Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No hej dziewczynki 🙂! W końcu znalazłam chwilę żeby nadrobić internetowe zaległości. Przy okazji "brzuszkowe" też 🙂 I cóż tam Martuś z Twoim mieszkaniem wyszło?? Bedziesz mieszkać na tej Robotniczej? Byłoby fajnie - miałybyście z Weroniką siebie nawzajem i byłoby z kim na spacerki wychodzić 🙂 Ja niestety z Kościuszki, także raczej marne szanse że do Was gdzieś tam dołączę 😞 No,chyba że na wiosnę, kiedy już spacerki będą mogły być dłuuugie 🙂 Fajnie macie z tą szkołą rodzenia - jeśli nie dowiecie się niczego nowego, to chociaż fajnie się pobawicie (chociażby z tym malowaniem brzuszków). Ale ten czas leci, nie? Już prawie listopoad, także Wasze dzidzie niedługo ujrzą światło dzienne 🙂 Miejmy nadzieję,że pierwsza Wigilia będzie już w trókę w domku 🙂 A nasza Wandzia kończy dziś miesiąc - ale zleciało szybko 🙂! Jakoś mi dzisiaj marudzi i spać nie może. Chyba zaraz wyskoczymy na spacerek.
Jak tam w ogóle wyprawki dla Was i maluszków - jest już wszystko co niezbędne czy czegoś Wam brakuje? Na jakie rozmiary kupujecie ciuszki? No i w ogóle witamy Malwinę w naszym gronie 😉!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Ewuś, rzeczywiście dawno się nie odzywałaś 🙂 fajnie jest w szkole rodzenia, mniej więcej wie sie wszystko ale zawsze coś tam nowego można się dowiedzieć i miło spędzić czas z innymi oczekjącymi 🙂 ja mam już prawie wszystko kupione zostało tylko łóżeczko materac karuzela i jeszcze 1 koszula nocna dla mnie 🙂 a ciuszki na razie nic nie dostałam od nikogo żadnej wyprawki tylko od mamy 2 ubranka i teściowej więc nie sama tak czasami cś tam sobie dokupuję 🙂 no a najmniejsze to mam 56 ok 7 zestawów i 62 ok 5 zestawów 🙂 większe będę kupwać później ale już tych najmniejszych nie chcę więcej kupować, chociaż te najmniejsze ubranka są najsłodsze 🙂 wszystkie takie pierdoły higieniczne i kosmetyki już mam, wczoraj zamówiłam na allegro nawet termometr elektroniczny na czoło i do ucha za 55zł 🙂 także jestem przygotowana, muszę tylo jeszcze wszystkie ciuszki i pościel wyprać, wyprasować i... spowrotem włożyć do półki 🙂 bo łóżeczka jeszcze nie mam, ale juz niedlugo i sie tez kupi 🙂 dobrze jest wcześniej zacząć kupować wyprawkę, po trochu co jakiś czas coś, bo tak na ostatnią chwilę i w jednym czasie jak bym miała to wszystko kupić to kasy by brakło i tyle chodzenia szukania, a tak to się trochę człowiek rozejrzy porówna nie tylko cenowo ale i jakościowo i wogóle, przyjemnie jest robić zakupy dla dzidziusia 🙂 no dość tego dobrego, idę się szykować bo dzisiaj jadę na seminarkę 😞 tak mi się nie chce chodzić do tej szkoły teraz i jeszcze ta praca do napisania 😞 wkurza już mnie ta szkoła nie dosyć że płacę za nią to jeszcze muszę do niej chodzić 🙂
a co tam u Twojej Wandzi, zdrowa??? Byłaś już na jakiś szczepeiniach??? Dajesz radę, cęsto wstajesz w nocy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc moje drogie 🙂 Mój dzidziuś waży już ponad 600 gram nie wiem czemu tutaj liczy mi tydzień do tyłu bo u lakarza bylam i wychodzi całkowicie inaczej. Ale ok. Ja ogólnie mam dylemat co do kalisza. duzo osób mi odradza. Ale tak czy tak pewnie będę mieć cesarke wiec co za roznica. niestety mam chory kregoslup i nadcisnienie. Jestem na brzuszek net troszke czasu i lubie czytac wszystkie posty nieraz znajduje nawet dobre porady 🙂. Jest mi miło poznać was tutaj. Może jak jesteśmy z tych samych okolic będziemy miały możliwość poznać