Skocz do zawartości

JAK WAM ROŚNIE BRZUSZEK | Forum o ciąży


SYLWIA24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem szczęśliwą przyszłą mamusią 🙂.
Mój synuś rozwija się zdrowo i waży już 0,5 kg. Kawał chłopa 🙂.
Dzisiaj jednak był nieśmiały,bo przytulił się do łożyska a drugą rączką trochę przysłonił i nie dał się za bardzo sfotografowac..........Mam nagraną płytkę.
Najważniejsze że jest zdrowy.
Po wizycie od razu pobiegłam z mężem do Galerii i nakupowałam kilka ciuszków 🙂.
Teraz wpatruje się w nie jak w obrazek 🙂.
Jak po wizycie u fryzjera?.Dało się coś zdziałac?.
Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam w końcu w Panoramie, tam w rogu jest sklep z artykułami dziecięcymi 🙂 Za całe 24 zł 😁 Do tego mini nożyczki do paznokci, krem na ciemieniuchę, puder i chusteczki nawilżone Pampersa 😁
Trzymam kciuki, bądź silna na glukozie, bo jak zwymiotujesz to trzeba będzie pić drugi raz 😞 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie strasz mnie.........Ponoc nie smakuje to dobrze.......a orientujesz się czy mogę zjeśc coś pomiędzy 1 a drugim pobraniem krwi czy mam byc na czczo cały czas?.
Pokaż kocyk.... 🙂.
Kurcze,na jaki portal wrzucasz zdjęcia że wchodzą Ci pełne rozmiary.Ja moge tylko miniaturki.
Były może jakieś ciekawe wózki??.Są tam ubranka,czy tylko akcesoria?.Ja jutro mam zamiar odwiedzic Mazovie i może coś kupię....Coś kiepsko się czuję.Brzuch pobolewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeeeeeej 😘
Pewnie już się glukozujesz, ale nie można nic zjeść 😞 Chociaż po tej glukozie to głód mija, bo działa tak jak kroplówka, i ja głodu wogóle nie czułam, jak wyszłam z badania po 11 to nawet nie miałam ochoty na jedzenie, i kupiłam tylko jogurt 😁 Za to taka dawka cukru dla Małego Pasożyta to gwarantowane kopanie przez 2,3 godziny 😁
Są wózki tam w Panoramie, i wogóle pełno różnych akcesoriów, ale uważam, że najlepszy wybór wózków w Bambim, bo tutaj jest chyba jeden Xlander na cały sklep, do tego jakiś zwykły 😁
Zaraz skopiuję Ci instrukcję jak wstawiamy zdjęcia na Lipcówkach i wrzucę zdjęcie kocyka 😘
Daj znać po 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1. Należy wejść na stronę www.tinypic.com
2. Następnie kliknąć na PRZEGLĄDAJ i wybrać zdjęcie z dysku
3. Potem trzeba kliknąć na UPLOAD NOW i PRZEPISAĆ SŁOWO Z OBRAZKA i wcisnąc jeszcze raz UPLOAD NOW izdjęcie sie wgra
4. Po tych zabiegach, trzeba poczekać aż otworzy sie nowa strona z linkiem do zdjecia...
trzeba zaznaczyć cały kod IMG Code for Forums & Message Boards
(drugi od góry)
5. ... i ten kod wkleić na stronę brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przedstawiam mojego Antosia 🙂. Co prawda tylko profilek 🙂.
[IMG]http://i47.tinypic.com/10dcboo.jpg[/IMG]

Ja już po glukozie......Tak mnie nastraszyły niektóre ciężarne że to tak paskudnie smakuje itp,a wcale nie było tak źle.Słodkie jak cholera.Trochę pomdliło,ale do przeżycia 🙂. Wszystkie wyniki mam dzisiaj,więc mam nadzieję że będzie ok 🙂.
Zjadłam dopiero po 12........tzn połknęłam,bo byłam taka głodna 😜.
Ależ mi waga poszła w górę wciągu 1 tygodnia. 😲.......
Zaraz idę do okulisty po zaświadczenie,czy mogę rodzic naturalnie 🙂.
Może wstąpie gdzieś jeszcze po jakieś ciuszki,czy cuś.
Wieczorkiem wrzucę moje pierwsze zakupy Antosiowe 🙂.
