Skocz do zawartości

Mamuśki ze Szczecina | Forum dla mam


kasia1986_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiu kazdy przedzkole ma wady i zalety, i kazdy powie Ci napewno cos dobrego i zlego o kazdym przedszkolu.
Ja proponuje Ci zukac takiego zebys miala dobry i szybki dojazd od siebie.

A ja nie wiem co robic nie mogr Filipowi zwalczyc temperatury ciagle powraca od wtorku praktycznie.
Macie jakies pomysly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bezpieczny jest panadol, nurofen można dawać sporadycznie bo zawiera składnik obciążający wątrobę..
może pomyśl o czymś w czopkach na zbicie temp?
możesz mu okłady z chłodnej mokrej pieluszki zrobić, no i dużo poić..
nic więcej nie przychodzi ni do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Sorki ze sie nie odzywałam, ale zapomniałam o tym forum ☺️ tak mi wstyd ☺️ ☺️ ☺️, ale już sie poprawiam 🤪
Kasiu, a do jakiego żłobka zapisałaś Michasia? Ja złożyłam dokumenty do dąbia, ale nie wiem czy sie dostanie, złożyłam papiery już w sierpniu, mają sie odezwać w marcu/kwietniu, no ciekawa jestem.
gosiaczek mam nadzieję że z synkiem już jest oki i wyzdrowiał bidulek.
Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiiaczek26 napisał(a):
Milium wybaczone:*
Z synkiem ciut lepiej jeszce do konca tygodnia zwolnienie mam bo dziasla nie wyleczone do konca i walcze z katarem.
a ktory Twoj mlody byl na liscie jak go zapisywalas?

Kasiu ok wszystko bo opis na gg nie za ciekawy masz 😞

Buziaki kochane:*

Hmm no nie wiem w sumie na którym miejscu był, ta kierowniczka mówiła tylko ze do konca roku nie ma szans, ale moze w kwietniu, aczkolwiek nie obiecuje.
Oj to życzę Wam szybkiego powrotu do zdrówka 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

Gosiu, juz u mnie ok, miałam małe kłopoty ale wszystko się wyprostowało 🙂

byłam dziś na szczepieniu z Michałem, waży 8300 na golasa , obwód klaty 45, głowki 42,5 wychodzi, że mam dorodnego synka 🤪

Milium, odnośnie żłobka napisałam Tobie PW 😉


8300 🤪 🤪 🤪 mój ma 7200 i wszyscy mówią ze za dużo 😮 😮, a ja sie stresuje ze go przekarmiam, ale widzę ze niepotrzebnie, ładnie przybiera Twój króliczek 🙂 no ale facet powinien być facetem, a nie jakimś chuchrem 🤪 🤪
Odpisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂

przezywam chyba jakieś załamanie nerwowe, krzycze, wrzeszcze o byle co, dzieciaki tylko na tym cierpią 😞
jutro idę do apteki po jakies tabletki uspokajające bo wykończe siebie i otoczenie..
wydaje mi sie że chwilowo mam wszystkiego dosyc, ale nie wiem jak soboie z tym poradzić 😞

Milium, ja sie wagą Michała nie przejmuję, bo tak jak piszesz, to jest facet i może być większy 🙂- ma po kim być wysokim, ja mam 178, mąż 180, jeden dziadek 185, drugi 180, pradziadek 190.
Teściowa też mówi mi, żebym go "odchudziła?, ale jak??!?!?! nie dam mu cycka? ma być głodny? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
popiszę sobie sama ze sobą, a co 😜

u mnie jeszcze chłopaki drzemią, ale pewnie zaraz wstaną. Może dziś kupimy choinke, ale to jeszcze zobaczymy 🙂 jedziemy dziś do leroy merlin po farbe do salonu, chcemy przemalowac na jakis "brzoskiwniowy" kolor 🙂

a, kupiłam dla MIchałka krzesełko do karmienia 🙂 http://allegro.pl/show_item.php?item=1968725360 jestem z niego zadowolona, tzn nie wypróbowane jeszcze, ale ładnie sie prezentuje i posłuzy mu na trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Kasiu to krzesełko do karmienia super, ja też planuje zakup takiego samego, wydaje mi się że nie zabiera wiele miejsca w domu??
A co do wagi to ja też słyszałam teksty od rodziny ze go przekamiam hehe, ale w du..ie to mam 🤪 🤪
My już choinkę ubraliśmy ale mamy sztuczną, młody patrzy na światełka i łapie bąbki i łańcuchy, dobrze ze wszystko jest plastikowe hehe, my kupiliśmy farbę brzoskwiniową do pokoju Witka ale to było w marcu, pomalowaliśmy i wyszła jakas cegła, masakra, potem pojechaliśmy po jeszcze jedną i jakas marchewka, wiec w koncu kupiliśmy na maksa jasną brzoskwinię i jakos to teraz wygląda, ale przyznam ze pokój zrobił sie milusi i ciepły, wczesniej mieliśmy tam kolor niebieski i jak sie wchodziło to miałam wrazenie ze do jakiejś nory wchodze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
krzesełko jest rzeczywiście "zgrabne" i nie zajmuje zbyt dużo miejsca w przeciwieństwie do tych plastikowych krzesełek 🙂

my jednak dzis po fakbre jedziemy i spodobał mi sie inny kolor, mianowicie taki jasno zielony - pastelowy. Zobaczymy jeszcze jaki kupimy. Obecnie mamy jasno żółtyi chcemy zmienić żeby było widać że jest inny kolor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuskki 🙂
Krzeselko fajne 🙂
moj mlody je juz pry wlasnym stolicku heh.

Co do wagi to mi zawsze tez gadali ze mlody za duzo wazy 🙂 ja tez to mam gdzies.... preciez nie bede dziecka glodzic.
bije rekordy na zwolnieiu heh 6-ty tydzien juz leci masakra, ale juj jest troche lepiej.
Za to wczoraj fipil mial bliskie spotkanie ze sciana, buzia uderzyl z calym impetem, naszczescie ma tylko zdarta brode i policze, ale malo zawalu nie dostalam jak mi krwia zaczal pluc....

Kasiu jak humorek? juz przeszlo?

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane!
ponieważ obawiam się, że do swiąt nie wejde do Was na forum ( zachciało się nam malowania salonu jutro, do tego porządki po malowaniu i te świąteczne, w piatek pieczenie ciasta i chleba
i jeszcze ubieranie choinki... ) chciałabym Wam złożyć życzenia - Wesołych i spokojnych Świąt, suto zastawionego stołu oraz duzo prezentów pod choinką, a także pomyślności i zdrowia w 2012 roku 🙂
Kasia z Michałkiem i Grzesiem 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/prezentypodchoinka320x4.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/7666/prezentypodchoinka320x4.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/swietasaflorasxc.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/7962/swietasaflorasxc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂

jak minęła Wam Wigilia? u mnie b.szybko, mąż miał na 19 do pracy na nockę i już przed 18 musieliśmy się zwijać, jutro i pojutrze też ma nocki więc nie da rady nigdzie pójść w gości ;/

muszę się pochwalić, Mikołaj przyniósł mi od dawna wyczekiwany toster 😁 już rozdziewiczony, grzanki zrobione 😎 a tak poza tym to chłopaki sporo zabawek dostali a my z mężem takie symboliczne upominki.

buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...