się na żywo 🙂 porozmawiać wymienić doświadczeniami. Oczekuje synka to jest takie upragnione wyczekiwane dziecko. I czasami mysle ze oszalalam na jego punkcie. Co widze jakies sliczne ciuszki to bardzo mnie ciagnie do ich zakupienia juz troszke uzbieralam ale wstrzymuje sie jeszcze 🙂 A jak u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanko dopiero tez kompletuje wyprawke dla siebie i dziecka. Skorzystalabym chetnie z waszego doswiadczenia i mam prosbe czy moglybyscie mi mniejwiecej powiedziec czego potrZebuje i w jakich ilosciach ? Bo jak slucham znajomych to kazdy mowi co innego. w necie tez tak pisze ogolnie. Liczę na wasza pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki 🙂 Ewuś super, że mała rośnie zdrowa i jak widać czas leci... 😉 Ja raczej kupuję mieszkanie na Górnośląskiej bo na Robotniczej była kuchnia i łazienka do remontu a to najwięcej w zasadzie kosztuje, a tak wprowadzimy się do wyremontowanego mieszkania. Jedyne co to drzwi muszę kupić bo bardzo mi się podobają takie brązowe z matowym szkłem ale to po woli 🙂 Co do spotkania to Kalisz nie Warszawa wiec dlaczego miałybyśmy się nie spotkać ? 🙂 Jesteśmy w trakcie łatwienia kredytu więc mam nadzieję, zdążymy wprowadzić się jeszcze przed Świętami i ubrać choinkę 🙂 Witaj Malwinko w naszym gronie 🙂 Nie mogę sobie skojarzyć gdzie mieszkasz tzn nie wiem gdzie leży Twoja wieś ale to chyba mało ważne- super, że kolejna kaliszanka jest z nami 🙂 Weronika już pisała, że zdecydowałyśmy się na rodzenie w Kaliszu ponieważ jest pod względem medycznym najbardziej bezpieczny i zaopatrzony, a przecież to najważniejsze 🙂 Co do wyprawki to musisz konkretnie napisać od czego chcesz zacząć bo trochę tego jest. Ja już mam wszytko!! W końcu 😆 😉 Tylko przewijak na komodę muszę kupić ale to detal 🙂 I jako jedyna jak na razie widzę- będziesz miała chłopca- super!! Ewa ma Wandę, ja i Wercia córeczki więc będzie rodzynek u nas 😉 A imię już masz bo nie wiem czy nie przeoczyłam 🤔 Ok wal prosto z mostu co potrzebujesz a razem damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Martuska D mieszkam tak 23 km od Kalisza. Mąż jest z Kalisza ale mieszkamy u mnie na wsi. Uczę się w Kaliszu i poród pewnie też będzie w Kaliszu 🙂 No właśnie głównie chodzi mi o rozmiary ubranek, czy też o środki do pielęgnacji niemowlaka. Na razie kupiłam kilka kaftaników, bodów i śpioszków na rozmiar 56 ale mama moja doradza mi żeby kupić kilka rozmiarów 52. Sama nie wiem. Póki co rozglądam się za łóżeczkiem w necie chyba zamówię razem z komodą co do wózka mój brat po swoim synku mi chce dać więc jeśli mogę zaoszczędzić to czemu nie 🙂 Niestety muszę przyznać że co do imienia mamy dylemat między Adamem a Filipem. Doszłam więc do wniosku że jeśli mały się urodzi to wtedy spojrzę na niego i będę wiedzieć jakie imię mu dać. 🙂 No to mi się udało he he taki mały rodzynek w grupie. Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie z kolei jest tak, że ja pochodzę z Kalisza, a mąż ma rodziców 30 km stąd ale zdecydowaliśmy się mieszkać w mieście 🙂 Jeśli chodzi o rozmiary ubranek to mało kto kupuje teraz rozmiar 52- ja chyba nie mam ani jednego a wręcz powiem Ci że wydaje mi się, że mam za dużo w rozmiarze 56 bo dziecko tak szybko rośnie, że ostatnio kupowałam na 62. Lepiej jeśli jest ubranko troszku za duże niż miałoby się cisnąć bo będzie niewygodne dla niego 😞 Nie wiem co do ilości ile kupować bo ja mam sporo niektórych rzeczy np. body z długim