Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Madzia są mega spory jeśli chodzi o imię. Mnie podoba się dużo imion,a mimo to nie mozemy trafic na imię,ktore podoba sie i mnie i A. Jest Emilia,ale kuzynka A. Ma Emilkę,a sama ma na imie Asia,ale to chyba juz wam pisalam.

Dzisiaj bylam u gina,dziołszka-401g. Ja 4,2kg na plusie .. boje sie ile na koniecbede wazyc..naprawde...chce kupic stroj kapielowy i na basen jezdzic 1-2razy w tyg. Z usg wyszlo mi,ze termin na 12.04 fajnie by bylo,bo Alan 12.03 jest 😜 no ale z om mam na 7.04 tylko od poczatku ciaza wychodzi,ze jest ok.5dni mlodsza. W ogole to sobie chyba core splodzilismy w urodziny A. - po winku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Tuska a jak siusiak mlodego?
Iwona poczatki zawsze sa trudne a dla twojego jeszcze trudniejsze bo ty zostajesz z dziewczynkami a on was zostawia postaraj sie go nie dolowac bo on bedzie sam .....wiem ze bedzie wam ciezko ale jesli ma to was podniesc finansowo .....musisz byc silna 😘 a nie bedzie mozliwosci zebys na tydzien do niego dojechala z dziewczynkami? Wiem ze przed swietami bilety sa drozsze ale moze pomoze wam to w jakis sposob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie Madzia, nie ma sensu bo on tam jedzie tylko na 6 tygodni w zastępstwo, więc dla nas to zupełnie nieopłacalne 🤨 musimy jakoś to przeżyć... wypadło akurat na święta i będzie przykro...
Tusia gratuluję, że Wam się panienka udała bo nawet z tego mojego przejęcia jeszcze Ci nie pogratulowałam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko bardzo mi przykro,że musicie święta osobno spędzić,ale jak macie lepiej finansowo stac to trzeba to jakos przetrwac. No jemu skorka schodzi tylko lekko sie podlepilo z zoladziem/zoledziem..pojde do pediatry z nim i zobaczymy co powie.. caly czas po kapieli sciagamy i probujemy odlepic,ale chyba juz za bardzo chwycilo. Kupie ten hydrocortyzon i tym sprobuje..sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska ja mojemu przez 5 dni tym smarowalam i ladnie sie odkleil teraz tylko musze mu systematycznie nacigac zeby mu sie nie zroslo na nowo powiem ci ze nawet moj mlody sam sobie naciaga

Iwona dasz rade wiem ze jest wam przykro ale ten grosz zawsze wam sie przyda potem jak wam sad sie rozrosnie to wszystko wynagrodzi te chwile spedzone oddzielnie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj nie chce za bardzo,zeby mu to robic i jak naciagniemy to on szybko wciaga spowrotem i chowa mowiac: " nie ma kaka"!! Coz nic tylko leciec po masc i modlic soe zeby odlepilo sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdPo burzliwej debacie imię zostało wybrane.. księga imion,wypisywanie co sie podoba,skreslanie..moj chciał Lilia,ale mnie jakoś nie przypadlo..chciałam Kornelię,A.się zgodził,ale w końcu stwierdziłam,że jak bardzo chce to mogę się zgodzic na Lilianę,bo lepiej mi brzmi..a w zdrobnieniu Lila 🙂 postanowione!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Tuska dobrze ze imie juz wybrane mnie lepiej Liliana sie podoba niz Kornelia nie wiem czemu ☺️
Iwona jak humor lepiej troszeczeke czy dalej ciezko ?

Babolki gdybym nie zajrzala to zycze wam Wesolych i spokojnych swiat :-) tylko nie seksic sie za bardzo w swieta co by sie rodzina nie powiekszyla 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.

Nie mowimy rodzinie jakie imie wybralismy,dowiedza sie jak urodze.
Ja pewnie zajrze,to jeszcze nie skladam zyczen. Jedynie co,to ja seksic sie moge,bo rodzina i tak sie juz powiekszy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Kochane mamuski wracac na forum bo mamy Nowy Rok a tu pustki!!!!!!!!!!!

Pewnie wzzystkie pochudly i znikly haha.Aska dawaj fote brzusia bo sie doprosic nie moge!Ja nie zagladalam, bo nie mialam kiedy.Najpierw przed swietami sajgon w pracy, potem operacja, dochodzenie do siebie i znowu praca, dom.Jedno dobre, ze od operacji czyli w niecaly miesiac schudlam prawie 6kg 🙂 Teraz juz moge jesc i pic wszystko, nawet moje ukochane piwko, ale i tak sie pilnuje, bo chce chudnac dalej
Iwona szczesliwa juz jestes co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasja napisał(a):
Kolejna dieta i kolejna nadzieja, że może ta coś da... 🙂
Może z Wami mi się uda schudnąć.
Na poprzednim forum dużo rozmów, mało działania, choć sympatycznie jest 😉

U nas podobnie, ale jak jz nam sie uda zebrac, to swietnie potrafimy sie mobilizowac 🙂 Witamy na watku, napisz cos i sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja po prostu takiego zdjęcia nie mam 😉 . Pewnie będzie tak jak z Alanem,że zdjęcia to ja będę miała z sesji ciążowej 😉 .

Witam nową Koleżankę 😉.

Wczoraj byłam na wizycie .. przez ostatni miesiąc przybyło mi 4kg!!! 2 razy aż się ważyłam! Mam już 10 na plus,a gdzie tam kwiecień.
Córeczka waży 1351g 😉 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdjecia Fasolki to tylko to co skrywa między nóżkami 😉 . Więc nie będę Was tu zgarszać 😉. Chcial buźke nam "sfotografować" to nie chciała pokazać 😉 także czekamy na kolejną wizytę.może się w końcu uda 😉 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
Ostatnie zdjecia Fasolki to tylko to co skrywa między nóżkami 😉 . Więc nie będę Was tu zgarszać 😉. Chcial buźke nam "sfotografować" to nie chciała pokazać 😉 także czekamy na kolejną wizytę.może się w końcu uda 😉 .



eee no to prawdziwa dama skoro nóżkami zakrywa swój skarb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...