Skocz do zawartości

NAJLEPSZY WÓZEK DLA MALUCHA ! | Forum o ciąży


Klaudia86

Rekomendowane odpowiedzi

DELTIM LEO!!!!
polecam jest super
Jak dla mnie super duża gondola, ładny wygląd, no i super się sprawdza na naszych chodnikach i krawężnikach, pojechałam z nim leciutko nawet na żwirku gdzie koleżanka z innym wózkiem się zakopała! Łatwo i lekko się go prowadzi! No i cena! Za ok1000 zł miałam wózek i fotelik samochodowy gratis ;-) http://www.electromarket.pl/produkt-a-DLTLOBZ,1.html
Poolecaaam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A tylko mogę powiedzieć, że NIE polecam wózka Mutsy 4rider i w ogóle tej firmy. Wózek strasznie drogi, a ciągle w reklamacji, ciężki, okropny itd.
W ogóle miałam dwa wózki wielofunkcyjne i tej spacerówki od dużego wózka używałam zawsze najwyżej ze 2 miesiące, a pierwsze miesiące małe jeździły w foteliku przypiętym do stelaża, czyli budki tez używałam sporadycznie. Po 9. miesiącu zawsze przechodziłam na lekką spacerówkę z mozliwością opuszczania siedzenia do pozycji leżącej np. Maclaren, Ingesina.
Przy trzecim dziecku, jak bym miała( ale nie planuję), kupiłabym tylko wózek z budka ewentualnie - jakiś tańszy, żaden wielofunkcyjny a potem zainwestowałabym w dobrej jakości spacerówkę i tyle, bo w niej maluch pojeździ ze 3 lata.
Pozdrawiam i życzę miłego wybierania wózeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może, ale ja mam Mutsy4rider, właśnie po raz trzeci wylądaował w naprawie, a jest na gwarancji jeszcze. Babka ze sklepu powiedziała, że kiedys te wózki były super, a teraz to najczęciej reklamowany wózio w sklepie. Poza tym duży, ledwo sie mieści do bagażnika, cięzko sie składa...brrr, młoda ma rok a ja będę się go zaraz pozbywać, bo dłużej nie mogę. Przesadziałm małą do maclarena i bez porównania lepiej się jeździ i w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jestem uzytkownikiem mutsy 4rider i powiem szczerze że poki co jestem z niego bardzo zadowolona, przede wszytskim jest bardzo zwrotny (zawraca wokól własnej osi), a mafiaani to że ciężko się składa to chyba przesada, wykonujesz dwa ruchy jedną i drugą ręka i po sprawie 🙂 a rozkłada jedną reką; fakt że jest duzy po złożeniu i cięzki, ale nam to nie przeszkadza, bo mieszkamy w domu i mamy duży bagaznik, jedynym mankamentem jest to że wszystkie dodatki trzeba dokupić i nie sa one tanie.
Wrócę do postu jak dłużej poużytkuje wózio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a mnie po 3 miesiącach do składania potrzebne juz były obydwie ręce i brzuch ( dosłownie) żeby docisnąć, bo cos sie zaczęło zacinać. Ja już mam go rok i tak jak mówię, wszytsko sie zacina a najgorsze te przednie kółka, juz dwa razy wymieniane. A dokupowanie wszystkiego to też makabra, bo ten koszyk w zestawie to śmiech na sali.
Jasne, że można być zadowolonym, ale ja mam porówanie np. do wózeczka Mikado, który był bez porównania lepszy a dużo dużo tańszy.

A tak w ogóle polecam stronę www.bangla.pl . Tam można poczytać niezleżne opinie i oceny na temat różnych wózków i coś wybrać. warto tam zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Mojego męża siostra ma ten wózek. Spacerówka starczyła jej na dość krótko - nie miała siły wozić tym wózkiem dziecka, jest bardzo cieżki i nieporęczny przez wielkie koła. Gdyby mogła wybrac raz jeszcze, napewno nie kupiłaby tego wózka. Ja miałam okazję raz przewieźć nim dziecko - rzeczywiście wielki,ciężki, nieporęczny, cięzko go zmieścić do bagażnika 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,

otóż miałam wózek Bebeto Murano - jako wózek głęboki, nosidełko+ torba było ekstra, ale spacerówka to nie wypał na całej linii - montaż to tragedia, ciężki jak cholera! wszyscy zachwalali koła pompowane - wiecznie powietrze schodzi! teraz mam Huck spacerówke - leciutka, jest miejsce na zakupy, wózek ma regulacje podnózka i oparaci! jestem naprawde zadowolona. Wózek (gondola) mialam kuupiony nowy, lecz spacerówke kupilam uzywaną (w bardzo dobrym stanie) na allegro za 100 zł (z przesyłką) ....

