Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzieki dziewczyny za wsparcie. Byc moze uda nam sie i wszystko bedzie wporzadku ale ordynatorka mowila ze nie nastawiac sie na ten tydzien byc moze w wtorek bedzie. ale tez nie wiadome bo beda badania sluchu i jak cos ona by go zatrzymala jeszcze zeby go przebadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia,każde dziecko ma tak profilaktycznie badane bioderka tak między 6 a 8 tygodniem (jeśli dobrze pamiętam, jak nie, to mnie sprostujcie). Robią mu usg z prawej i lewej strony jak sobie leży raz na jednym, raz na drugim boczku. Także szybkie i bezbolesne 🙂 A skierowanie dają albo w szpitalu (ja tak dostałam przy wypisie) albo pediatra na pierwszej wizycie Ci da.
Właśnie siedzę na naszej klasie (jakoś ominełam te "ciasteczka" o których wcześniej pisałam 😉 ). Natalka, ale masz rewelacyjny brzuszek 🙂! Swoją drogą - podziwiam, że jeszcze nosisz pierścionki 🙂 Ja musiałam zdjąć, tak mi palce nabrzmiały. I widzę, że wyprawka już gotowa czeka 🙂 Teraz tylko czekać, aż się Maleństwo zacznie pchać na świat 🙂 Renia, jaki Adaś jest śliczny 🙂! Taki idealny powiedziałabym, i taką ma główkę okrąglutką. Przystojny ten mój współjubilat 😉 A Kacper ma niesamowity kolor oczu! A Gabrysia Marty jak urosła 🙂! To już dorosła pannica 😉 I ma śliczny uśmiech 🙂 A Agatka to normalnie taki cukierek do schrupania w tym różowym wdzianku 🙂 A Tobie Karolcia to te kilogramy poszły chyba tylko w brzuch - wyglądasz kwitnąco, jesteś pewna, że to dziewczynka się szykuje 😉? Ulcia - też dodaj jakieś brzuchate zdjęcie 🙂! A Malwinki zaraz poszukam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Ci Ewus ze my od poczatku a raczej ja byłam przekonana ze bedzie Oliwierek, no ale 3x lekarz powiedział ze dziewczynka...zobaczymy 😜 a z tymi kilogramami to mam wrazenie ze teraz podwójnie nadrobie bo ciagle cos "wpieprzam", moze z nudów bo non stop siedze w domu jak ten palec sama 😠no z pieskiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalka,masz dziś urodziny 🙂?? Bo nasza klasa tak mówi 😉 Jeśli tak,to dużo szczęścia 🙂!! I radości, i bezbolesnego porodu 😉, i czego tylko sobie życzysz!! Będziecie mieć z dzidzią blisko siebie urodziny 🙂
Karolcia - ja tam wróżę dziewczynkę, a co mi tam 😉!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam dzisiaj urodziny he he dziękuję bardzo za życzenia 🙂) no tak mi się marzyło że mały wyjdzie do mnie w urodziny no ale coś nie poszło :P Mi to każdy mówił jeszcze tak z msc temu że mam mały brzuch nawet trochę zaczęłam się przejmować i lekarzowi marudzić to mnie wyśmiał ;p a pierścionki noszę znaczy się tylko obrączkę i zaręczynowy bo tak to jakoś nie przepadam :P wyprawka czeka na małego już chyba od 2 tyg :P A powiem Ci szczerze że ja też tak jakoś nie kobieco ... nie pamiętam kiedy miałam na sobie jakieś jeansy (no nie licząc ciążowych, ale tego się nie da porównać) ale mąż powiedział że jak urodzę i kiedy będę chciała bierze mnie na zakupy i do fryzjera :P 😁 obiecał mi to! a wtedy to zaszaleję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko a Ty to chyba mieszkasz gdzieś bardzo blisko mnie :P bo jak patrzę na zdjęcia i w oknie widzę kolory bloków to coś mi się wydaję że są bardzo blisko mnie :P jakieś takie znajome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie wiem czy to objaw czy nie ale niekiedy mnie brzuch boli tak jakby na okres ale poboli i przechodzi a tak to nic ... ja na jutro mam termin a lekarz zapisał mnie na 7.02 jeszcze bo mowi że nie urodzę jeszcze wrrr. Nie dość że 9 msc ciąży to chociaż w terminie mógłby wyjść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...