Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
No to sniadanie zaliczone-otreby z zurawina i jogurtem truskawkowym,do tego pol tosta z dzemem i kawa z 0,5 mlekiem.Blagam was laski nie dajcie mi tym razem odpuscic bo sie zalamie :P Znowu jestem meeega duza.Coz niestety pieo i desperadosy tucza niestety 😞 😞 Ale szczerze nie sadzilam,ze az tak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Ja zaglaadalam ale nikt,nic nie pisal..
Mała rośnie jak na drożdżach,Alan jest troche zazdrosny..chce dawac buziaki,przytulac..ale ostatnio jak ja zlapal za poluczki,to miala az malego siniaczka 😞 momentami jest strasznie nieznosny,przez co w pokoju siedzi..ciezki temat,zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuśka no musicie jakoś to z Alankiem tak delikatnie ja wiem ,że on jest zazdrosny ale pamietaj ,że ty dla niego jesteś wyjątkowa i on nie może tego zrozumieć ,że nie masz tyle czasu co kiedyś ,nie każ go ,że coś malej zrobi bo wiesz ,że to nie jest specjalnie a dzieci nie maja takiego wyczucia delikatności .....będzie dobrze to tylko kwestia czasu jak mała zacznie raczkować potem chodzić i zaczną się razem bawić ,bić ,kłócić a nawet trzymać sztame jak nakrzyczysz na jednego lub drugiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poczułam dziś wiosnę,a nawet lato i co prawda za tydzien mam dopiero wizyte u gina,alw chyba zaczne jakies cwiczenia..

Kurde mam taki maly problem,bo tam gdzie mialam szyte mam takie 3zgrubienia-kropki .. qyglada jak robiacy sie pryszcz..i zauwazylam,ze czasami to krwawi,tak jak wlasnie z wycisnietego pryszcza..i nie wiem czemu tak :/ gadalam z mama to stwierdzila,ze moze jakis szew mi zostal..kurna nie wiem..i troche sie boje,ze cos poszlo nie tak .. ze sie zle zagoilo..bo przeciez 3szwy mi odpadly i pierwszy juz po 3dniach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuśka ja jetem po cc i nie wiem co to moze być ale dużo słyszałam ,że szwy zostaja i trzeba je usunąć jak same nie rozpuszcza się ,ale nie wiem na 100%.

Powiem wam ,że od pon.Kamil jeździ ze mną do pracy i jak nie mam nic do roienia to na dworze siedzimy w słońcu i tak zajebiście jest ciepło ,że aż się chce żyć 😁 😁 😁 😁 a młody jest mega grzeczny nie pzreszkadza czasem zamiata włosy jak skończę pracę dziś nawet zarobił swoje pierwsze pieniądze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusia mi szwy wyciagali, sprawdz to. Tez sie zaczynalo dziwnie paskudzic i taki rwacy bol w tym miejscu byl.
Madzia ja pracuje w takich szklarniach z kwiatkami i warzywami, ciezko nie ukrywam czasem zajebiscie zmeczona wracam ale odpoczywam psychicznie od domowych wariatow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu bylo kilka cieplych dni jakis tydzien temu:P I to narazie na tyle.A co do pogody to z czasem czlowiek przywyka.My wlasnie wrocilismy z basenu wykonczone,a ja tu do pracy dopiero bede szla..Jutro w planach kulki 🙂 Dobrze,ze ferie tylko tydz trwaja,bo juz padnieta od tych atrakcji jestem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bylam u gina w srode ... bede miala w czwartwk zabieg,bo zle mi sie zagoilo..z ta ta kropka krwawiaca..on to wytnie i zszyje jeszcze raz. Mogloby to zostac,ale stwierdzil,ze to bedzie mi przeszkadzac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,ze ta kropka nie tam w srodku tylko pod 😉 tylko zas problem z siedzeniem bedzie.

Starszy smerf dokucza mlodszemu..ta sie denerwuje i ryk..ech,szkoda gadac. Smoczka jej wyjmuje,itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
Dobrze,ze ta kropka nie tam w srodku tylko pod 😉 tylko zas problem z siedzeniem bedzie.

Starszy smerf dokucza mlodszemu..ta sie denerwuje i ryk..ech,szkoda gadac. Smoczka jej wyjmuje,itp.


nie ma to jak starszy brat drazniacy siostre 🙂 pociesze cie potem bedzie gorzej 😁 znam z autopsji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej chudziny 🙂

jak Wam dieta idzie?? 🙂

nie było mnie dawno..:P ale czas, czas, czas...
od 5 tyg remontuję kuchnie i już mnie ch.. strzela:/ w związku z powyższym jem szybko/byle kiedy/byle co.. dzisiaj w końcu mi się udało ogarnąć co nieco zanim po chłopców pojadę więc zmotywowałam się by odszukać hasło i zaglądnąć do Was 🙂

co tam u Was? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...