Jakbym miała wybierac jeszcze raz to napewno nie zdecydowałabym sie na wózek 3w1, lecz kupiłabym osobno wózek głęboki, a po tym okresie spacerówke!
LASKI - NIE RÓBCIE TEGO BŁĘDU - NIE 3 W 1!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!
A ja najpierw kupuję Jedo Bartatina. przez wzgląd na super dużą gondolkę, koła i zawieszenie. Ale myślę że słusznie przypuszczam że jako spacerówka długo nie wytrzyma. dlatego wózeczek kupujemy za 1/3 ceny w super stanie w komisie. Potem mamy zamiar zmienić po zimie, kiedy zrobi sie ciepło na jakąś spacerówkę. miałam styczność z wózkami typu parasolka (m.in coneco) i powiem że jak dla mnie wygodne. mają budkę i koszyczek, tylko że nadaja się dla dzieci które juz nie śpią podczas spacerów, bo oparcie nie rozkłada się całkiem. fajne dla mnie było to że mogłam się gdzieś wybrać z maluszkiem, autobusem, albo na nogach, a mąż odbierał mnie w drodze powrotnej po pracy i nie było problemu z zapakowaniem wózka do auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olenka_wi napisał(a):

LASKI - NIE RÓBCIE TEGO BŁĘDU - NIE 3 W 1!!!


3 w 1 są fajnymi wózkami. Ja jestem z niego bardzo zadowolona, często jeźdżąc na zakupy brałam sam stelaż i nosidełko, było to bardzo wygodne. Mój wózek kosztował 1050 zł. Za tą cenę jakbym chciała skompletować wózek 2 w 1 + fotelik samochodowy na pewno wyszłoby drożej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesiące później...
  • Mamusia
My mamy wózek Delti Cat. I jak komus nie przeszkadzaja przednie kółka małe to spokojnie moge go polecić.
Jeździmy tym wózkiem juz 11 miesięcy. Wózeczek jest wg mnie super. Teraz uzywamy spacerówki, a przez ponad 6 miesięcy uzywaliśmy gondoli. Gondola jest super, duża i bardzo zgrabna. regulowana wysokość rączki, bardzo pojemy kosz na zakupy. Świetna sprawą jest możliwośc montowania spacerówk i w obu kierunkach jazdy. Opcja ta prawdza sie zwłaszcza przy małych dzieciach. Spacerówka ma też zamontowaną na stałe folię przeciedeszczową w podnóżku, przez co nie ma obaw ze dziecko zmoknie podczas deszczu. Oj, nie raz mieliśmy takie sytuacje w starym wózku, gdzie folia zostawała w domu a my bylismy na spacerze i zazcynał padac deszcz. Stelaz wózka składa sie do niewielkich rozmiarów przez co mieści się nawet w niewielkich samochodach, Skrętne przednie koła doskonale sprawdzaja sie na miejskich drogach. Co prawda wózek swoje wazy, ale dzieki temu jest bardzo stabilny. Schody w bloku pokonujemy poprzez toczenie wózka na tylnych kołach. Dziecko nawet tego nie odczuwa. Super sprawa.
W tym roku zmieniła się kolorystyka, wg mnie jest duuuzo ładniejsza od tej co mamy, chociaż nasza tez była niczego sobie.
Cenowo wózeczek wydaje się bardzo atrakcyjny. Mozna go kupić juz za 1000 zł, jak na ta klasę wózka wydaje mi się że nie jest to duzo.
Denerwują mnie tylko pasy w spacerówce, trochę tego nie dopracowali, bo za bardzo "latają", ale można sobie z tym poradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak we wcześniejszym poscie pisałam zdecydowałam się na wózek Roan Marita, ale oprócz plusów ma też minusy.
Plusy:
- ma fajny wygląd
- duża i głęboka gondola (córcia skończyła 7 m-cy i jeszcze mieści się w gondoli)
- ma regulowane dno wózka (można posadzić w gondoli dziecko, chociaż osobiście wolałabym już wtedy przerzucić się na spacerówkę)
- spacerówkę można zamontować przodem i tyłem do siebie
- duże, równe pompowane koła (szczególnie doceniam to teraz w zimie)
- stelaż wózka umożliwa kołysanie

