć ze gdyby do tego dieta doszła to bhyłabym już teraz niezła laska...hahha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah to i ja zajrzalam w koncu 😁
Dajecie ostro na Chodakowska a ja dalej cwicze z nia , ale rozne mieszam najrozniejsze i jest ok. Nic mnie nie boli a czuje sie fajnie. A to co ona gada to mnie bokiem obchodzi. Fajny link Majewskiego jakbyscie chcialy w jej roli zobaczyc 😁 https://www.youtube.com/watch?v=ddmVjn0oe8A&list=PLng_wj6iY8b9aClW2Kf_6OyxNznMO0qWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia szło mi całkiem całkiem ale od soboty....jest porażka 🤨 mam stresa i znów go zajadam, mój mąż wyjeżdża na 6 tygodni do Belgi i nie bedzie go na same święta i nowy rok 😞 😞 😞 chodzę i ryczę, zwłaszcza że to nasze pierwsze dłuższe rozstanie i nie jestem przyzwyczajona...no i ten nastrój świąteczny...nie wiem jak ja to przetrzymam 😞 😞 😞ale musi jechać żeby podratować sytuację finansową bo założyliśmy sad wiśniowy i orzecha laskowego i ostatnio kruchutko z kaSĄ
to dlatego ten smutek Maja, nic mi się nie chce, nawet ćwiczyć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...