rękawem mam chyba 25 sztuk (rozmiar 56-62), ale myślę, że ilość chyba powinna być w granicach 4-5 sztuk na każdy rozmiar jeśli chodzi o kaftanik, body, śpiochy czy pajacyki. Oczywiście mam jeszcze jakieś bluzeczki i spodenki, spódniczki etc ale to w zależności od gustu. Twój synek urodzi się w lutym więc i jeden kombinezon zimowy się przyda, czapka i szaliczek oraz jakiś ciepły dresik- ja mam chyba 3 dresiki ale na całą zimę a Ty rodzisz później więc jeden Ci na ścisłość powinien starczyć 🙂 Co do komody i łóżeczka daj linka i pochwal sie wyborem 🙂 Dobrze jest zacząć kupować rzeczy najdroższe a na koniec zostawić ciuszki i kosmetyki bo będzie lżej z wydatkami 🙂 Ja zaczęłam wcześnie kupować i najpierw kupiłam właśnie łóżeczko, komodę, materac (polecam z wkładem pianka gryka kokos ok. 70 zł) , pościel (dobra jest w firmy Feratti bo jest antyalergiczna- ok 109 zł) i powłoka na pościel to już według gustu bo my daliśmy za 3- elementową 145 zł a można połowę mniej 🙂 Odnośnie kosmetyków to napiszę w kolejnym poście bo muszę uciekać 🙂 Może jeszcze dzisiaj uda mi się wejść na forum 😉 Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-5-kolorow-posciel-dodatki-i1295370148.html tutaj jest i komoda i łóżeczko na zdjęciu tylko kolor albo kasztan albo venge bo na innych aukcjach też jest dostępny. A o do reszty jutro moze wyjade po kilka drobiazgów. patrzylam na kombinezony ale rozmiar chyba wezme 62
bedzie na potem 🙂 hehe . w przyszlym tyg ide na szczepionke przeciw konfliktowi i niestety badania jeszcze mnie czekaja znowu. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łóżeczko też w moim typie bo ja również mam z motywem Żyrafki 😉 Poza tym opłaca 😆 http://www.rampers.pl/cms/produkt-21-Klups_Lozeczko_Safari_Nowosc_!!!-12558567532839-.html i komodę: http://www.rampers.pl/cms/produkt-21-Klups_Komoda_z_przewijakiem_SAFARI-12564909267823-.html 🙂 Kombinezon na pewno rozmiar 62 będzie bardziej praktyczny. Jutro po zakupach koniecznie się pochwal co kupiłaś 🙂 Póki co ja zmykam więc do jutra - dobranoc dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusia122 napisał(a):
Witam ciezaroweczki ja wlasnie dołanczam na stronke bo niedawno ja znalazłam. Pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszle mamusie. 😆


No witamy 🙂 Super, że nasze grono się powiększa coraz bardziej 🙂 Kolejna kaliszanka tym razem z Godziesz więc bliziutko 😉 Jak masz na imię i jak się czujesz, do kogo chodzisz do lekarza i w ogóle napisz nam coś o sobie??? Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mam na imie Ula czuje sie bardzo dobrze to juz moja druga ciaza pierwsza mam coreczke ma juz 7 lat 🙂teraz nie ukrywam ze chcialabym miec chlopca ale zobaczymy w srode ide do lekarza a chodze do Mikłajczyka wiec mam nadzieje ze mi juz powie.A ty Martusiu do kogo chodzisz do lekarza i gdzie bedzie porod?Widze ze ty jestes juz przy koncowce i jak u ciebie samopoczucie co bedzie synus czy coreczka?Pozdrawiam goraco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusia122 napisał(a):
Witam mam na imie Ula czuje sie bardzo dobrze to juz moja druga ciaza pierwsza mam coreczke ma juz 7 lat 🙂teraz nie ukrywam ze chcialabym miec chlopca ale zobaczymy w srode ide do lekarza a chodze do Mikłajczyka wiec mam nadzieje ze mi juz powie.A ty Martusiu do kogo chodzisz do lekarza i gdzie bedzie porod?Widze ze ty jestes juz przy koncowce i jak u ciebie samopoczucie co bedzie synus czy coreczka?Pozdrawiam goraco.


