Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień Doberek 😉
Reniu nie wiem czy Raida można włączać... ja w ciąży bałam się używać ale byłam chyba za bardzo przewrażliwiona hehe 😜 Może w necie poszukaj jakiś informacji 🙂 U mnie komarów nie widać ani nie słychać choć warto się dowiedzieć co można używać na walkę z nimi...
Moje dziecko nie lubi za bardzo bajek z czego się cieszę 🤪 Jeżeli juz to skupi trochę uwagę na Świat Elmo i lubi właśnie tych z ulicy Sezamkowej- inne bajki ma gdzieś 😁 Może przyjdzie jeszcze czas na to, u Ciebie Reniu sprawa oczywista bo Kacperek ogląda to i mały podłapie, no ale to nic złego o ile jest w umiarkowanych ilościach 🙂
Wercia super, że będziesz miała autko tym bardziej że tak na niego czekałaś 🤪 😁 I no żeby w końcu ta praca już była ok bo wiem jak to jest hehe 😜
Asiu oj lubię lubię H&M i takie tam różne pokrewne ha ha 😁 Już się nie mogę doczekać aż będzie w Kaliszu 🤪 Wiem że w galerii Amber ma być właśnie w 2013 r a w tej nowej Tęczy am nie być?? A może w Ostrowi?? Bo szybciej chyba otwierają 😉 Muszę poszukać informacji 🙂 Jak nie będzie to na jakieś zakupy pojedziemy przed Świętami Bożego Narodzenia 🙂
Karolinko wiem jak się czujesz odnoście decyzji o pracy... mam to samo 🤔 Nie wiem jakie rozwiązanie będzie dobre,. cop zrobić bu było korzystnie dla mnie i Niuni ....Ja też nie chcę wracać do poprzedniej pracy i raczej już tak zdecydowałam ale ta obecna miałaby być na pół etatu a u Ciebie 10 godzin to dużo trochę... A kasa jaka?? Zdradź nam o jaką pracę chodzi... 🙂
Ja nie wiem czy ruszę na imprezkę 🤨 Gabi wczoraj się budziła co jakiś czas i nie wiem jak teraz będzie jak będę miała wyjść... Zobaczymy jak będzie wieczorem 🙂 Zabieram się i będę robić na obiad młodą kapustkę i kotlety z jajek plus młode ziemniaczki 🤪 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No witam kobiety widze ze same okazje sie szykuja 🙂Martus poczytam w necie na temat tego raida bo nie moge patrzec jak go komary gryza.Mam nadzieje ze dzis bedzie pogoda w miare bo planujemy isc na spacerek troche dłuzszy.Jakby któras była w centrum niech da znac chetnie dotrzymam towarzystwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joannka12 napisał(a):
Jasne Werka, że każdy ma inaczej. Ja też nie narzekam, bo oboje pracujemy i nie są to zarobki w skali średniej krajowej, ale mimo wszystko musielismy wziąć kredyt na mieszkanie i samochód też mamy jeden. A mieszkania kilka lat temu z pewnością nie były połowę tańsze, bo my najpierw mieszkaliśmy na tym osiedlu w bloku nad Ambasadą Urody i Novum chciało już prawie 2600 za metr, a teraz jest 3200, więc różnica niewielka. No, ale nie spieram się, skoro twierdzisz inaczej. W rynku nieruchomości jestem dość biegła, bo współpracuję z kilkoma deweloperami, więc w tym temacie też mogę pomóc, jakby była taka potrzeba.
A ten weekend w Kaliszu ciekawie się zapowiada, bo znów święto Kalisza...


