Skocz do zawartości

małe zmartwienie - celulit | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiecie co,
to świństwo i mnie dopadło - gdzie nie gdzie
ale czytałam ze w ciązy nie powinno sie uzywac kremów antycelulitowych
wiecie cos na ten temat?
czy mogą zaszkodzic dziecku?
jakie kosmetyki są szkodliwe - jak cos wiecie napiszcie

dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te ktore nie sa przeznaczone dla kobiet w ciazy szkodza.
Trzeba uzywac tylko tych dla dzieci lub dla kobiet w ciazy.
Cellulit sie u mnie pojawil, ale nie smaruje sie kremem anty. Tylko na rozstepy i olivka.
Nie widac go normalnie, tylko jak przycisne skore. Ma nadzieje, ze jak wroce do wagi to sie pozbede tego problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
często się zdarza, że się pojawia. zbiera się tłuszcz do karmienia piersią! 🙂 ja raczej się nie przejadam, tłustych rzeczy nie jem, jestem szczupła (12 kg przytyłam) i też mam. masuję się szorstką gąbką a później zimny prysznic na uda i pośladki i jest lepiej!
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mnie też to paskudztwo dopadło 😞 ,podczas kąpieli masuję rękawicą ale na razie nie chcę nić więcej robić,żeby dzidzi nie zaszkodzić.
Mam nadzieję,że po ciąży zrzucę te kg i pozbędę się cel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no cóż, z tego co ostatnio oglądałam w programie to celulitu łatwo sie nie pozbędziemy bo czy chude czy grubsze celulit zostaje na długo 😞 ponoć 90% kobiet na świecie to ma więc akurat tym sie nie przejmuje tak jak rozstępami wstrętnymi i pękającymi naczynkami na nogach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...nic nie poradzimy.Rozstępy to taka "pamiątka" po ciąży, a cellulit trochę zawsze idzie zredukować.
A najważniejsze jest to,żeby dobrze czuć się w swoim ciele,nie ważne czy z rozstępami itd. czy bez tego.
Myślmy pozytywnie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cellulit to moja zmora od jakis dwoch lat,mimo ze jestem szczupla.U mnie tez glownie zaatakowal uda no i pupe!Pewnie teraz w ciazy sie powiekszy,ale chyba nic nie poradze.Ponoc najlepiej masowac wlasnie rekawica podczas kapieli miejsca dotkniete cellulitem.Chyba zaczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to dostalam podczas ciazy...najwiecej wagi poszlo mi w nozki....mam nadzieje ze po porodzie silownia i ciagla aktywnosc pomoga zgubic!!!!
Dosc ze na piersiach dostalm rozstepy to na nogach cellulit...Ble nienawidzę tej pomaranczowej skorki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym celilitem to prawda 😞
ale znam super środek
wiem bo sama przetestowałam rok temu przed wakacjami - zrobił cuda
wiec na pewno jak juz bedzie bezpiecznie, to znowu z niego skorzystam
minusem tego to była ta jego cena, ale w tm wypadku to warto
i wiecie co - jeszcze picie wody
nawet teraz duza ilosc wody jest dla nas zbawienna

pewnie ze bycie w ciąży jest cudowne 🙂
i to prawda ze kazda ciąza jest inna - z Piotrusiem nie wiedziałam co to celulit, mdłosci, huśtawkowy nastrój....
teraz wszystko to mam ,całe szczescie nudnosci i złe samooczucie skońćzyło się - ale i tak długo mnie to męczyło - dopiero od dwóch tygodni mam spokój
i mąż się ze mną nie rozwiódł 🤪 a byłam upierdliwa i straszna
hehe

troszke martwie sie ze bede coraz wieksza i ze moze nie bede taka atrakcyjna dla niego....
nie myslicie o tym?
moze tylko ja mam z tym problem - choc wydaje mi sie ze troche robie z tego igły z widły (baba w ciąży wszystko wyolbrzymia 🙃 ), bo ostatnio mój ukochany powiedział:
-Kochanie tak to już jest, ale dla mnie jestes najcudowniejsza i najpiekniejsza bo nosisz nasze Maleństwo
- i to samo powiesz jak bede juz w 9 m-cu, spuchnieta i gruba jak wieloryb? spytałam...
- tak - powiewdział

hehe spróbowałby inaczej powiedzieć 🙂
no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marccia napisał:
Tez mam cellulit i to na udach!Tak widoczny,ze katastrofa 😞 😞 Smaruje uda kremem ujedrniajacym na cellulit"slim extreme3D"firmy EWELINE cosmetics.Szczerze to nie widze roznicy stosujac go ale...moze pomoze:laugh:


