Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Witam się!

Bylam u gina i zabieram sie za to zeby mloda wylaza szybciej,bo jak dotrzyma do terminu albo ponad to chyba padne przy porodzie! Lilka ma 3234g!! Przez 3tyg.przybrala niecale 1200g.. szyjka trzyma jeszcze,ale mam taki nacisk na krocze,ze loooo! Ledwo laze! Mam nadzieje,ze cos ruszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O Tusia trzymam kciuki 🙂 a długo jeszcze do terminu, że wstrzymują???

ja sie ostatnio nie odzywam bo mi czasu brakuje 😞 na szybko wchodze przeczytać i uciekam bo nawet sił nie mam żeby coś mądrego napisać.

Magda kiedyś coś pisałas o ostrym cięciu. nie widziałam odcinka ale rzeczywiście byli goście podobno u nas w mieścinie 😉

ja dostałam dzisiaj dobra wiadomość 🙂 i ciesze się strasznie :P cieszycie się ze mna? :P

a przy okazji mam problem z Kubą 😞 on wciąż posikuje w majtki 😞 tzn. nie tak, że się całkiem zesika tylko tak troche popuści i dopóki znów nie zacznie cisnać to chodzi w mokrych gaciach nic nikomu nie mówiąc. a ja juz nie mam pojęcia co robić 😞 ani kary, nagrody, tłumaczenie.. nic nie daje|:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wracal do domu,pozniej przyjechal o 14.,pojechal po 16. Chyba szwagierka Alana wziela do sienie,zebby ten pospal,jakbym miala dzwonic po niego.
Gosiu na 07.04 .. mam 36t3/4d ..oni biora 36t4d,bo z om i przy 28dniowym cyklu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuśka już niedługo bedziecie w 4 w domku 🙂

Gogr może Kuba nie może utrzymać? w sensie nie ,że robi to specjalnie ale samo mu leci ? Z tego co kiedyś czytałam to dziecko do 5-go roku życia ma prawo zasikać się w nocy oraz posikiwać ale jeśli cię to niepokoi to spytaj lekarza, on coś doradzi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o Magda - nie zauważyłam wcześniej, że Ty moderator jesteś :P chyba, że to juz dawno a nie pamiętam? 🙂

wlaśnie skończyłam turbo! cudem bo jestem wściekła na mojego a jak jestem wściekla to strasznie mi się źle ćwiczy... turbo mnie poturbowało:! uwielbiam to uczucie 😉

co do dobrej wiadomości to od 1 kwietnia mam nowa umowę o pracę 🙂 w ross ale lepszą 🙂 taki powiedzmy mały awans :P

jak tam Asia? ktoś, coś wie?

a w ogóle to się tak zastanawiam co u Iwony, Miśki, Oli...? one już nie zaglądają? ktoś utrzymuje z nimi kontakt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia dalej dwupak..wszystko odpuscilo..niestety :/ ze weekend to leze w szpitalu w pn pewnie mnie wypisza. Wydawali mi sie,ze brzuch mi sie obnizyl,ale wiecir stwierdzilam,ze pewnie shize mam,bochce rodzic..ale dzis polozna mnie podpinala pod ktg i mowo,ze brzuszek niziutko..chyba sie pani obnizyl,nie? No to mowie ze chyba tak 😉 . Juz mnie wczesniej do ktg podpinala i nic takiego nie mowila,wiec pewnie jrst nizej skoro taka uwage strzelila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miska nie ma czasu bo ciagle cwiczy kobita 🙂 🙂 Ale jej brzucah zazdroszcze 🙂
Aska no ja juz sie malutkiej doczekac nie moge a obnizony brzuch to dobry znak
Goska gratuluje awansu 🙂 Nalezy ci sie 🙂A co do popuszczania to dzieci do 7 roku zycia maja prawo to robic .Ale jak cie to niepokoi to zapytaj lekarza
Czas na zimne piwko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...