Minusy:
- jest ciężki (będąc w ciąży wydawało mi się, że jest lekki nawet jak będzie maleństwo, ale wiadomo wtedy mogłam tylko nim pojeździć, a nie dźwigać)
- blokada kół (przycisk w stelażu wóżka dość ciężko wciska się lub blokada puszcza, szczególnie jak wyrobi się)
- stelaż wózka nie wchodzi do bagażnika Fiata Punto, a bagażnik nie jest taki mały, przynajmniej się tak wydaje, może jakby odkręciło się koła albo jakoś pocudowało się na różne sposoby
- NIE MA ADAPTERÓW do fotelików innych firm, można tylko do tego fotelika zakupić fotelik Roan

A propos ADPTERÓW - zdecydowaliśmy się na inny fotelik, bo wtedy jedyny fotelik Roana na sklepie okazał się felerny, a ten zamówiony nie doszedł, a że na dniach miałam rodzić to kupiliśmy Maxi Cosi City (jestem z niego bardzo zadowolona), niestety w sklepie wprowadzono nas w błąd na umyślnie lub nie, że mają dostać adaptery Roan, czas mijał i adaperów ani widu ani słychu, wreszcie mój mąż wkurzył się i zadzwonił do siedziby Roana i co okazało się, że nie robią adapterów i nie mają w najbliższym czasie takich planów. W sklepie zaproponowano nam zakup adapteru od wózka Jedo Bartatina, tyle że trzeba było go przerobić, znajomy mojej mamy miał podejść do sklepu obmierzyć i wtedy kupilibyśmy go, a że nie miał czasu to do tego czasu Jedo zmienił adaptery i pożegnaliśmy się z myślą, że możnaby zabrać stelaż wózka i fotelik i pojechać samochodem np. do centrum handlowego, teraz jedyne wyjście to jazda autem i noszenie w ręku po sklepie fotelika albo długi spacer lub jazda komunikacją miejską z wózkiem.

Pomimo że wózek Roan Marita ma swoje plusy, gdybym mogła cofnąć czas to chyba wybrałabym Jedo Bartatina, ale ten z dużymi pompowanymi kołami albo jakiś inny z dużą gondolą i kołami.
Myśleliśmy, że zostawimy wózek dla następnej pociechy, o którą chcemy postarać się za jakieś 2-3 lata, ale ten poprostu sprzedamy do komisu i kupimy wtdy inny na pewno lżejszy i na pewno z pasującym fotelikiem lub adapterem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Acha jak już będę jeździć spacerówką to napiszę czy z niej jestem zadowlona.


mówisz o spacerówce z Roana Marity? Jest duża i nieporęczna 😞 męża siostra używała ten wózek, jej pasował, ale gdy chciała zapachować wózek do bagażnika to niestety kompletny demontaż, nawet koła.
A co do adapteru, to ona miała do niego fotelik i mogła fotelik montować w stelaz wózka - jeśli o to Tobie chodzi. Bo adapter do auta to chyba żaden wózek 3 w 1 nie ma 😞

Ze spacerówek polecam Coneco Saturn - poręczny wózek składany jak parasolka, ale bardzo wygodny, dobrze chroniacy dziecko przed deszczem czy wiatrem ( dzięki opuszczanej budce do samego końca ), jest lekki, siedzenie rozkłada się całkowicie do spania, więc mniejsze dzieci mogą śmiało spać w nim na spacerze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Anulka81 napisał(a):
Acha jak już będę jeździć spacerówką to napiszę czy z niej jestem zadowlona.


mówisz o spacerówce z Roana Marity?


Tak chodzi mi o spacerówkę Roan Marita.