Widziałam Twoje włoski na forum-ładny kolorek wyszedł.
Buziaki!
Aaaaaaaaaa i jeszcze jedno.Czy Ty też masz kilka dat porodu??: 🙂....bo ja mam już 3 🙂.....i nie wiem którą się sugerowac 🙂.Ważniejsza jest ta z miesiączki czy z USG??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antoooooooś!!! 🤪 🤪 Wreszcie go poznaję! 🙂 Jak pisałaś to wagowo był taki sam jak mój Jasiek na 4d 🙂
My narazie z lekarzem trzymamy się terminu według miesiączki. U mnie za dużo się nie różnią, bo miesiączki miałam w miare regularne i można mniej więcej ustalić kiedy stworzyliśmy Jaśka 🙂 według okresu 12.07, według pierwszego genetycznego 5.07, a na 4d wychodzi 11.07 😁 Trudno, w połowie czerwca spakuję torbę do szpitala i niech sobie grzecznie czeka 🙂 Jak przyjdzie 37 tc to ja już z chęcią stawię się do szpitala, byle ciąża donoszona 🙂
Ja ta glukozową miksturę to na raz wypiłam, bo najgorzej to chyba się delektować i pomału pić 🙂 Do najsmaczniejszych nie należy, piło się lepsze rzeczy w życiu 😁
Zastanawiam się czy kupować taki gruby koc do wyprawki, bo będą upały pewnie 🙂 A nawet w lipcu nie ma takiego zimna, żeby dziecko grubaśnym kocem przykrywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocyk śliczny 🙂.Ja na Twoim miejscu bym kupiła,bo wiesz jak u nas jest z latem.Jednego dnia upalnie,a następnego nagły spadek temperatury.Poza tym z pewnością przyda Ci się w późniejszym czasie.Na każdej stronie wyprawkowej zalecają zarówno gruby,jak i cienki kocyk.
Byłam dzisiaj w Bobasie i się totalnie rozczarowałam.Nie mają moich upatrzonych wózków.Przy mnie przyszło małżeństwo z reklamacją na wózek Mutsy Transporter,(trzeszczał).
Zakupiłam kolejną partię ubranek 😜.
Póki co to pochwalę się pierwszymi,poniedziałkowymi zakupami 🙂
[IMG]http://i46.tinypic.com/k388x3.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/rm75et.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/bg3mc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/2u5z2qa.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/2icad5l.jpg[/IMG]
Odebrałam wyniki.......Glukoza ok,ale mam średnie wyniki jeśli chodzi o morfologie.......Poza tym mam chyba ostra anemię....Nie wiem czemu,ale jeszcze 3 tygodnie temu jak leżałam w szpitalu i robili mi badania-było ok,a tu nagle takie pogorszenie.......No nic,w przyszłym tygodniu mam wizytę.Zobaczymy co powiedzą.Najważniejsze że krzywa glukozy wyszła w normie 🙂.
Jestem padnięta...........i pewnie znowu wcześnie zasnę.....
Kupujesz łóżeczko czy kołyskę?.Dzisiaj rozglądałam się za fajnymi kołyskami i łóżeczkiem w sklepie ale nie wpadło mi nic w oko.
Podejrzałam fajnego producenta z różnościami,całkiem przyjemnie wyglądaj->www.feretti.pl
No i przypadła mi do gustu kołyska,ale cena powalająca ->1400zł 😮 😲 😜 😁
Znowu się rozgadałam ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😘
Kupiłam kocyk Canpola i już mam z głowy 🙂
Ubranka śliczne, szczególnie spodobał mi się Nemo 🙂 Takie fajne kolory 🙂 Gdzie go kupiłaś? 😁
Dobrze, że z glukozą ok, bo tak jak wykryją cukrzycę ciążową to trzeba parę dni w miesiącu spędzać po szpitalach 😞 Co do anemii, to polecam sok z buraków. Kup ten w szklanych buteleczkach z serii jednodniowych 🙂 Gwarantuję, że się poprawi 🙂
Jakie witaminy bierzesz? Ja mam Pharmaton Matruelle i jak narazie odpukać, wszystko w porządku z morfologią 🙂
Weszłam wczoraj na bobowozki.pl i pooglądałam troszkę 🙂 Cenowo ta Teutonia sporo kosztuje 🙂 Za około 3 tysiące ja bym wybrała któryś z wózków Emaljunga 🙂
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od wczoraj kiepsko się czuję......i idziś poszłam do lekarza.....Znowu mam twardy brzuch,bóle....Jutro znowu idę do szpitala.....Tak się boję....Mam nadzieję że mi szybko przejdzie....
