Skocz do zawartości

Czerwcowe 2010 Mamusie Buziole :* | Forum o ciąży


kumcia922

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Heelo!!!Ja należe do czerwcowych mamusiek!I szczerze mówiąć nie umię się tego doczekać!Zaczynam coraz częściej oglądać różne rzeczy związane z maleństwem typu wózki, ubranka itp. Też tak szalejecie, czy mi odbija?Jak się czujecie bo ja nawet dobrze!Chodzicie do pracy?
Buziaki dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dopiero co zarejestrowałam się na tej stronie ale jest bardzo ciekawa najbardziej podoba mi się opisane tygodnie 😜 duzo się z nich dowiaduję... Też mam termin na czerwiec dokładnie 08.06.2010 😉 to moja pierwsza ciąża i szczerze powiem bardzo się boje :/ wszystko co boli albo dziwnie wygląda wywołuje u mnie panike... Jestem stosunkowo młodą przyszłą mamą bo mam 19 lat i chodze ostatni rok do technikum jest to dość kłopotliwe bo opuszczam dużo lekcji przez poranne mdłości i ciągłą chęć do spania potrafie przespać 15h :/ maskara a matura sama się nie napisze 😞 Nie umiem się doczekać aż mi brzusio zacznie rosnąć a wy? Buziaki wysyłam :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane.
Rok temu my czułyśmy to co Wy teraz! Ciaża to piękny stan i cieszcie się każdą jej chwilą. Wierzcie ze potem brakuje tego zyjącego własnym rytmem brzuszka! A i śpijcie do woli, potem z tym różnie bywa. Trzymamy za Was kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Właśnie co się zarejstrowałam na brzuszku 🙂 miło jest dowiedzieć się, że są obecne tu mamusie czerwcowe 🙂 to również jest moja pierwsza ciąża i obawiam się wszytskiego co inne i nowe. Termin mam wyznaczony na 22.06.2010. To do następnego napisania 🙂 Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elo elo

nastepczynie nas:P:P:P:P

jak macie jakies pytanka to uderzajcie do czerwcoweczek 2009

my przezywalysmy wspolnie wszystko na forum...i uwierzcie pomaga w zlych i dobrych chwilach...a spijcie dowoli do ok 4 mieszka spalam cala noc i polowe dnia wiec to normalne


powodzonka :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aacha napisał:
Hej dziewczyny! Właśnie co się zarejstrowałam na brzuszku 🙂 miło jest dowiedzieć się, że są obecne tu mamusie czerwcowe 🙂 to również jest moja pierwsza ciąża i obawiam się wszytskiego co inne i nowe. Termin mam wyznaczony na 22.06.2010. To do następnego napisania 🙂 Pozdrawiam 😘


🙂 ja miałam termin na 20.06, ale urodziłam 22.06. będziesz miała szczęśliwe i pogodne dzieciątko 😉 ja w to wierzę

ale terminów się dziewczynki nie trzymajcie....dzieciątka wychodza kiedy chcą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...