Kurcze to z Twojego opisu wynika, że z tym kupnem wózka wtopiliśmy się, a właściwie moi rodzice, bo oni sprezentowali nam wózek, w sklepie wydawał mi się dość zgrabny, a i spacerówkę, jak zademonstrował sprzedawca to było ok. A w zeszłorocznym rankingu jakiejś gazety o dzieciach miał nawet 2 miejsce. Jeżeli tak będzie jak piszesz z tą spacerówką, no to trzeba będzie rozjerzeć się za inną. Najgorsze jak znowu będzie problem z jej przewiezieniem samochodem wrrrr. Dzięki za polecenie spacerówki Coneco Saturn - muszę poszukać jej w necie i sobie obejrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj masz o tej spacerówce: http://www.ceneo.pl/1503650
najlepiej jest pójśc z dzieckiem do sklepu, powsadzac do wózków i zobaczyć w którym czujecie się najlepiej, ktory Tobie "leży" 😉 , jak dziecko w nim wygląda, czy stabilnie siedzi itp.

a co do roana, to najlepiej będzie jak sama sprawdzisz, może akurat Tobie będzie pasowała ta spacerówka.

Ja głęboki wózek miałam kadex elipse, bardzo go sobie chwalę, spacerówka też w porządku, choć sprzedałam bo po roku czasu mały się w niej nie mieścił, ale wazne było to, że stelaż się fajnie składał i do bagaznika spokojnie wchodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie powtórze 🙂 my mamy Jedo Bartatina Clasic i póki co jest super 🙂
fakt ze trzeba demontowac koła przy wkładaniu do bagaznika, ale bardzo łatwo się to robi i jakos mi to nie przeszkadza zbytnio.... 🙂
spacerówka moim zdaniem jest nie poręczna przy starszym, cięższym już dziecku, wię bedziemy uzywac jej tylko na początku.
plusy to zdecydowanie duze koła i "miękkie" zawieszenie. super sie jezdzi po naszych wspaniałych chodnikach. wydaje mi sie to wazne zwłaszcze w pierwszych miesiacach.
duza gondola z regulowanym oparciem. mały ma 6 mies i jeszcze sie miesci mimo kombinezonów.
no i jak dla mnie wygląd choc to powinno wpłynac na decyzje w mniejszym stopniu 🙂
w sumie przeszkadza mi tylko ciezar przy wnoszeniu po schodach, ale daleko nie mam i daje rade a przy takich kołach nawet dobrze nam to idzie 🙂
zastanowie się tez nad tym coneco saturn bo z opisu wydaje sie bardzo fajna a pewnie jakoś latem jak nie prędzej będę musiała się rozejrzeć... chyba że mnie Jedo zaskoczy i okaze się spełniać swoją rolę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w tym jedo bartatina nie ma skretnych kol... mimo to dobrze Ci sie nim jezdzi???

my mamy spacerowke cybex callisto i jest rewelacyjna, najlepszy wozek wedlug mnie 🙂

gleboki mielismy porazke - espiro vector 4 air ... nie polecam porazka sezonu!!! gleboki jeszcze ujdzie ale spacerowka koszmar!! nie kupujcie wozkow z kubelkową spacerowką bo dziecku jest poprostu niewygodnie...
mielismy tez spacerowke baby design sprint i tez nie polecam bo ciezka duza i kola ma plastikowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe jasne... 🙂 jakos mi to nie przeszkadza, mimo ze duży wózeczek, nie ma tych kół skrętnych, to łatwo się nim manewruje.... 🙂 miałam dla starszej córki spacerówke tego całego Herlaga trzykołową, niby to mają byś sportowe wózki, i mimo ze dziecku jak najbardziej w niej wygodnie, wytrzymała, ma duży kosz na zakupy... to z jazdą był koszmar, mało stabilna, bardzo źle się skrecało, i w ogóle jak dla mnie porażka.
zaraz poszperam za taka spacerówką jak piszesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dla mnie skrętne koła to porażka
na dziurawych chodnikach wózek skręca w lewo i prawo - okropność

w sumie mam takie samo zdanie 😉
gosheten cybex callisto bardzo fajny się wydaje 🙂 i cenowo w sumie do przeżycia... 🙂 i z wyglądu szczeze mówiąc dużo lepszy niż Saturn. jak dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja ososbiście bardzo sobie chwalę skrętne koła. Problemem są jedynie wtedy gdy trzeba podnieść przednią część wózka np. aby wjechać na chodnik. Ale w porównaniu z komfortem prowadzenia jest to niewielka wada. Moja znajoma ma wózek bez skrętnych kół i nieraz widziałam, jak musi się męczyć, aby nim manewrować...Ale każdy ma inne zdanie jak widzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...