Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

doberek! ;* mnie nie było, bo wczoraj mieliśmy chrzciny! 🙂 Alanek był spokojniutki całą mszę, a myślałam, że będzie płacz, ale niee! 🙂 szkrabik mój kochny! 😘

No ślicznie wyglądaliście wszyscy Monika na roczku Zuzki 😉 szczęśliwa rodzinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas nie spał,ale by spokój 🙂 w sumie to chyba dzięki dziewczyncde, która za nami siedziała 🙂 właśnie też tak jak Wy roczek miała.. i tam do niego gadała, uśmiechała się i w ogóle 🙂 a on na nią patrzył 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z rodzicami 🙂

nie wolno mi robić zdjęć! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh myślałam że moje dziecko juz waży z 8 kg a tu dupa 7760g no nic chudzina a je za dwóch czasem 😜
poprosiłam lekarza o skierowanie na badanie moczu i morfologi tak profilaktycznie żeby zobaczyć czy wszystko w porządku... a właśnie wiecie ile takie skierowanie jest ważne bo wolne bede mieć dopiero we wtorek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma chyba terminu ważności.. mnie zazwyczaj "x" stawia przy dacie realizacji.. na pewno do wtorku ważne jest.. za niedługo to mój Alanek prześcignie Zuzę z wagą,pulpecik mój! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Mamusia
, ja będę rodziła w Katowicach na Raciborskiej. Z tego co czytałam opinie są podzielone, z resztą jak o każdym szpitalu, ale mam nadzieje, że trafią sie "ludzkie" osoby. Ja też rodziłam na Raciborskiej 2 razy i jestem zadowolona. Od mojego męża siostra rodziła w kolejowym i nie była zadowolona bo tamci lekarze dziecku wypili bark a jej coś z kościom ogonową
😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...