Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ni hejka ja tylko na chwile bo niespie juz od 4tej mój maż chory 😞Był na pogotowiu o koło4tej rano i baba wredna go pozbyła 😠kazała mu jechac do rodzinnego lekarza a biedak niemoze sie ruszac pojechał do swojego lekarza i okazało sie ze to RWA Kulszowa i dostał zastrzyki 😞Ma zwolnienie do konca miesiaca masakra 😞Nawet usiąsc nie moze tak go boli .Pozaty mnic ciekawego a wy widze macie tematy rózne a mój mały akrobata ciagle na brzuchu niechce lezec na tych pleckach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Reniu, bardzo mi przykro. A był w szpitalu na pogotowiu? Bo ja kiesyś też tam trafiłam z kolką nerkową, a lekarka zamiast zrobić jakieś badania to podała mi dożylnie sól fizjologiczną. Nic mi nie przechodziło i Janek zrobił aferę, a ona na to: "och, rzeczywiście, pomyłka - powinna Pani dostać leki przeciwbólowe" i kolejna kroplówka. No i musiałam i tak jechać prywatnie do urologa i się okazało, ze mam piasek na nerce, który zaczął schodzić. Trafić na kaliski SOR - masakra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joannka12 napisał(a):
EwAA napisał(a):

postanowiliśmy przeznaczyć pieniążki na 2 tygodniową podróż poślubną i pierwszą podróż Kubusia 😁 Bo wesele fajna sprawa, ale stwierdziliśmy, że chcemy zrobić inaczej i polecieć na Dominikanę (moje marzenie - raj na ziemi) 😁 Wybaczcie, że się chwalę, ale już się doczekać nie mogę 🤪

Gratuluję Joanko podrózy poślubnej, ale przemyście sprawe czy warto z maleństwem jechac tak daleko. Zresztą pewnie po urodzeniu zweryfikujecie pomysł. Dominikana to wcale nie raj na ziemi, bo za plotem kompleksu hotelowego jest bieda i smietnik. Poza tym klimat na pewno nie odpowiedni dla małego dziecka, wilgotno i goraco. No i przede wszystkim kilkanascie godzin w samolocie i pewnie ze dwie przesiadki. Przemyśl np. w czym będziecie kąpać dziecko. Bo "kranówka" jest zazwyczaj zanieczyszczona i dorośli po nieostrożnej kąpieli maja problemy żolądkowe. Ja tez kiedyś myślałam że będziemy podróżowac z córeczką bo zwiedziliśmy pół swiata ale teraz przeraża mnie nawet perspektywa wyjazdu nad polskie morze. Planujemy na koniec sierpnia żeby mala miała z 5 miesięcy. To oczywiście tylko moja opinia. Spotykaliśmy ludzi z niemowlakami ale szczerze ich podziwiałam, bo co prawda karmienie piersią rozwiazuje wiele problemów ale np. komarów uniknąć sie nie da bo środki dla dzieci po prostu nie działaja itd...
Poza tym opieka medyczna.... Jesli koniecznie chcecie jechać z dzieckiem to polecam Wam jednak Europę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I to co napisał ADMIN jeszcze bardziej mnie utwierdziło w przekonaniu że sta odchodzę ha ha ha 🤪 🤪 🤪 I wiecie co?? Bardzo się z tego cieszę lalalalala 😁 😁 😁

Kochane nadrobiłam ale chyba wieczorkiem naskrobię bo teraz jemy obiad a malutka lada chwila się obudzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniula29 napisał(a):
To mnie pocieszylas Martuska 😉mam nadzieje,ze dzisiaj bedzie lepszy dzien 😉 bo jeszcze troszkei tz i syn ze mna oszalejej 😠 ale tak jak piszesz damy rade.Wkurzam sie jeszcze bo nie mozemy wybrac imienia dla synka 😠 Jak mi sie podoba to tz sie nie podoba i odwrotnie 😠 Co powiecie wogole dziewczyny na imie Oliwier???


