Skocz do zawartości

Jakich pieluch zamierzacie używać? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jeżeli chodzi o odparzanie pampersów to jest różnie- zależy od Maleństwa i jego skóry. Jedne dzieciaczki odparzają pampersy a inne tetrówki. Jeżeli zaś chodzi o pieluszki z Biedronki to wiele moich znajomych je używa i jeszcze nie słyszałam o nich negatywnej opini dlatego mam zamiar teżje wypróbować jak Alek bedzie miał około 3 miesięcy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

beatasz, maluszki maja zazwyczaj cos takiego, jak dysplazja fizjologiczna stawu ( niedojrzale wykształcony staw) i bardzo dobrze im robi, jak maja szeroko rozłożone nóżki, stad niektórzy pediatrzy co poniektórym maluchom zalecają zakładanie dodatkowej pieluchy tetrowej na pampersa, choćby na noc..
ja Agniesu tez mam złe doświadczenie z Pampersami, uzywałam potem Happy i Huggies, duzo tańsze, a fajniejsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tymi bioderkami to jest tak ze tetra ponoc lepsza tak mi mama mowi a ona sie zna wkoncu 5 dzieciaczkow...mamam przy najmniejszej mojej siostrze to juz byly pampersy 🙂 to stosowala je i dodatkowo pieluszke tetrowa zeby wlabnsei bioderka ladnie sie wyksztalcily 🙂 i to byl dobry pomysl 🙂 tez tak bede robic :P 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u małych dzieci zaleca się pieluszki tetrowe ze wzglęgu na kształtujace się bioderka, a tu coś fachowego co znalazłam w necie:

Wspomniana wcześniej konieczność szerokiego pieluchowania niemowlęcia i zalety jednorazowych pieluch, w których dziecko może układać nóżki w naturalnym przykurczu w stawach biodrowych i kolanowych. Taka pozycja, zwana też pozycją "żabki", jest najkorzystniejsza dla kształtowania się stawów biodrowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na początek kupuję happy bo mają wycięcie na pępuszek a potem zobaczymy. Wszytsko zalezy jak dzidzia zareaguje na pierwsze pieluszki i czy się one sprawdzą.I też zamierzam stosowac dodatkowo tetrowa żeby bioderka się kształtowały ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...