Skocz do zawartości

bez slubu | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniu .... wiesz dlaczego zdecydowałam się ochrzcic dzieci ?? Nie dlatego że jestem katoliczką chociaż w takiej wierze zostałam wychowana .... tylko dlatego że żyjemy w takim kraju jakim żyjemy .... sama nie miałam chrztu i pamiętam jak byłam pośmiewiskiem w szkole ...... nie nie dzieci mnie wyśmiewały tylko dorośli i to było cholernie przykre doświadczenie ....... drugim powodem dla którego ochrzciłam dzieci są moi teściowie a szczególnie teściowa która jest gorliwą katoliczką i chciałam uniknąć niepotrzebnych awantur .... po za tym ja nie wykluczam całkowicie ślubu .... Ja musze po prostu dojrzeć do tego bo dlaczego urodzenie dziecka ma byc powodem do wzięcia ślubu ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 lata później...
  • Mamusia
ja wychodzę z założenia ze to co mi dano kiedyś...czyli chrzest miedzy innymi dziecku dam, zeby nie miało problemów, zeby nie musiało isć do chrztu w dorosłym wieku..a co dalej syn bedzie chciał zrobić to zrobi...ja zapewnie wszystko to, co zapewniono mi...łatwiej tak niż w drugą stronę, nie będzie miał tez do mnie nigdy o to preztensji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...