Skocz do zawartości

NAJLEPSZY WÓZEK DLA MALUCHA ! | Forum o ciąży


Klaudia86

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 82
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My mamy Evo z Graco - super wózek. 🙂 I jako głęboki, i jako spacerówka sprawdza się bardzo dobrze. Piankowe koła dobrze sobie dają radę, także na nierównościach, no i jest regulowana amortyzacja, a tego szukałam.
Koleżanka odgapiła i sobie kupiła ostatni taki sam, nawet w identycznym kolorze. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja polecam Quinny Buzz, jest rewelacyjny 🙂
Jako pierwszy wózek mieliśmy X-Landera XMove ale nie byłam zadowolona, a Jaś nie chciał jeździć w gondoli. Od miesiąca mamy Buzz i jest o niebo lepiej, wózek leciutki, super się prowadzi, a na zimę dokupujemy przednie terenowe koło i nawet śnieg nam niestraszny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polecam wózek BABYACTIVE alu jet
Bardzo zwrotny,dobrze się prowadzi.jedyny minus to brak możliwości bujania,kołysania nim. No i chyba trochę mała jest ta gondola,ale dla mnie to nie problem, bo urodziłam jesienią,więc jak wyjade wiosną to juz spacerówką bo mała będzie siedzieć już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 11 miesiące później...
  • Mamusia
My uzywaliśmy Teutonia Mistral. Waga niestety na minus ale jakość wykonania to wielki plus. Fotelik do samochodu też był super. Wiem że są teraz modele dużo lżejsze. Swoje kosztuje ale warto. Dużo dobrego słyszałam tez o fimie Jedo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...