Joanko ja tez mieszkam na Korczaku i moje mieszkanie kilka lat temu kupowałam za 1800 za metr. A teraz sa za ponad 3 tys. używane, więc w sumie były o p olowę tańsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak własnie miałam pisać tylko internet ciagle mi sie rozłancza 😞 dziadostwo 🙂 już jestem po seminarium i promotor zaakceptował moje poprawki i juz jest wszystko dobrze 🙂 juz mam kompletna prace, musze jeszcze troche poczytac i wyłapać ewentualne błędy literowe czy ortograficzne albo interpunkcyjne chocia zmi eie juz nie chce tego czytac i zostało mi pouczyc sie troche pytan n aobronę 😞 ło matko tak mi się nie chce, leń ze mnie że szok 🙂
no a wogóle sprawdzam tez autobusy kla jak jeżdżą i pojadę 🙂 trochę mie głowa coś boli ale mam nadzieje że mi przejdzie, położę sie jeszcze na trochę, a i będę do was pisać o której pojade i której będę na miejscu, bo gdziec jakoś ok 22 chyba co, bo wy też tak dojdziecie tam????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ewci ktoś pisał??????
Ja też się szykuję, malutka zasnęła przed chwilą... Oby spała dopóki nie przyjdę bo do północy muszę jakoś dotrzeć bo rano Rafi do pracy więc ja muszę się Gabi zająć 🙂 Poczekajcie jak się spóźnię bo dopiero idę się kąpać 🤪 Postaram się być tak 21:20, najpóźniej 21:30 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinorewka napisał(a):
Sens mieszkasz na korczaku??????? To czemu jeszcze się nie spotkałyśmy???
My kupowalismy mieszkanie za 2100zł/m2 no prawie połowa 🙂


Ach Weruś bo moja mała jest nieskoordynowana jeszcze i trudno się na spacer umówić. Nie ma ustalonych por jedzenia (karmie butelką, ale ona je jak chce np. zje mi 30 bo ma taki kaprys i za godzinę chce znowu, ale już coraz częściej wciąga po 90 - choć wcześniej zdazało jej sie 120 ale teraz woli mało i czesto) a wiadomo spacer musi byc po jedzeniu i takie tam bo mi sie nie chce tobołów brać ze sobą. Poza tym mieszkam na drugim piętrze więc czesto wychodze wtedy kiedy ktoś może mi zmnieść wózek. Sama tez znosze, specjalnie kupiłam lekki, ale czasem mi sie odechciewa. No i przede wszystkim ostatnio jak byłą pogoda to jeżdże do rodziców na działkę, albo do teściowej na ogórdek itd. A nieraz jak mi w nocy da popalic to poprostu siedzimy na balkonie... Ale koniecznie musimy kiedyś sie umówić.
Udanej zabawy dziewczynki. Szkoda, że nie mam z kim zostawić małej, ale może innym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha dzień doberek dziewczynki 😁 😁 Ja już na nogach od 5;13 🙃 dzieciątko moje już znowu zasnęło także mam jakieś 30 min 🤢 mężusiowi kanapeczki zrobiłam, oddelegowałam go do pracy i sobie kawusię sączę 😁 Bardzooo dobrze się czuję:P Aha Weruś powiedz ile zapłaciłaś, bo tak jak mówiłyśmy za taryfę się składamy żebyś ty nie musiała 😉 i ja którejś z dziewczyn podam, które się częściej z Tobą widzą 😉 aha zaraz wrzucę zdjęcia na kompa 😁 Także jak któraś chce wyśłać mi gdzieś maila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha dzień doberek dziewczynki 😁 😁 Ja już na nogach od 5;13 🙃 dzieciątko moje już znowu zasnęło także mam jakieś 30 min 🤢 mężusiowi kanapeczki zrobiłam, oddelegowałam go do pracy i sobie kawusię sączę 😁 Bardzooo dobrze się czuję:P Aha Weruś powiedz ile zapłaciłaś, bo tak jak mówiłyśmy za taryfę się składamy żebyś ty nie musiała 😉 i ja którejś z dziewczyn podam, które się częściej z Tobą widzą 😉 aha zaraz wrzucę zdjęcia na kompa 😁 Także jak któraś chce wyśłać mi gdzieś maila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...