Hej Ulcia 😉 No to jesteś weteranką bo już drugi dzidziuś a u mnie i Wery dopiero pierwsze 😉 Z badań wynika, że będę miała córkę, z czego niezmiernie się cieszę 😆 Ja chodzę do Bartczaka prywatnie bo moja siostra mi go poleciła jako prowadzący ciążę i jestem zadowolona 🙂 Zamierzam rodzić w Kaliszu ponieważ oddział kaliski ma najlepszą opiekę medyczną w rejonie a to najważniejsze 🙂 Tyle jest opini o lekarzach czy szpitalach ile jest ludzi a ja się sugeruję trochę moją siostrą, która była zadowolona i opieką medyczną. Samopoczucie u mnie trochę masakryczne 😜 Głównie chodzi o nastroje i hormony bo bardziej mi dokuczają niż dolegliwości fizyczne hehe. Poza tym zgaga i to dość często ostatnio oraz duszność i trudności ze spaniem. To chyba tyle, no ale nie mogę narzekać bo nie miałam żadnych mdłości ani wymiotów na początku ciąży więc teraz takie tam niewielkie dolegliwości mi bardzo nie przeszkadzają. Poza tym wiem że przeżyć je trzeba 🙃 A Ty jak tylko będziesz po wizycie u lekarza to daj znać co słychać u maleństwa i czy udało się podejrzeć płeć bo jak na razie na forum są dwie mamuśki czyli ja i Werka, które będą miały córki i jedna mamuśka chłopca- jak na razie rodzynek nasz 🙂 Może szanse się wyrównają 😆 😉 Ja też w sumie w środę mam lekarza więc wymienimy się informacjami. A nie wiem kiedy Wera ma wizytę i Malwina ? 🙂 Coś długo nie zaglądają do nas 😉 Lecę się przebrać w piżamkę więc zajrzę jutro. Dobranoc mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja powiem z mojego doswiadczenia ja porod mialam 7 lat temu a ordynatorem był jeszcze Pałys i powiem szczerze ze opieke miałam naprawde bardzo dobra a teraz okropnie sie boje nie wiem czy to wynika z tego ze słyszałam wiele negatywnych opini czy to tez moj drugi porod ale no niestety przejsc przez to trzeba. Nie powiem ze zastanawiałam sie nad porodem w Pleszewie ale zrezygnowałam.A mam do was dziewczyny pytanko czy nie slyszalyscie o lekarzu Nowackim pracuje w szpitalu i sa na jego temat bardzo dobre opinie jak byscie cos wiedziały to dajcie znac. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 😉 Ale Was się tu miło namnożyło. W końcu 🙂! Bo na początku tylko nasza trójca 😉: Marta, Weronika i ja.
Matruś, powodzenia z kredytem! Wierzę, że choinka będzie stać już na nowym gruncie 😉 I chętnie się z Wami spotkam gdzieś na spacerku jak już będziecie miały maleństwa przy sobie i dojdziecie do siebie po porodach. A jak samopoczucie? Pewnie już powoli ciężko, co?
Wercia - where are You 🙂? Coś Cię dawno nie było tutaj (i kto to mówi 😉...)
Ula - ja też chodziłam do Mikołajczyka. Mam już po cesarce póltoramiesięczną córcię, także jeśli jakieś pytania odnośnie kaliskiego szpitala, to mam w miare świeże wieści 😉
Malwinka - Marta ma chyba rację, chyba nie warto inwestować w ciuszki na rozmiar 52, no chyba że lekarz już widzi że będzie malutkie dziecko. Mnie się w każdym bądź razie nie przydały (a babcia tyle nakupiła mimo moich próśb 😉... te babcie...), koleżance która leżała obok też nie. Zresztą i rozmiar 56 za długo nie posłużył. Teraz moja Wandzia nosi 62, czasem nawet 68, a to dopiero 1,5 miesiąca.. 🙂
Chociaż powiem Wam szczerze,że rozmiar rozmiarowi nierówny i niektóre ciuszki trzeba brać chyba tylko na oko.