Zazdroszcze ciężarnym,które tak dobrze przechodzą ciążę,nie wiedzą co to ból,szpital i nie czują obaw.....
Biorę Femibion natal 2.Położna poleciła mi dodatkowo brac witaminy z żelazem: Femibion Vita Ferr.
Jeśli chodzi o Teutonie,to komplet 3 w 1 tzn,spacerówka,gondola,fotelik samochodowy+ akcesoria to koszt: 5500zł 😮.Nie znam firmy o której wspomniałaś.Zerkne,ale to już nie dzisiaj,bo nie mam na to głowy.....
Ubranka są ze Smyk`a.
Pozdrawiam.
Trzymaj za nas kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Czujemy się lepiej.Leżymy raz w łóżeczku,raz na leżaczku w ogrodzie.......W zależności od pogody i samopoczucia.Planuję trochę opalic ciało,ale jakoś się boję przebarwień.Opalałaś się w tym roku?.
Wcale się nie dziwię że siedzisz w domku- przy takim upale 🙂.Wasz dzień coraz bliżej........Dobrze pamiętam że 30 masz USG?.Ja za tydzień idę na wizytę do lekarza.Zobaczymy co powie.Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Kochana, 30 robimy ostatnie usg. A Ty na wizytę 1.06? 🙂
Zaczynam czuć się jak słonica, dojście do Mazovii zrobiłam przez 30 min, gdzie zawsze szłam 10 minut 😁 Nic się nie opalę, na porodówkę wpadnę biała jak ściana, bo upały walnęły akurat jak zaczynało mi być ciężko! Więc dupa ze słońca, chowam się, bo wtedy to już wogóle... 🥴
Jaś robi mi normalnie kamienie na brzuchu, wystawia coś co mieści mi się w dłoni i czuję jakby brzuch miałby mi pęknąć, kiedyś wystawiał coś na wielkość piłeczki od ping ponga, teraz trochę mu się utyło i zaczyna boleć!!
Natychmiast muszę zamawiać koszulę do szpitala, bo nie posiadam, a wszystko się już może zdarzyć! 😁
Super, że już się czujecie dobrze, leżcie, nie przemęczajcie się!! I korzystaj ze słońca póki dajesz radę! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pocieszę Cię że jestem blada........i jakoś nie mam ochoty wychodzic na słońce,)a powinnam choc trochę........ 🙂 🙂.
Wizytę mamy w najbliższy czwartek. Mam nadzieję że wszystko będzie oki......Ja jestem w 25 tygodniu ciąży a wyglądam już jak słonik.Muszę przyznac że brzuch robi mi się coraz większy z tygodnia na tydzień 😜....
Ty się pakuj,pakuj Kochana bo termin coraz bliżej 🙂.
Polecasz łóżeczko z szufladą czy bez?.Ze szczebelkami,czy z opuszczanym bokiem??.
Udanego wieczorka 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochana 😘
Temat "łóżeczko" u mnie znowu na tapecie. To, które dostaliśmy wydaje się nie do skręcenia, bo po wcześniejszym użytkowaniu ma wyrobione wszystkie dziurki. Czeka mnie wyprawa do Ikei, bo spodobało mi się białe 🙂 Szczerze mówiąc to już mam gdzieś te wyjmowane szczebelki 🙂 Dziewczyny z Lipca też mi powiedziały, że z tymi szczebelkami to wszystko zależy od dziecka 🙂 Łóżeczko kosztuje niecałe 200zł więc za rok jak Mały będzie większy zainwestuję w inne, żeby później można było je przerobić na łóżeczko bez szczebelek. Widziałam śliczne w internecie z Vox'a ale kosztuje 1200zł, przy tych wydatkach wyprawkowych to jednak poczeka 🙂 A za cenę szuflady pod łóżkiem wolałabym albo dołożyć i kupić mniejszą komodę albo fajne ozdobne pojemniki, bo szuflada będzie i tak na pierdoły 🙂
Co u Was? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...