Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem, że trzeba mieć rozwarcie na cm i rak czopu, żeby zrobiono masaż szyjki.. ja nie wiem na czym ten masaż polega..słyszałam tylko, że to bardzo nieprzyjemne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a nie masz w ogóle rozwarcia??
ech no to tak jak ja...miałam.a też mi lekarz proponował ten masaż.
i podobno boli jak wkurwy...n, ale nie doświadczyłam to sięn ie wypowiadam, czy bardziej niż sam poród.
w sumie to śmieszne że sam poród boli, przecież to takie cudowne wydarzenie, nowy człowiek przychodzi na świat a tu boli! dziwne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dwa tygodnie temu miałam na opuszek, czyli chcąc dowiedzieć się ile to mniej więcej jest wpisałam w google, no i dziewczyny na wątku marcwym napisały, ze to jest około 0,5cm .. no to moze przez te dwa tygodnie sprzątania, łażenia, zaganiania męża przynajmniej rozwarcie się troszkę powiększyło 😜 ☺️ 🤪 🤪
no nic zobaczymy co mi powie na wizycie..on nie ma ktg u siebie w gabinecie, a szkoda..może mam jakieś skurcze lekkie, a o nich nie wiem.. bo szczerze mówiąc ja nawet nie mam przepowiadających! ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze synus mi spi a ja musze troche cyce pomecyc 🙂 dzi zasnal mi po 21 i pierwsza pobudka byla o 2 a potem o 5 🙂 wiec nawet dobry ten moj Filipek ze nie krzyczy cala noc:P
ak sobie patrze i on tak slodko spi 🙂 npupe wietrzy 🙂 bo mu sie odparzenia z pieluch porobily 😞biedactwo 😞 ale juz prawie to wyleczylismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak, o mące też słyszałam 🙂 ja jej wietrze często wieczorem pupe, więc nie mamy z tym problemów.
ale właśnie ta mąka to podobno rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poniedziałkowe to chyba to dziecko nie będzie! 😜 a i wtorkowe wątpię.. nie zdziwiłabym się jakbym jeszcze z tydzień chodziła w ciąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieczyny sorki ze wam sie wtrace ale wlasnie pisalam u nas na watku na odparzenia najlepsza jest masc posladkowa ale trzeba miec na nia recepte 10 zl duza tubka a jest naprawde dobra lepsze niz te sudocremy alantany behanteny linomagi bo wszyatkie mam i leza na półce ( przy zabkowaniu mojaj malej odparza sie pupka)a z maka ziemniaczana to fakt jest dobra 🙂 ale dziala na krotka mete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja chodzę prywatnie do lekarza.. i ja idę do niego na 17.00, a nie do szpitala..chyba że d mi jakieś skierowanie, ale wydaje mi się, że jeszcze nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaaa nie krtore dzieci marudza nie ktore moga dostawac temperatur itp a moja przy wyrzynaiu sie (czyli ostatni etap przebijania sie zeba przez dzislo) wtedy odparza sie dupcia mojej ameli ale ma tak z 10 kroteczek na posladkach ai ta masc jest rewelka bo odrazu wszystko znika 🙂 ja nawet stosuje ja na lokcie i na piety bo jest taka zmiekczajaca 🤪 🤪 🤪
aga kazde dziecko inaczej reaguje nam zostaly ostatnie 2 zeby na dole 3trojki do przebicia i mamy koniec z zabkowaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i u mnie bez żadnego postępu 😞 rozwarcie dalej na opuszek, jedynie się przesunęło do przodu..nie wiem o co z tym kaman.. dostałam skierowanie do szpitala z którym mam się zgłosić w piątek o 10.00 jeśli do tego czasu nie urodzę.. ponoć przez sobotę, niedzielę będą robić KTG i ogólnie monitorować, a później się okaże.
Jejciu dziewczyny trzymajcie kciuki, żeby mnie wcześniej złapało 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...