Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my na forum grudniówek od dawna myślimy o jakimś spotkaniu tylko problem gdzie to zrobić aby każdej dogodzić 😁

A my dzisiaj robimy sobie wypad do Tarnowskich Gór bo wpadła nam fajna kosiarka do trawy a że w miarę blisko to jedziemy po nią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecałam spieszę się pochwalić zdjęciami z wizyty u pana doktora 🙂
miły, sympatyczny, jestem bardzo zadowolona 🙂 pytał od kogo się o nim dowiedziałam 🙂 to mu powiedziałam, że na forum internetowym dziewczyny mi poleciły 😁 ale że nie znam ani imienia, a z nicka nie chciałam wymieniać 😁 to niestety nie będzie zniżek....a może by i były za polecenie 😁
żałuję tylko jednego...że filmik trwa tylko 10 min 😞 ale widok małej jest niezastąpiony 🙂 dla mnie jest najcudowniejsza na świecie 🙂
[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5871/img3255te.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/agaa84]agaa84[/URL] at 2010-06-29
[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2056/img3253h.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/agaa84]agaa84[/URL] at 2010-06-29

dziękuję jeszcze raz za polecenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz...teraz to mogę zdradzić, że to mój kolega po fachu, z mojego szpitala 🙂ale nie dlatego go poleciłam, ale dlatego, że jest naprawdę kompetentny.
a propos, musze znależć te filmiki mojej małej wreszcie, bo gdzies się zapodzialy.

nie nie było, bo najpierw dyzur, potem wyjechałam do rodziców do Nowego Sącza, potem praca, dzieci mi sie pochorowały, no i dopiero teraz mogłam wejśc zobaczyc, co sie tu święci, ale widzę, że puchy.

Ale pogoda wreszcie, co nie?
Od przyszlego tygodnia mam tylko Natalke w domu, bo Alicja wyjeżdża na wakacje, ale luz będzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...trezba było zerknąć, jak byłaś ..masz telefon, to się zapytaj może. Ode mnie nie bierze kasy 😁 😁

Fotki super, no to Maluda, wstawiaj foteczkę 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ejj Agaa lekarze za wizyte boirą od 60 zlotych do stowki,tak przynajmiej jest w mojej przychodni gdzie chodze.Rozbieżnośc nie wiem dlaczego taka,moj gin bral 8 dych,teraz juz seta,powiedzial,ze koleżanka bez specjalizacji podniosla stawke wieć on też podniosl,a w sumie ma tylko z tego polowe.Hahaha co mozna sie dowiedzieć na foteliku ginekologicznym 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeej, żyjecie? czy sie rozpłynęłyście w ukropie?
Moja Alicja pojechała do babci na wakacje więc mam jedno osierocone dziecko, które właśnie tapla się w baseniku na balkonie.
A poza tym jestem po dyzurze i padam ze zmęczenia..brr, no ale cos za coś, kasa sie przydaje 😆

co u Was?
no to gdzie to spotkanko?? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny to Ja z okolic 😉 czy ktoras z was oprocz Kasi rodzila lub ma zamiar rodzic w szpitalu w Rudzie Śl. na Goduli ??

eh Ja juz odliczam dni do przyjscia na swiat naszego szkraba,ale poki co jakos mu sie nie spieszy na swiat 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wtaj kochana
ale Ci zazdroszcze,bedziesz miala dzidziusia jeszcze tego lata 🙂.
Kilka lat temu moja przyjaciolka rodzial dwoje dzieci,chwalila sobie szpital.Czytalam gdzieś opinie o tym szpltalu.Raczej dziewczyny sobie chwalą za całokształt.Ponoś nawet tam jest takie przepełnienie,ze odsyłają na Piaśniki.
Własnie,tam chce urodzić mojego synka.Mafiani z naszego wątku urodziła tu dwoje dzieci i bardzo jest zadowolona,a dziewczyna przyjechal z Siemianowić.Szpitaal ten tez w takim razie ma dobrą opinie.Sasiadka tez tydzień temu urodzila kolejnego maluszka.
Myśle,ze Godula jak i Piaśniki są dobrymi szpitalami.Zresztą zawsze jast jakiś wyjątek.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Justi, no nie zazdroszczę tej końcowki w ten upał, ale juz niedługo. Co do Goduli, to ja tam łaziłam i oglądałam oddział, ale się zraziłam, bo rozmawiałam z położną i nieprzyjemna była, wogole narzekała i mówiła, że wydziwanie ze zniecuzleniami teraz jest w modzie, no i wogóle...poza tym oddział nie za ładny, no i duchota okropna, bo oddział wysoko w tym budynku. no ale to tylko moje odczucia, w każdym razie w końcu zdecydowałam sie na Piaśniki i bylam zachywycona, nawet na wejściu możesz o znieczulenie poprosic przy konsoli i nikt nie wydziwia, mnie się połozne kochane trafiły, tyle tylko że ja 40 minut rodziłam, ale ogolnie polecam raczej ten szpital.

Ja się w ogóle melduje z Nowego Sącza, jestem u rodziców, bo odwiedzam starsza córcie, która jest u babci dwa tygodnie. Nalot na sklepy dzis zrobilysmy i w ogole ekstra, ale duszno i gorąco okropnie jest.
Pozdrawaiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...