Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Czesc Kobitki!

Widze,ze tu cisza nastala..ja mam takie urwanie d...,ze pierdu..
Lilka raczek sie nauczyla..spi zazwyczaj 5 w porywach do 15min!!! Czasem zdazy sie 30min-1h..
Jak chce cos zrobic,czego noe da sie z nia to po prostu nie zwracam uwagi,ze ryczy...sprzatam i tak zazwyvzaj jak dzieci spia..do tego od pn cwicze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuśka świetnie, że zaczęłaś ćwiczyć 🙂 Może i ja się w końcu zmotywuję... 😜 miałam wrócić do treningów po skończeniu rwmontu i tak jakoś mi ciężko idzie:/ a mundialowo-chipsowe sadełko nazbierane 🙂

Co tam dziewczyny? żadna się juz nie odzywa.. aż smutno na forum wchodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska tak trzymaj 🙂Zazdroszcze ci motywacji,bo u mnie z nia ciezko.Dupa rosnie jak na drozdzach 😁 Wychodzi zycie w biegu i obiady na szybko 😁
Goska nam watek mamusiek w UK tez wymarl 😞 Lato przyszlo 😁
A co u was slychac?Ja mialam mase maratonow po lekarzach,ale w koncu dobilam do mety.Efekt-odstawione tabl antykoncepcyjne,zalozona spirala,tabletki na nadcisnienie i migreny i okulary 😁 Jeszcze 30 nie mam a juz sie sypie 😁 😁 W pracy super,zaproponowano mi awans kilkukrotnie,twardo odmawiam 😁 W zwiazku z czym firma pooplacala mi kursy i pewnie licza,ze jak je porobie,to ustapie 😁 Aaa i od 30-tego zaczynam kurs prawka.Mam nadzieje,ze we wrzesniu bede juz sama jezdzic 🙂 Julia jest mega absorbujaca i buzka jej sie nie zamyka 😁 Ale oszalalam na jej punkcie 🙂 No i dlatego czasu na wszystko brak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia ja im powiedzialam,ze za rok od-od wrzesnia 2015 moge pomyslec,bo Julia pojdzie na caly dzien do zerowki,ale teraz mnie za chiny nie dostana 🙂 Juz naprawde spora podwyzke mi proponowali,byle bym to przyjela i na dniowke do glownego biura poszla,a ja nie ustepuje.Pieniadze to nie wszystko,Julia i czas wspolnie z nia spedzony jest dla mnie najwazniejszy 🙂A awans nie ucieknie.Mam tam juz tak wypracowana pozycje,ze moge spac spokojnie 😉 Nawet glowna menagerka,ktorej wszyscy sie jak ognia boja jednego wieczora przyszla mi podziekowac za to,co dla firmy robie i dala mi list z zawiadomieniem o podwyzce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laski. Dawno, bardzo dawno mnie tu nie było, myslałam, że nikt tu już nie pisze a tu taka niespodzianka! 🤪 forum wciąż żyje 🙂 Wracam bo tak się zapuściłam, że szkoda gadać, jest gorzej niż źle, albo teraz się za siebie wezme, albo nigdy. Ostatnio mam tyle pracy, że wracam wieczorem i jem bo jestem głodna, słodkiego też nie żałuję a kilogramów przybywa 😞 ale STOP !!! najwyższy czas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona jak patrze na twoje zdjecia na fb to mysle,ze masz problemy ze wzrokiem 😁 😁 Booombowo kobieto wygladasz!I ten twoj pozytywny usmiech 🙂A ja sie w koncu zabralam za siebie i zaczelam sie zdrowo odzywiac i jesc 5 posilkow dziennie,obiady bez sosow,staram sie nie smazyc,zrezygnowalam z produktow macznych,mieso staram sie jesc pieczone albo grilowane,pieczywo zamienilam na dietetyczne,jem kasze,ciemny makaron-efekt na dzien dzisiejszy -3,7 kg w 3 tygodnie 🙂Przy czym byloby wiecej,ale w weekend ciezko sobie piwka odmowic 😁 Podoba mi sie to,bo nie czuje sie jak na diecie.Jem smacznie,ale zdrowo i kg same leca 🙂
No i zaczelam to prawko i jestem zachwycona 🙂Jutro kolejna lekcja,potem w poniedzialek i piatek 🙂Szal haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia dajesz czadu! też bym się tak chciała zdyscyplinować...