Piszcie kobietki co u Was! I czy nasze grono zwiększy się w końcu o jednego,czy dwóch przyszłych synków 🙂? Trzymajcie się cieplutko mamusie. Dużo siły! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, jestem 🙂 mam ostatnio dużo lekcji do odrobienia 🙂 przede wszystkim praca magisterska pisze się już 🙂 mam już 2 podrozdziały 🙂 nie jest dużo więc muszę się sprężać bo przed porobem chcę napisać 2 rozdziały i 1 zostawić na po porodzie a obronę mam w lipcu 🙂 no i do tego dochodzą jakieś śmiszne prace i prezentacje na bieżące ćwiczenia i wykłady dlatego jestem pochłonięta nauką i pisaniem 🙂
no ale dość o tej szkole 🙂
jeśli chodzi o moje dolegliwości to przede wszystkim kręgosłup !!! Masakra 😞 w nocy nie mogę spać, bo boli no i ja od zawsze miałam problemy z zasypianiem iteraz też, poprostu musi minąć któraś godzina żebym zasnęła niestety 😞 często się budzę ale na szczęście nie chodzę często sisiu bo max 1 raz w nocy 🙂 a poza tym.... trochę popuchły mi nogi czuję się jak słoń 🙂 no i od czsu do czasu mam zgagę, ale jak juz mnie dopadnie to nie można wytrzymać 🙂 i wsio 🙂 a ogólnie to sie dobrze czuję, rozstępy się pojawiły kilka ich jest ale nie jest tak źle 🙂 ja mam taką nadzieję że po porodzie to tak mi się coś odmieni że będę szczuplejsza niz przed ciążą, tak sobie wmawiam i czekam na cud 🙂 zresztą nie raz już słyszałam o takich przypadkach więc ja tez mam taką nadzieje że to mnie spotka 🙂
do lekarza idę w piątek na 10.40 tak wcześnie, będę musiała wcześniej wstać 🙂 w między czasie zabrałam się za pranie tych wszystkich ciuszków, pościeli kołder i innych pierduł i niedługo przyjdzie łóżeczko z materacem (zamówione na allegro dla niewtajemniczonych) więc będę się bawić w ubieranie spania itd 🙂
aha jeszcze jedno do Marty - masz wybraną położną? Kiedyś rozmawiałyśmy na ten temat i nie wiem czy już masz czy nie, bo u mnie była juz i podpisałyśmy deklarację i niedawno też była 2 raz i przyniosła mi takie różne fajne i ciekawe uloki na różne tematy, a jest bardzo miła i sympatyczna więc jak chcesz to dam Ci do niej nr tel i się z nią umówisz i ona przyjedzie do Ciebie, bo już jej coś wspominałam a warto bo można z nia pogadać, zapytać o wszystko, jeśli masz jakieś wątpliwości czy coś 🙂
a i mam pytanko do Ewy - jakie wybrałaś szczepienia dla Wandzi? te tradycyjne (stare) czy te nowe? I czy szczepiłaś na jakieś dodatkowe, np. rotawirusy czy pnełmokoki?
no kończe juz bo zablokuje zaraz neta i mi sie rozłączy i będę musiala jeszcze raz to pisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 nie było mnie niestety troszkę bo dzisaij doszłam do siebie. Miałam takie migreny że aż na wymioty mi się miało. Martusia wyśle wam zdjęcia najpóźniej jutro 🙂 po kupiłam kilka. Większość moja mama szaleje 🙂 wszystko się jej podoba 🙂 heh tak czytam o tym że wiele z was zastanawia się nad porodem w Kaliszu 🙂 ja już sama nie wiem.Kalisz ma podobno lepszy sprzet gdyby cos. Ale słyszałam ze kalisz ma slaba opieke w stosunku do kobiet. To znaczy negatywnie kobiety wypowiadaja sie o Sarnie i z mojej rodziny tez narzekaly na nia. Jestem ciekawa jak to bedzie. Hmmm? A co o tym myslicie? Tez mysle ze nie kupuje rozmiaru 52 bo moj synek np jest mlodszy o poltorej tyg od malej mojej kuzynki a w tym samym dniu bylysmy u lekarza i moj wazyl 600 gram tyle co mojej kuzynki. Mały rośnie szybko i wszystko jest wporządku. Pozdrawiam wszystkie mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinka89 napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂 nie było mnie niestety troszkę bo dzisaij doszłam do siebie. Miałam takie migreny że aż na wymioty mi się miało. Martusia wyśle wam zdjęcia