Marccia, takie kosmetyki dla nas w ciąży są niewksazane
nie wolno ich uzywac !!!!
lepiej smaruj sie oliwką i pij duzo wody
a jak sie urodzi Twoja dzidzia to wtedy bedziesz stosowała takie kosmetyki
co do tego wynalazku to z doswiadczenia wiem - nie działa
sama próbowałam
ja kupiłam ELANCYL - jest drogi ale na mnie podziałał w 100 % - po ciązy na pewno go wypróbuje raz jeszcze , ale po ciązy, nie teraz

buziole
jak chcesz to podam Ci linka do apteki internetowej z której go kupiłam - był wtedy najtańszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamyk- nie tylko ty masz dziwne mysli o swojej sylwetce...ja biore sie szybko do roboty po pologu- cwiczenia, dieta , cwiczenia! jestem teraz w 25tc i mam 4,5kg na plusie wiec niewiele a jednak czuje sie slonica. facet powie,ze bedzie kochac itd. a pozniej skad sa te zdrady i rozwody o ktorych sie tyle slyszy??? bo faceci to wzrokowcy i nic ani nikt tego nie zmieni a my kobiety musimy trzymac fason i byc sexy przed ciaza, w trakcie(co jest ciezkie) i po ciazy!!! a nie ,ze 10kg pozostaje po ciazy. i tego wam i sobie zycze 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
kamyk- nie tylko ty masz dziwne mysli o swojej sylwetce...ja biore sie szybko do roboty po pologu- cwiczenia, dieta , cwiczenia! jestem teraz w 25tc i mam 4,5kg na plusie wiec niewiele a jednak czuje sie slonica. facet powie,ze bedzie kochac itd. a pozniej skad sa te zdrady i rozwody o ktorych sie tyle slyszy??? bo faceci to wzrokowcy i nic ani nikt tego nie zmieni a my kobiety musimy trzymac fason i byc sexy przed ciaza, w trakcie(co jest ciezkie) i po ciazy!!! a nie ,ze 10kg pozostaje po ciazy. i tego wam i sobie zycze 🙂)


Niebo ty tylko 4,5kg ...a co mam ja powiedziec jak juz poszlo mi 11kg!!!
Czuje sie jak wieloryb...i sie boje aa rzaczej wiem ze po ciazy zostanie duzo!!!
Boje sie ze moge przytyxc drugie 11 kg bo teraz nie trudno!!!!

Mam nadzieje ze POlskie lato, cieplo i ciagly ruch pomoga zgubic i bede mogla sie cieszyc soba jak kiedys...w pelni dowartosiowana!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z Piotrusiem przytyłam 15 kg
🙂
byłam wielka 🙂)))))
ale szybko zrzuciłam, a po ok roku czasu ważyłam jeszcze mniej niz przed ciążą 🙂
to temat którym bedziemy zamartwiać się potem babeczki
dobrej nocki
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosienka napisał:
Cellulit sie zwalczy na pewno. A teraz nie odpuszczajcie delikatnych masaży i ćwiczeń 🙂


No nie na pewno...Niestety czasem zostaje, mimo ćwiczeń i odpowiednich specyfików kosmetycznych nawet w kolosalnych cenach...
Moja koleżanka jak była w ciąży też jej się zrobił, a to szczupła dziewczyna była. Więc podczas ciąży już stosowała prysznic na przemian ciepła-zimna woda a po ciąży ćwiczenia fitness, siłka, basen, kosmetyki a nawet jakieś naświetlania co ją dość sporo kosztowały. Zmniejszył się wprawdzie ten cellulit i nie jest aż bardzo widoczny ale w stroju kąpielowym krępuje się chodzić... 😞

Podobno to zależy od Nas, od Naszego organizmy indywidualnie. Ale bądźmy dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
zoltri- no cos ty, widzialam fotke, nie widac,ze tyle, poszlo w dziecko widocznie - w brzuszek 🙂))

W nogi i d...!!!!!

Bedzie dobrze!!!

Na forum jak otworzymy "czerwcowe wiedzmy" bedziemy sie chwialic kazdym straconym gramem!!!!]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...