Skocz do zawartości

Świateczne Prezenty jakie macie pomysly:) | Forum dla mam


julcia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Julcia ta bluza mi sie podoba... mam brata 11 lat wiec tez musze mu cos odpalic.... a zapomnialam o nim ☺️

a mnie sie marzy jakis super obraz na sciane 😁
musze poszperac za nim i meza potruc troszku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. macie jakiś pomysł na prezent dla 5letniej dziewczynki? bo ciężko jej coś kupić. tzn. ma pełno ciuchów i pełno zabawek , co mam na oku to okazuje się , że ona to już maaaa. ;o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
patii0423 napisał(a):
hm.. macie jakiś pomysł na prezent dla 5letniej dziewczynki? bo ciężko jej coś kupić. tzn. ma pełno ciuchów i pełno zabawek , co mam na oku to okazuje się , że ona to już maaaa. ;o


pati a moze taka kasa fajna jest 🙂

http://allegro.pl/kasa-sklepowa-dotykowa-waga-mikrofon-kalkulator-i1926785977.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...
Co do mikołaja to kupię jakąś pierdółkę.. a pod choinkę synowi kupujemy kolejkę drewnianą,a chrzesnicy 2latka skonczyla 2tyg.temu kuchnię smoby ta z reklam. Za to nie wiem co kupic mojej 6letniej chrzesnicy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 9 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusie
W sumie możliwości jest całkiem dużo my w pracy zrobiliśmy ciekawy prezent dla szefa złożyliśmy się i zamówiliśmy tort z jego karykaturą - naprawdę ciasto zrobiło wrażenie i to jest też jakiś pomysł dla was. Jakbyście szukali to przez e-torty.pl można coś takiego zamówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...