Iwonka łączę się w bólu! u mnie wygląda to tak samo... cały dzień zapierdziel a potem mega wyżera:/ też zarosłam okrutnie... ale szczerze mówiąc nie chce mi się już sobą zajmować. Przestało mi zależeć na czymkolwiek.. a już zwłaszcza na tym jak wyglądam. Ty jesteś uparciuch więc pewnie zaraz wrócisz do formy (oczywiście z Twojego punktu widzenia bo ja obiema rękami podpisuję się pod dziewczynami, że wyglądasz szałowo 😉)

ehh.. gotuję obiad, sprzątam i do pracy.. i kolejny dzień minie jak każde inne ..

p.s. jak u Was pogoda? bo moje rejony zalane:/ strach patrzeć ile szkód ten deszcze potrafi narobić przez kilka godzin..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska no wlasnie najgorzej bylo zaczac.Teraz juz jakos leci.Staram sie gotowac zdrowo,ale smacznie.Kupilam sobie ostatnio patelnie ceramiczna i robie wszystko bez tluszczu-rewelacja 🙂Gdyby jeszcze nie to piwo to by bylo idealnie 😁 Ale do niego mam slabosc.Dobre,ze tylko w weekend moge sie go napic 😁
A co tam u was kobitki?U mnie wolny czas na wage zlota 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja też na nic czasu nie mam... praca wykańcza mnie fizycznie 😞 dom - psychicznie... jeszcze się dowiedziałam, że myślę tylko o sobie.. przy czym ja nie pamiętam kiedy ostatnio zrobiłam coś (cokolwiek) dla siebie.. odwołałam nawet wizytę u rehabilitantki - bo przecież się nad sobą rozczulam. cały świat się kręci w okół dzieci i męża. no i nadskakiwania teściowej, żeby wojny nie zrobiła. życie jest do dupy. Mam dość uśmiechania się do wszystkich w koło i udawania jaka jestem szczęśliwa...

sorryyyy.. poględziłam. ale chodzę i ryczę bo nie mam z kim pogadać 😞 idę do pracy.. w ramach dbania o siebie zamierzam wypalić pół paczki szlugów. Tyle mojego co zapalę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczku slonce mialam ten sam problem.Bo anprawde czasu dla mnie brak.Ostatnio z przemeczenia prawdopodobnie znowu w pracy mialam atak jakby padaczkowy i stracilam przytomnosc...to juz 3 raz w ciagu 2 lat,a drugi od stycznia.Skierowano mnie do neurologa,ale obstawiaja,ze to z braku snu i przemeczenia.I wiesz co?Od tego czasu zaczelam wiecej o sobie myslec 🙂Przekulam sobie nos,tak jak zawsze chcialam,robie kurs na prawko i w domu potrafie usiasc nic nie robiac 🙂 Skonczylo sie bycie niewolnica 😁 I tobie tez by sie takie cos przydalo.Na dzis mezowi wytyczylam sprzatniecie lazienki i prasowanie,bo ja od rana z mloda na kulkach bylam.Pracujemy oboje to i obowiazki czas zaczac dzielic po rowno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chciałabym tak postawic sprawę u siebie w domu. Ale nie ma takiej możliwości przez to, że mieszkam z teściową. Całą robotę muszę odwalać ja.. i choćbym padała na pysk to jak coś się stanie to i tak moja wina 😞 Może świadomie powinnam sie doprowadzić na skraj wytrzymałości fizycznej żeby zauważyli, że nie leżę i nie przewracam się z boku na bok... płakać mi się chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiula współczuję i doskonale rozumiem, mam podobnie wszystko i wszyscy mnie wkurzają:/ zalety nie bycia na "swoim" 😞 u nas dodatkowo grad wybił wszystkie uprawy i zapowiada się cieniutki rok finansowo 😞już nawet robić mi się odechciało i znów rzuciłam się na jedzenie...
dziewczyny dzięki za słowa pociechy ale naprawde nie wygląda to tak dobrze jak na zdjęciach, zresztą nie dodałabym takiego, które mnie pokazuje od tej gorszej strony a naprawdę jest już kiepsko 😉 teraz zrywałam wiśnie więc przez dwa tygodnie nie ćwiczyłam po padałam na pysk po całym dniu, ale może od poniedziałku zacznę znów, bo jak zwykle kończy się na gadaniu....
Monia gratuluję! jak zrobisz prawko to dopiero będziesz niezalezna 😉 zauważyłam też na zdjęciach i miałam Ci pisać, że chyba wyszczuplałaś, zazroszczę wytrwałości, bo ja chyba nie potrafię....jak mi się coś wali to od razu się napycham :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wspolczuje wam dziewczyny 😞 Goska,tak nie mozna,wykonczysz sie kobieto!A tesciowej nie zazdroszcze...
Iwonka dziekuje za mile slowa 🙂 Wytrwalosc to raczej nie to,bo w weekendy nie umie sobie piwka odmowic,ale w tygodniu owszem,pilnuje sie i zdrowo sie odzywiam i waga leci,a ja nie czuje sie jak na diecie 😁 Ale jeszcze daleka droga przede mna 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Iwona a moze kombinuj jak ja.Ja np lubie niezdrowe jedzenie,niestety.Ale nauczylam sie to zdrowo teraz zastepowac.Zaraz znajde fotke mojego zdrowego kebaba.I tak sobie to zamieniam caly czas i jest git


Slabo tu widac,wiec ci na fb podesle.Niby kebab,a samo zdrowie.Miesko bez tluszczu,sos z jogurtu natruranego,brazawa tortilla z grilla,do tego pycha surowka 🙂 Pysznie a zdrowo 🙂 I tak ze wszystkim kombinuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...