Skocz do zawartości

Bole jak na okres | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny może wy mi coś poradzicie zaczął się 11 tydzień i mam straszne bóle podbrzusza i kręgosłupa na samym dole zawsze takie bóle miałam przy okresie (a okres miałam okropny pierwszy dzień nie wstawałam z łóżka biegunka i wymioty) teraz może nie aż tak mocne są te bóle ale bolą boję się że coś jest nie tak bóle utrzymuja się od rana do tej pory 😞 jeśli bedzie mnie boleć w nocy do rana to mam zamiar iść z tym do lekarza 😞 Prosze poradzcie mi coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj, takie bóle w czasie ciązy sa normalne, Twoje ciało przygotowuje sie do ciąży, rozciaga Ci się brzuch, macica Ci sie powiększa. Dziecko rośnie. Natomiast jesli bóle beda sie utrzymywać, skontaktuj sie ze swoim lekarzem. Bądź dobrej mysli. mnie taki bol czasem chwyci jak za dlugo chodzę, wtedy musze odpoczac i mija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na samiutkim początku... ale nie tyle bóle, co "wrażenie" zbliżającego się okresu... który nie nadszedł. 😉 Teraz, pod koniec tak, miewam, ale to chyba związane raczej ze zbliżającym się porodem. 🙂

Zuziek nie wiem co poradzić. 😞 Ale najlepiej zapytaj lekarza. Jesteś na wczesnym etapie ciąży, nie wiem czy aż tak bardzo powinno boleć. Może spróbuj zarzyć no spę? Ale najlepiej to sprawdzić u specjalisty. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bóle nie ustają :/ od wczoraj rana nic sie nie zmieniło 😞 nocy prawie nie przespałam z trzy godziny tylko pospałam... dzisiaj cały czas dalej boli... zadzwonie dzisiaj do położnej może ona mi cos doradzi a jak nie to wybiore się do lekarza bo razem z tymi bólami towarzyszy strach czy napewno wszystko jest OK 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam takie bole do 14tyg prawie non stop...Myslalam ze oszaleje ze strachu a lekarz mowil ze jest ok wszystko i ze sie rozciagam a moze to sa tez zrosty na macicy itd.ale dodal ze moze to byc tez zbliazajace sie poronienie...
Zuzek lepiej pedz do lekarza lepiej dmuchac na zimne zawsze mozesz dostac jakies leki i bedzie lepiej...
Teraz lapie mnie taki bol sporadycznie choc jak lapie to najpiew brzuch za kilka sekund krzyz i po chwili puszcza...ech ale ja mam jeszcze prawie15tyg wiec martwi mnie to troche, Biore nospe magnez i luteine wiec mam nadzieje ze bedzie ok.
Czasem mam tez uczucie jakby kłucia w pochwie...nie wiem czemu tak...Do szpitala nie mam po co jechac bo oni nic z tym nie zrobia niestety w IRL tak jest.Wizyte mam 28listopada a ostatnia mialam 1,5tyg i ginek mowil ze wszystko jest ok wiec musze byc cierpliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwoniłam dzisiaj żeby sie zarejestrować na dziś i uwierzcie zostałam olana :/ położna która rejestruje powiedziałą że na dzisiaj nie zdoła mnie przyjąć lekarz bo mają dużo pacjentek chociasz opowiedziałam co mi jest to ona na to żebym pojechała do szpitala ja jej że najpierw chciałam dowiedzieć się co lekarz na to a nie w szpitalu by mnie napewno położyli na weekend i nic nie swierdzili :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w szpitalu na pewno daliby Ci leki i nie pisze ze nic by nie stwierdzili bo jednak takie ciagle bole to nic dobrego...powinnas chociaz jakas nospe z magnezem dostac albo nawet hormon na podtrzymanie w razie czego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie, jestem tego samego zdania co Anitek. Lepiej nie ryzykuj. Idz do lekarza jestes dopiero w 10tc a to ten okres najwazniejszy i najłatwiejszy do stracenia ciąży. A nie jest powiedziane ze musza cie polozyc moga zbadac i jak jest wszystko okej dostaniesz tylko leki badz recepte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek!
Ty nie zwlekaj z wizytą, to nie są żarty.Lepiej dwa razy chuchną na zimne niż raz się sparzyć. Ja na twoim miejscu to bym pojechała do szpitala i nie zwracała uwagi czy mnie zostawią czy nie.Wiem leżenie w szpitalu to żadna przyjemność ale nie robisz tego tylko dla siebie.
A nie jest z góry przesądzone że zostaniesz w szpitalu, po badaniu jak się okaże że jest wszystko ok to ty jesteś spokojniejsza i humorek się poprawi... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE (właśnie próbujemy rozkręcić z mężem firmę)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...