Skocz do zawartości

Butelki do karmienia, i jakiej firmy laktator? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Chciałam zapytać Was jakie butelki polecacie na wyprawkę chodzi o konkretną firmę. Moja koleżanka co ma już dziecko powiedziała mi tylko, żeby kupić 2 szt bo tak jest lepiej i żeby nie były większe niż 120 ml bo dzidzia i tak mało pije na początku a potem się kupi większe.

A druga rzecz- kupno laktatora, mi koleżanka w tym temacie doradziła żeby nie kupować szklanego bo się pierś poci i to szkło się ślizga po pierwsi. Doradziła by kupić plastikowy z dołączoną od razu butelką. Oczywiście chciałabym Was prosić o wymienię konkretnej firmy bo zaczynam powoli myśleć o wyprawce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o laktator to ja używałam najpierw a Aventu, ale nie byłam z niego zadowolona z poza tym się zepsuł, dopiero potem kupiłam z Medeli i naprawde był super, tylko że obydwa były ręczne, jednak tym razem zamierzam kupić elektryczny, bo takie ręczne "piłowanie" doprowadza do szału i drugi raz nie zamierzam się męczyć.
A do karmienia rzeczywiscie niepotrzebne wielkie butelki, ale firma to juz wszystko jedno, moga byc z Aventu, ale smoczki z tej firmy od razu powymieniałam na takie z większą ilością dziurek, bo mala aż się spociła zanim zdążyła coś wyciągnąć. Teraz sa też takie antykolkowe butelki do karmienia dr.Brown, one są super, bo uniemozliwiają dziecku połykanie powietrza - polecam je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wilsonka ..ja nie pamietam jakiej miałam firmy laktator ale na pewno miałam szklany który sie w końcu potłukł,rzeczywiscie sie slizgał i do tego był ręczny nie elektryczny.wiec umordowałam sie baaaardzo zanim w butelce było 30ml.bo tyle dzidzia je na poczatku.uzywałam przy córce ale jak napisałam bardzo krótko bo sie potłukł i dobrze 🙂przy synku nie używałam wcale.jeśli nie musicie odciagac pokarmu z powodów pójścia gdzieś bez dzidzi na dłuższą chwilę to lepiej tego nie robić...kiedy jest nadmiar mleczka na początku po porodzie trzeba przeczekać samo sie unormuje...tak zaleca położna środowiskowa.i to sie sprawdza.kiedy odciagamy pokarm i do tego przystawiamy dzidzie i tak do piersi to produkuje nam sie wiecej pokarmu niz dzidzia zdoła zjesc.moze to sie skończyc zapaleniem piersi.albo nie obejdziemy sie bez laktatora 🙂chyba ze odciagamy i karmimy dzidzie z butelki.to co innego. co do butelek to ja tam na firme nie parzyłam...kupowałam ze smoczkami silikonowymi.a jak chciałam kupic inny to dzidzia nie chciała,(ten kauczukowy)kształt smoczka na szczęscie podchodził każdy 🙂ale sie rozpisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam butelki z tommee tippee bo mi sie bardzo podobają i wydaja się zgrabne do trzymania plus mają szeroką szyjkę czyli łatwą do czyszczenia. Myslałam też o laktatorze z tej samej firmy ale tak teraz myslę o medeli tyle ze droga strasznie a mi podoba się ten model swing. Smoczki mam z aventu i z tommee tippee. Sterylizator tez kupie z TT bo tam wejda bez problemów moje butelki 🙂
A czy wszystko będzie dobre- zobaczymy później. Sprawdzałam opinie to były różne tak jak i innych firm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam dwie aventu po 125ml,dwie fisher price po 125ml i dwie 260ml również fisher price,bo mi się podobają kolorystycznie,laktatora narazie nie kupuję,mam z poprzedniej ciąży nie pamiętam jakiej firmy,ale nie żadnej z tych droższych.Smoczki też mam 2 z fisher price(bo kupiłam cały zestaw dla noworodków z tej firmy),ale kupić jeszcze chcę jakieś klasyczne aventu,bo te mają taki inny kształt i nie wiem czy będą niuni odpowiadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam laktator BabyOno ręczny a butelki 2 Avent,1 Canpola i 1 antykolkową Canpola.Mam nadzieję na to,że będę karmić piersią,ale kupiłam na wszelki wypadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chciałam butelki TT - są takie fajne i smoczek mają taki że wygląda naprawdę jak pierś, ale niestety musiałabym zjechać pół miasta żeby znaleźć w tej mojej dziurze... 🙂 i kupiliśmy Aventa 🙂 tak samo smoczek uspokajający, a laktator mam z baby ono - mam nadzieję, że będzie dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chciałam butelki TT - są takie fajne i smoczek mają taki że wygląda naprawdę jak pierś, ale niestety musiałabym zjechać pół miasta żeby znaleźć w tej mojej dziurze... 🙂 i kupiliśmy Aventa 🙂 tak samo smoczek uspokajający, a laktator mam z baby ono - mam nadzieję, że będzie dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja butelke uzywalam przy corce DR BROWN, BARDZO POLECAM JEST BARDZO SKUTECZNA PRZY KOLCE wyglada tak [img size=216]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6912_big.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
a Laktator AVANTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzior- ja kupuje przez allegro wszystko z TT- udalo mi sie kupic 4 butelki 260ml ze smoczkami rzecz jasna za 50zl. w sklepach jest duzo drozej, to tyczy sie nie tylko TT ale i innych firm, radze przejzec allegro:laugh:

tt polecila mi kolezanka, ktora ma juz wyprobowane i avent i inne firmy, okreslila jako bezkonkurencyjne wiec tez kupilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...