Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Majac prawie 30 lat na karku nauczylam sie czegos nowego-piwo zostawione w zamrazarce zamarza a po otwarciu wypycha lod 😁 Madzia daj przepis na placki


Monia jesteś the best 😁 😁 😁 😁 😁 😁
bierzesz banana miażdżysz widelcem dodajesz roztrzepane białko mieszasz dodajesz trochę mąki i juz 🙂 smażysz na patelce bez dodatku oleju choć ja trochę dodałam 😁 aż się zarumieni ,pycha jest bo taki puszysty placuszek wychodzi tylko ,że dla mnie za słodki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o Magda muszę spróbować :P bo banany ostatnio wpieprzam jak szalona ^^ rano jak nie mam czasu to jest najbardziej sycący :P

Monia brawo! TAKIE DOŚWIADCZENIE TO SKARB 😁 😁 😁 HAHAHA

ja też wczoraj się czegoś "nauczyłam" :P
1. Jak oderwać własny chlapacz kołem samochodu szwagra:/ fak! nie wiem jak to się stało. całe szczęście samochód miał stuknięty i to koło było skrecone wiec mu nie poprawiłam ☺️
2. jak wrzucisz roztopione frytki na przegrzany olej to pojawia sie ogień. nie mało ognia... czyli bezmyślność przy gotowaniu to słaby pomysł:P
3. demolka to świetny sposób na stres 😁 przygotowałam wczoraj pokój pod remont 😁 zrywanie tapet i zabawa łomem to naprawdę świetna sprawa ^^

a potem foto tego co mężo znalazł pod szafą 🙂

p.s. wczoraj zaliczyłam total fitnes 🙂 ulubiony! a od rana chłopcy chodzą za mną czy "włączę im tego chłopka" co pokaże im jak ćwiczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o Magda muszę spróbować :P bo banany ostatnio wpieprzam jak szalona ^^ rano jak nie mam czasu to jest najbardziej sycący :P

Monia brawo! TAKIE DOŚWIADCZENIE TO SKARB 😁 😁 😁 HAHAHA

ja też wczoraj się czegoś "nauczyłam" :P
1. Jak oderwać własny chlapacz kołem samochodu szwagra:/ fak! nie wiem jak to się stało. całe szczęście samochód miał stuknięty i to koło było skrecone wiec mu nie poprawiłam ☺️
2. jak wrzucisz roztopione frytki na przegrzany olej to pojawia sie ogień. nie mało ognia... czyli bezmyślność przy gotowaniu to słaby pomysł:P
3. demolka to świetny sposób na stres 😁 przygotowałam wczoraj pokój pod remont 😁 zrywanie tapet i zabawa łomem to naprawdę świetna sprawa ^^

a potem foto tego co mężo znalazł pod szafą 🙂

p.s. wczoraj zaliczyłam total fitnes 🙂 ulubiony! a od rana chłopcy chodzą za mną czy "włączę im tego chłopka" co pokaże im jak ćwiczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gocha co mąż znalazł pod szafą???? 😁
co do oleju to ja zawsze wychodzę z założenia ,że wolę uważać z nim bo zagasić ogień z oleju jest ciężko a tego bym nie chciała 🥴
a co do demolki to też na początku uwielbiam remont potem sprzątać nienawidzę 🤢 ale efekt końcowy uwielbiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja zaraz do pracy wychodze,blee znowu poniedzialek..Ale jestem z siebie dumna,bo dzis pobilam swoj rekord-przebieglam na biezni 5km 🙂 🙂 Ale mialam takie nerwy,ze musialam odreagowac.Mialam trudna rozmowe,bardzo trudna,ale juz mi lepiej jak z siebie to wszystko wyrzucilam..niektorzy ludzie sa mega slepo zapatrzeni w swoje dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interrnet mi sie skonczyl. Wczoraj wypisalam sie na wlasne zadanie,bo lezalam tam u tylko wpierdzielalam magne b6 i furagin. Ordynator nie chcial mnie wypisac,bo bakterie w moczu i sladowo bialko,wiec stwierdzil,ze on nie moze mnie z takimi wynikami wypuscic,bo jakby ktos mu papiery sprawdzal to by sie doczepil :/ on musi miec czysto w papierach..tak mi sie wydaje,ze po tych aferach sie boi. A na drugi dzien jak juz powiedzialam,ze chce sie wypisac to glupia gadka,ze i tak za dwa dbi wrocr,czy mi sie oplaca..bla bla bla..stwierdzilam,ze najwyzej wroce,ale juz na porodowke z glowka w kroczu :/ zeby przypadkiem ni jeszcze nie probowali wstrzymac :\ zla jestem na ten szpital.. ponoc szyjke mam skrocona w 80% i przepuszcza opuszek,po czym stwierdzil,zeby zapisala palec,wiec nie wiwm..dotrzymac do nastepnego tygodnia i rodzic,bedzie 38skonczony to nie powinni mi juz probowac powstrzymac.pojedyncze skurcze czuje,ale lekkie i nieregularne,po no spie nawet przechodI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem z siebie dumna!!!!Wlasnie spedzilam 2h i 15 min na silowni cwiczac z trenerem-bez opiedalania A teraz marze o prysznicu Czekam na Julie az otworza,zjem wykapie sie i do pracy :P Jutro wolne za to ze w weekend pracuje i znowu randka z silownia W przyszlym tyg bede miala juz do konca skonstruowany indywidualny program cwiczen.Kurde ale mnie to wciagnelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dość..strasznie żałuję,że wszystko zatrzymali..wiem,że nie będzie łatwo na początku z dwójką,ale chyba wolałabym mieć to już za sobą ... jestem taka ociężała,senna..ale to tez ten szpital mnie rozleniwil..bo sie lezalo,jak sie chcialo to sie spalo..a w domu nie ma..ogolnie czuje jakis niepokoj,ze za pozno pojade do szpitala..z Alanem to na miejscu bylam,tylko moj musial dojechac..
Moze mojego mocniej poprzytulam dzisiaj to na nowo akcja porodowa sie zacznie.. 😉 ja juz nic nie wiem,jestem zmeczona tym wszystkim..by mi wody odeszly i by bylo wszystko jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...