najpóźniej jutro 🙂 po kupiłam kilka. Większość moja mama szaleje 🙂 wszystko się jej podoba 🙂 heh tak czytam o tym że wiele z was zastanawia się nad porodem w Kaliszu 🙂 ja już sama nie wiem.Kalisz ma podobno lepszy sprzet gdyby cos. Ale słyszałam ze kalisz ma slaba opieke w stosunku do kobiet. To znaczy negatywnie kobiety wypowiadaja sie o Sarnie i z mojej rodziny tez narzekaly na nia. Jestem ciekawa jak to bedzie. Hmmm? A co o tym myslicie? Tez mysle ze nie kupuje rozmiaru 52 bo moj synek np jest mlodszy o poltorej tyg od malej mojej kuzynki a w tym samym dniu bylysmy u lekarza i moj wazyl 600 gram tyle co mojej kuzynki. Mały rośnie szybko i wszystko jest wporządku. Pozdrawiam wszystkie mamusie


Hej Malwinka 🙂 Ważne, że jesteś- ja też nie zawsze mogę wejść na forum 🙂 Hmm co do szpitala w Kaliszu to warto się zastanowić co najważniejsze bo według mnie opieka medyczna więc ja sobie dam radę nawet jeśli mieliby mnie źle traktować. Przecież to chodzi o opiekę nad maluszkiem żeby zdrowo przyszedł na świat a nie mój komfort psychiczny- nie oczekujmy cudów ale źle też nie można się nastawiać więc Malwinka- głowa do góry 🙂 😉 Oczywiście nasz komfort psychiczny też jest ważny ale mając do wyboru super opiekę psychiczną szpitala w Pleszewie, świetną ponoć estetykę szpitala w Ostrowie, a najlepszą opiekę medyczną w Kaliszu chyba wiadomo co wybrać- to co najważniejsze 😉 A na marginesie- Sarna już nie pracuje w szpitalu na Toruńskiej i wiem to z najlepszego źródła także bez obaw. Też o niej słyszałam i nawet raz miałam z nią do czynienia także wiem, że opinie o niej są słuszne. Summa summarum- nie musimy się obawiać bo nie mam jej już w szpitalu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już kupiłam przewijak na komodę i wczoraj proszek do prania JELP (Wera- jednak też wybrałam płyn z różową nakrętką 😉 ) Od jutra zaczynam prać 🙂 To generalnie wszystko co miałam do kupienia choć na pewno coś mi wpadnie w oko i kupię jeszcze parę rzeczy. Aha- kupiłam też drugi smoczek chyba z Nuka z motywem baranka haha 😜 - taki do szpitala w razie gdyby zginął bo do domku już mam kupiony z Lovi. taki śliczny różowy. Wczoraj byłam i u lekarza- na razie ok, wizyta kolejna 29 listopada, dostałam wymaz na badanie w kierunku paciorkowca więc muszę do laboratorium zanieść w piątek. Mała waży 2228 kg także w normie i lekarz mówił bym na lewym boku spała bo dziecko szybciej rośnie Minimalnie podczas porodu dziecko powinno mieć 2500 kg. Wyniki w normie, nie ma rozwarcia i lekarz mówił, że za te 3 tygodnie będzie ostatnia wizyta i możemy rodzić, mam się nastawić dobrze i obserwować jakby się coś działo 😉 To chyba wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, to dobrze Martuś że wszystko ok, ja idę jutro i zobaczymy co u mnie się zmieniło, ostatnio miałam minimalne rozwarcie i myślę że teraz będzie trochę większe ale żeby nie wysłał mnie do szpitala czy cuś 😞 bo jutro też jadę do szkoły i w sobotę 🙂 a też muszę kupić przewijak tak na wszelki wypadek bo planowałam przewijać na naszym łóżku bo jest duże ale na początku to schylanie się 500 razy dziennie chyba nie będzie przyjemne i kupie przewijak na łóżeczko, no i ta nieszczęsna dodatkowa koszula nocna, nie ma takiej jaką bym chciała 🙂 i może jeszcze jedną paczkę wkładek laktacujnych i podpasek maxi 🙂
a jak tam Martuś z tą położną bo nic nie napisałaś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co pierwszy raz chyba czuje się jak głupek hehe. Nie moge wstawić zdjęć bo nie wiem jak. Mam je w katalogu ale jak je wkleic tutaj zeby były widoczne hmmm? Bede kombinowac. Gdyby cos prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...