Skocz do zawartości

Bóle krocza | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka ja mialam takie rwanie teraz ale mialam poczatki infekcji nerek wiec lekarka powiedziala ze to moze byc od tego niestety...to takie rwanie jakby w srodku pochwy.
Ale np moja siostra rodzila niedawno i mowi ze miala takie bole przez ponad tydzien i dostala leki na podtrzymanie bo lekarz powiedzial ze to swiadczy o zblizajacym sie porodzie...Wiec jak widzisz przyczyn moze byc kilka.
Ty juz jestes przy koncowce wiec za tydzien mozesz spokojnie rodzic hehe 🙂 37tyg to porod o czasie wiec glowka do gory 🙂
Powodzonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek a jak staniesz na jednej nodze to rwanie jest bardziej bolace?
Bo moze to byc rozejscie sie spojenia lonowego...To jest takie wlasnie rwanie przy samym wejsciu do pochwy po wewnetrznej stronie ud a czasem moga tez rwac uda lub mozna odczuwac bol w pachwinach...
Zbliza sie termin porodu wiec spojenie tez sie przygotowuje do tego.
Co do tego rwania to ja dzis nawet czula jakby ta kosc...Nie wiem czy kiedys doswiadczylas takiego boli jak sie za dlugo na rowerze jezdzi to bola te kosci od pochwy...Mnie bolala dzis lewa jakbym miala siniaka...Ale lekarka mowi ze to nacisk Malego na szyjke i tak to juz bedzie teraz...Wiec jestem spokojna bo wszystko inne jest w porzadku 🙂
A pecherz juz o niebo lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mi juz przeszlo na szczescie 🙂 bo ja mam jeszcze min 11tyg. Daj znac co lekarz powie?
Choc ja mysle ze to sie wszystko rozluznia i przygotowuje do porodu 🙂 na pewno wszystko bedzie dobrze 🙂 Trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejkus Gosiaczek trzymam kciuki zeby bylo dobrze...Jak masz wysokie cisnienie to moze sie to skonczyc CC ale najwazniejsze aby i Tobie i Dziecku nic sie nie stalo... Glowka do gory 🙂
Odpoczywaj sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
W ostatnim tygodniu również odczuwałam straszny ból krocza, dosłownie nie mogłam wstać z łóżka..potem doszedł ból prawej pachwiny. Trochę się zmartwiłam bo nie słyszałam od żadnej ciężarówki aby odczuwała takie bóle w tym okresie ciąży, w którym jestem obecnie. Skonsultowałam się więc z lekarzem i po badaniu stwierdził, że nie ma powodu do niepokoju. Takie bóle mogą się zdarzać. Podobno najlepiej wtedy poleżeć trochę w wannie 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Ja też miewam bóle w kroczu pierwszy raz zaczęło mnie tak boleć z miesiąc temu ale tylko wtedy jak się nachodziłam i po kilku dniach samo przechodziło... A teraz od 2 tygodni nawet jak nigdzie nie wychodzę z domu ból jest okropny i nie do wytrzymania nawet w nocy mam problem, żeby się przekręcić z boku na bok bo mnie strasznie ciągnie a najgorzej jest jak wstaje z łóżka, natomiast później jak rozchodzę to jest wszystko w porządku...
Mój lekarz stwierdził, że macica przygotowuje się do porodu dlatego miewam takie bóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lata później...
W dniu 17.12.2009 o 17:05, maryjane napisał:

W ostatnim tygodniu również odczuwałam straszny ból krocza, dosłownie nie mogłam wstać z łóżka..potem doszedł ból prawej pachwiny. Trochę się zmartwiłam bo nie słyszałam od żadnej ciężarówki aby odczuwała takie bóle w tym okresie ciąży, w którym jestem obecnie. Skonsultowałam się więc z lekarzem i po badaniu stwierdził, że nie ma powodu do niepokoju. Takie bóle mogą się zdarzać. Podobno najlepiej wtedy poleżeć trochę w wannie 🙂


2nn33e3kd4qmg0np.png

 

Na ból krocza są sprawdzone metody. Zastosowałam te ze strony

i jest sporo lepiej.

 

Edytowane przez Aneczka32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...