Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry 😉
Patii mamy siebie na fb?? bo nie potrafie sobie ciebie przypomnieć :P

no już powoli zbliża się godzina zero 😁 i trzeba zacząć kompletować rzeczy 😉
a samopoczucie jak??

młody już zaaklimatyzowany jest grzeczniutki 😉 Zuzia trochę daje w kość ale to po szpitalu taka niedobra się zrobiła... mam nadzieje że to szybko przejdzie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to super ze maluszek sie zaklimatyzowal. 😉

Co do samopoczucia to różnie. Raz czuje sie swietnie raz zle.. najgorsze to duzo chodzic nie umie bo od razu boli mnie podbrzusze i kluje w kroczu i ide jak kaczka ktora zaraz by miala urodzic ;/ na plac zabaw ode mnie dosc daleko wiec zawsze biore samochod i jade. Bo dojsc bym doszla gorzej spowrotem.

Masz mnie na fb Patrycja W. ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej :*

Alan dzielnie chodzi o przedszkola,ale nie chce nic opowiadać 😞 tylko mówi,że "fajnie",jak pytamy się jak było w przedszkolu i koniec
Mała katar,lekko kaszle i chyba będę musiała iść do lekarza,bo nic nie chce przechodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska świetnie , że Alanowi podoba się w przedszkolu 😉
Dla malutkiej dużo, dużo zdrówka!


No a ja od dzisiaj w końcu na L4...
czuje się lżejsza psychicznie, ufff 😉
Na własnej skórze doświadczyłam, jak to jest być traktowanym nie fair będąc w zaawansowanej ciąży i to przez osobę która była moją najlepszą koleżanką... aż płakać mi się chciało, że niektórzy nie umieją odzielać życia osobistego od pracy ;/ smutne, przykre, prawdziwe.. ;(



Dziewczyny używacie może termometrów bezdotykowych?
jeśli tak to jesteście zadowolone? i z jakiej firmy? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska super że Alanek nie płacze rozgada się chłopak 😉

Patiii smutne ale prawdziwe...
ja mam microlife https://www.google.pl/search?q=microlife&client=firefox-a&hs=Kbk&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=UigPVLDmJ82VapjKgqgG&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1024&bih=471#facrc=_&imgdii=_&imgrc=7Lceo2DrPvatCM%253A%3B3GefqSyZhyTpcM%3Bhttp%253A%252F%252Ftermometrbezdotykowy.pl%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F07%252Fi-microlife-nc-100.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Ftermometrbezdotykowy.pl%252Fmicrolife-nc100-recenzja-2%252F%3B504%3B511 jestem bardzo zadowolona przydaje się dla wszystkich członków rodziny koszt u nas w centrum 96zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Czesc, no straszna tu cisza.
Ja sie roznie czuje.. u mnie znacznie za duzo stresow. Mlody złamał obojczyk w dodatku sie rozchorowal, ja tez. Pomalu prasuje juz ciuszki bo cos brzuszek mi sie obnizyl i ostatnio mialam skurcze. No wiec cos czuje ze final nadejdzie predzej niz sie spodziewam. Ale lepiej byc predzej przygotowanym i pomalu na spokojnie wszystko niz wszystko na hura.
Tam musze jeszcze dokupic wyprawkę. . I kacik dla mlodej urządzić, wiec niech tam jeszcze siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
u nas wporządku 😉 młody rośnie dalej spokojny Zuzia trochę szaleje ale jak znajdę jej zajęcie to daje radę...

straszne co młody zrobił że obojczyk złamał????? 🤔 😲 😲 😲 😲 😲 jeszcze kilka tygodni niech posiedzi ;* chociaż do 38 tyg. 😉 buziak ;*


no to super ze mlody taki spokojny 😉
tylko pozazdroscic 😉

obracal sie ab zejsc z lozka i spadl na plecy. Z tak niska.. i zlamal obojczyk. Yh no ale byle ze sie goi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...