Skocz do zawartości

Aż DWA?! | Forum o ciąży


jaajoanna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!!!

Co tu tak cicho? 🙂 😉

Piszcie co tam u Was, jak ciąża przebiega, jak sie czujecie i wogóle coś piszcie 🙂 W końcu mało nas "podwójnych" i musimy nadrabiać 🙂

jaajoanna Ciebie już długo nie było, co u Ciebie?
Fredka znasz juz płeć dzidziusiów?
emilado jak tam poszukiwanie wózka?

Pozdrawiam Was serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Faktycznie, jakoś tu cicho u nas - dziewczyny coś nie zaglądają 😞

Jeśli zaś chodzi o mnie - zdrówko w miare. Czasem pobolewają plecy, czasem nogi, czasem bzuchol, czasem głowa... jak to u kobiety w ciąży 😉 Trochę zaczeły mi puchnąć rączki - zależy jak dzień 😉 Ogólnie nie jest źle - oby tak dalej. Za 2 tygodnie kolejne usg i badania, mam nadzieję, że też wszystko wyjdzie dobrze.

Co do wózka: jeszcze się nie zdecydowaliśmy, narazie szukamy, a kupimy i tak dopiero po porodzie. Narazie kompletujemy wszystkie inne rzeczy i ubranka. ALE FRAJDA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, znamy wiele stron gdzie możemy dostać próbki dla naszych kochanych Aniołków...
ale coś nam też się należy... znalazłam stronkę, gdzie wystarczy się zarejestrować aby dostać darmowe kosmetyki (próbki) między innymi do włosów... hihi mam nadzieje, że trochę pomogłam 🙂


http://polki.pl/uroda_wlosy_konkurs_rejestracja.html?userid=1389
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
kurcze wszystkie macie juz przy sobie Swoje Maluszki 🙂 Ciesze sie 🙂
Jak znajdziecie chwile czasu to sie odezwijcie prosze, strasznie mnie ciekawi co u Was, jak sobie radzicie i jak przetrwalyscie porod 🙂

pozdrawiam serdecznie i czekam na jakas wiadomosc od Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />JESTEM !!!
Nie było mnie długo, ale... sie działo !
18 czerwca urodziłam swoje skarby - 7 tyg wczesniej.Poród trwał 16 godz, siłami natury i choć dzieciaczki trochę małe [1930kg i 1726 kg], to najważniejsze, że zdrowe. W szpitalu zostaliśmy 3 tygodnie, ale już prawie o tym nie pamiętamy.

Dziś moje szkraby mają 4 m-ce i absorbują coraz więcej uwagi. Codziennie odkrywamy nowe minki, nowe dżwięki, nowe umiejętności... Ileż bezwarunkowej miłosci potrafią dać dzieci...

Suwaczek z babyboom.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOOOOOOOW! JAKIE SUPER DZIECIACZKI! CIESZĘ SIĘ, ŻE WSZYSTKO DOBRZE U CIEBIE EMILADO I ŻE MALUCHY ZDROWE! NA ZDJĘCIU WYGLĄDAJA UROCZO! JAKIE NOSZA IMIONA TWOJE SZKRABY? JAK SOBIE RADZISZ JAKO MAMA? CZY TAK WYOBRAŻAŁAŚ SOBIE BYCIE MAMĄ? 🙂 WOGÓLE PISZ JAK NAJWIĘCEJ, NAJLEPIEJ WSZYSTKO BO SAMA NIE WIEM O CO PYTAĆ 🙂 PRZYZNAM SZCZERZE, ŻE STRACIŁAM NADZIEJĘ, ŻE KTÓRAŚ "PODWÓJNA MAMA" MI ODPISZE A TU PROSZĘ, JAKA NIESPODZIANKA! ŻYCZĘ TOBIE I DZIECIAKOM WSZYSTKIEGO DOBREGO! CZEKAM NA WIADOMOŚĆ!!!

POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hel khlonik! serdecznie gratuluję!!! Cieszę sie, że dołączyła do nas kolejna "podwójna mama" 🙂

Jeśli chodzi o wielkość Dzieciaków to moje w tym okresie były identycznej wielkości, były jak odbicia lustrzane, dopiero ok 30 tyg jedna z dziewczynek była nieznacznie większa od drugiej. W sumie urodziły się z 30 gr różnicy między sobą.
Jeśli sie martwisz skonsultuj wszystko z lekarzem. Gdyby było coś nie w porządku na pewno by Ci powiedział, ma taki obowiązek. Jeśli nic nie mówił to wszystko z Maluchami ok 🙂 I najlepiej nie szukaj info na temat temat w necie, straszne głupoty czasem wypisują, a po co masz się zamartwiać czy stresować, najlepiej dla Ciebie i dzieci będzie gdy będziesz spokojna 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie jestem po konsultacji z lekarzem;/ i nie jest za dobrej mysli Malenstwo niechce sie rozwijac twierdzi ze jest z niego maly leniuszek. Jutro ide na kolejna konsultacje na ktorej bede wiedziala co dalej czy tafie do szpitala gdzie bededostawac jakies leki na rozwoj plodu nie mam pojecia 🙂 Ale jedno jest pewne musze byc dobrej mysli bo to jest najwazniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
khlonik na pewno wszystko będzie dobrze. Jeśli jakiekolwiek nieprawidłowości są wykrywane na początku ciąży to prawie pewne, że wszystko dobrze sie skończy. Tylko pamiętaj, wiele zależy od Ciebie, nie zamartwiaj sie na zapas, nie wmawiaj sobie nic bo spokój wewnętrzny i wiara w sukces czynią cuda 🙂 Jestem z Tobą, trzymam kciuki!

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
kurcze, juz nie mogłam sie doczekać jakiegos posta od Was! Ciesze sie emilado, że zajrzałaś 🙂
z czasem krucho, domyślam sie 😉 🙂
u mnie teraz trwa próba nerwów 🙂 dziewczyny zaczynaja sie wspinac na wszystko co pod ręka 🙂 wliczając w to siebi nawzajem 🙂 straszne wiercipiety sie zrobiły,a żeby w miejscu usiedziały-nie ma mowy! 🤢 poza tym będą chyba elektrykami, bo kable non stop sa w ruchu 😉 jak to oczywiście z bliźniakami bywa, dokuczaja sobie nawzajem ciagnąc za włosy, wyrywajac zabawki, wkładając sobie paluszki do oczu, nosa i buzi... uszy tez czasem ida w ruch... czasem ciężko nadażyć z rozdzielaniem ich 🤢 aż sie boje co będzie dalej 🤪
ogólnie rosną zdrowo, do tej pory żadnego choróbska nie było, podobnie z zębami (do tej pory na nie czekamy 😁 ) ważą po 9 kg, "wzrostu" 76 cm 🙂
ogólnie dzieci wesołe i tańczyc uwielbiaja 🙂

emilado pisz o swoich pociechach!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia

Niech się spełnią Bożonarodzeniowe życzenia,
te trudne i łatwe do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i małe,
mówione głośno lub niemówione wcale


WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2011 WSZYSTKIM PODWÓJNYCH MAMOM ORAZ TATUSIOM I DZIDZIUSIOM ŻYCZĄ MAGDA, RAFAŁ, NIKOLA I GABRYSIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Hejjjjjjjj
A więc jestem mam nadzieję kolejną przyszłą mamą bliżniaków. Ciąża bardzo wczesna, 6 tydzień od miesiączki 4 od zaplodnienia. Martwie się bardzo bo lekarz powiedział żeby się nie ekscytować bo jeszcze wcześnie. USG będę miala teraz 4 marca i wtedy będzie wiadomo co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...