Skocz do zawartości

Jakich pieluch zamierzacie używać? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam! Ja zacznę od jednorazowych Pampersa,bo od tetry mój pierwszy synio miał na początku uczulenie. A poza tym kto by mi te tetry prał maluszek prawie w każdą zrobi kleksik a z dwójką maluszków to mi trochę ciężko będzie codziennie wieczorem prać szczególnie w pierwszych dniach po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! Ja zacznę od jednorazowych Pampersa,bo od tetry mój pierwszy synio miał na początku uczulenie. A poza tym kto by mi te tetry prał maluszek prawie w każdą zrobi kleksik a z dwójką maluszków to mi trochę ciężko będzie codziennie wieczorem prać szczególnie w pierwszych dniach po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdecydowanie jednorazowych bo nie będę nikomu udowadniac że jestem bohaterką 24h/24h po porodzie i moczyć wszystkie tetry, prać i gotować, rozwieszac i prasować :/ Jak można sobie ulżyć to czemu nie? :P
Tetrowych kupiłam 20 sztuk do wycierania buźki i takich tam dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten temamt juz był 🙂....ale co tam ,ja tam moge pisac i pisac 🙂....ja od początku jednorazowe pampersa...wiadomo że takie maleństwo robi kupke przy każdym pierdnięciu 😁...zresztą to pranie ,prasowanie..uczulenia na proszek itd.przy jednorazowych wygoda!!!choć u mojego synka zdażyło sie uczulenie na jednorazowe...po zmianie na inne.ale nie odpaża sie pupcia jak przy tetruweczkach no i nie przekręca sie taka pieluszka.a z tym mniej przypadków przemoczenia.....chociaz powiem wam że mój syneczek uwielbia spać w pozycji na żabę 🙂czyli na brzuszku i ma podkulone nóżki 🙂i bardzo często ma z przodu przemoczone żeczy(w dodatku nie rozstaje sie z butelką)baaaaardzo dużo pije!!!i jak śpi godzinke po południu to tez przemoczy czasem pampersa 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyznam Wam szczerze, że ja mam ochote na tetrowe. Używałam ich przy moich dwóch pociechach, tak w sumie dlatego, że na jednorazowe nie było mnie stać wtedy, ale byłam z nich zadowolona. Fakt, że codziennie trzeba było je gotować i potem prasować, ale dałam rade tak sobie wszystko zorganizować.
Chyba tym razem też bęe używać w domu dla Kropoczki tetrówek, a jednorazówki na spacery.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja szczerze mówiąc może i bym była za tetrówkami ale nasza Julcia urodzi się prawie że latem (boję się że bardziej tetra by odparzyła pupcie, a po za tym mogą przesiąknąć i w ogóle, więc chyba będę raczej przy jednorazówkach huggisa lub pampersa (praktycznie ta sama cena) chyba, że mi się odmieni 🙂 Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja szczerze mówiąc może i bym była za tetrówkami ale nasza Julcia urodzi się prawie że latem (boję się że bardziej tetra by odparzyła pupcie, a po za tym mogą przesiąknąć i w ogóle, więc chyba będę raczej przy jednorazówkach huggisa lub pampersa (praktycznie ta sama cena) chyba, że mi się odmieni 🙂 Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mam zamiar uzywac jednorazowych, nie wiem jeszcze jakich, najprawdopodobniej Pampersy,choc potem boje sie zmiany na inne jednorazowe (tansze) zeby nie mialo dzidzi odparzeń

moja tesciowa od kilku lat trzyma w szafie 30 szt tetrowych dla nas w prezencie 😉
i powiem wam ze jest troche w szoku ze nie mam zamiaru uzywac tetry:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂Pampers ma reklamę i to za darmo!!!:P ja kupie sobie ze 20 tetruweczek...bo czasem bywa tak że można zapomnieć dokupic jednorazowych jak jest u mnie(czasem budzimy sie a tu zostaje jeden 🙂 albo nawet kasy brak 🙂więc zawsze w zapasie moga byc te:P i kilka ceratek bo lubią sie urywac przy wiązaniu 🙂nie droga sprawa.z pampersów polecam Clean& 😜lay...używam dla synka i sa super ale przede wszystkim cena mała.bo za 50szt 28zł.wiadomo ze mniejszy rozmiar ma wiecej sztuk w paczce a cena ta sama 🙂sa naprawdę super!!!!nie tak dawno weszły na rynek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tetra 🙂 Antosia urodzi sie w lipcu, piekna pogoda, w sam raz na suszenie pieluszek na dworze 🙂 A swoja drogą dziewczyny, nie żal kasy na pampersa jak na poczatku w kazdej bedzie kupka jak piszecie? 🙂Co do odparzeń to moja 1 córka właśnie odparzała sie w pampersach,a tetra przewiewna, i napewno goła pupcia jest czesciej na powietrzu przy przewijaniu niż w pampersie 🙂 Ale to decyzja indywidualna-prawda? Pozdrowionka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guska007 napisał:
A ja tetra 🙂 Antosia urodzi sie w lipcu, piekna pogoda, w sam raz na suszenie pieluszek na dworze 🙂 A swoja drogą dziewczyny, nie żal kasy na pampersa jak na poczatku w kazdej bedzie kupka jak piszecie? 🙂Co do odparzeń to moja 1 córka właśnie odparzała sie w pampersach,a tetra przewiewna, i napewno goła pupcia jest czesciej na powietrzu przy przewijaniu niż w pampersie 🙂 Ale to decyzja indywidualna-prawda? Pozdrowionka..

święte słowa 🙂 😉






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sprobuje i tego i tego, mam bardzo dużo tetrówek już czekaja hehe 🙂 napewno beda służyc do pielegnajci i w domku bede je czasem zakładać 🙂 ale tak to przewazniej posłużymy sie pampersami:P
no i tetra napewno do spania 😉 moja siostra i brat tez uczyli malenstwa spac tak zaslaniajac im oczy pieluszka i to jest naprawde super pomysl i bardzo dobry 🙂 nie trzeba pozniej nosic i usypiac tylko siup pieluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jestem za papmersami i polecam te oryginalne 🙂
sprawdzone przeze mnie 🙂
jednak na samym początku jak Misio mój mały miał jeszcze kikut z pępowinką to zawijałam go w tetre - babcie mówily ze przez pampersa nie zagoi sie dobrze, a ja kogo miałam słuchac jak nie ich?
ale sprawa z tetrowymi wyglądała tak:
:laugh:
miałam ich 50 i wszystkie schodziły mi w ciągu doby
potem je płukałam potem prały sie w pralce - potem suszyły i trzeba było prasowac
MASAKRA JAKAS
dzien w którym włożyłam Piotrusiowi papmers byl zbawienny 🙂
a teraz sa takie pappersy specjalne dla noworodków - to jeszcze lepiej......
pampersy na dupcie i koniec 🙂
i sucho, czysto i pupcia nie odparzona i dzidzia nie osikana po pachy:P
dobra, ide spac , bo mężczyzna sie burzy ze za długo tu siedze
dobranoc, pchly na noc
karaluchy pod poduchy
szczypawki do nogawaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...