Skocz do zawartości

Wynajmij hakera! (https://t.me/Blackhat_plug) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy zespołem profesjonalnych hakerów. Nasza wiedza obejmuje programowanie, exploity i konfigurację DDoS, bazy danych, SEO i projektowanie stron internetowych, hosting i zarządzanie serwerami, marketing i hakowanie, a my uwielbiamy rozwiązywać problemy, z których większość innych się poddaje.

 

Przykłady:
Przeprowadzaj ataki phishingowe, aby uzyskać konta od wybranych celów. Z łatwością odzyskaj hasła do większości kont w sieciach społecznościowych, zdalnie zarządzając smartfonami. Hakowanie kont na Facebooku, Reddicie, Instagramie i Twitterze. Wyczyść przeszłość kryminalną, zwiększ swoją zdolność kredytową, zmień ocenę z kursu szkolnego, śledź swoją aktualną lokalizację i nie tylko.

 

Kompletny pakiet usług: uzyskanie dostępu do urządzeń i kont osobistych lub firmowych oraz wyszukiwanie potrzebnych danych. Hakowanie serwerów internetowych, serwerów gier lub innej infrastruktury internetowej. Szpiegostwo gospodarcze. Uzyskanie od kogoś danych osobowych. Nie mamy żadnych ograniczeń ani granic dotyczących rodzajów pracy i usług, które oferujemy!

 

Skontaktuj się przez
Telegram:........... @Blackhat_plug
https://t.me/Blackhat_plug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniuZaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...