Mnie się nie podoba chyba ze względu na moje Rafała bo mu się to imię kojarzy z Oliwierem Janiakiem na którego nie może patrzeć ha ha 😁 😁 😁 Mi się podoba Gracjan choć mam mieszane uczucia... Niby zajebiste ale zaraz stwierdzam że może za bardzo ekstrawaganckie 😜 Mi byłoby ciężko dla chłopca wybrać imię 🙃 Mi się jeszcze podoba Patryk 😉
Musicie iść na kompromis, a jakie macie jeszcze imiona do wyboru ??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sens napisał(a):
I do Admina
Drogi Adminie. Forum to miejsce publiczne. I jesli ktos o kims na nim pisze to na pewno nie "obgaduje" bo obgadywać to mozna po cichu w konciku. Jesli ktoś sie wypowiada publicznie to ma do tego prawo. Ludzie pisza o politykach itd... na różnych forach dużo gorsze rzeczy.
Przemyśl drogi Adminie sprawe bo użytkownicy to reklamodawcy itd.. a for o ciązy i macierzyństwie jest cała masa, a internet to wielka siła i można łatwo brzuszkowi zaszkodzić. A nie chcemy tego robić bo lubimy to miejsce.
A może to zesmsta za to że nie przeniosłysmy sie na mamusie.net? Kolejnii uzytkownicy, kolejni reklamodacy 😎 i ...... tyle


BRAWO DLA CIEBIE ! 🙂 W końcu ktoś powiedział prawdę drogi Adminie 😁 😁 😁 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też miałąm mieć Oliwierka a wyszłą Elizka...mnie to imię się bardzo podoba bo jest męskie...ja patrzyłam na imiona z perspektywy dorosłej osoby....np Amelia wiecznie kojarzyłą by się z mała dziewczynką i moim zdaniem nie pasuje do dorosłej kobiety!!!! ja wybierałam patrząc w ten sposób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joannka12 napisał(a):
Marzą mi się takie zajęcia w Kaliszu.
http://www.wodny-swiat.info/index.php?module=galeria4&dzial=5



Też bym chciała by takie zajęcia były w Kaliszu bo myślałam by iść choćby do Konsylium popływać z Gabrysią. Wiesz ile tam kosztuje basen dla matek z dziećmi???
Buty nie mój styl choć podobają mi się jak kobitki takie noszą, niektórym takie pasują, a ja wyglądałbym jak pokraka bo nie umiem chodzić w wysokich butach 😁 🤪
Co do wyjazdu to super i wyobrażam sobie, że nie możesz się doczekać ale czy rzeczywiście tak daleki wyjazd jest dobry dla maluszka ? 😮 Najlepiej byłoby zapytać pediatrę jak już rzeczywiście się zdecydujecie 🙂 Ja do najdalej z Gabi wybiorę się póki co nad Polskie morze bo kocham nasze polskie wybrzeże!! 🙂 Chyba bałabym się lecieć tak daleko. No ale ja jestem przewrażliwiona 🙂 😜

P.S. A gdzie jest u na Cafe Lawenda ???? 😉 Nazwa zajebista 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sens, oczywiście, że ostateczną decyzję o wyjeździe podejmiemy po urodzeniu Maludy. Poza tym chcemy polecieć gdzieś w okolicach kwietnia, więc Maluch już nie będzie aż takim Maleństwem. Mamy znajomych, z którymi jeździmy od lat na wakacje i oni byli pierwszy raz z dzieckiem na Kubie, jak Hania miała 5 miesięcy i wszystko było OK. Teraz Hanka ma 3 lata i zwiedziła z nimi już pół świata. Ale oczywiście wszystko zweryfikuje życie - as usuall 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Joannka12 napisał(a):
Marzą mi się takie zajęcia w Kaliszu.
http://www.wodny-swiat.info/index.php?module=galeria4&dzial=5



Też bym chciała by takie zajęcia były w Kaliszu bo myślałam by iść choćby do Konsylium popływać z Gabrysią. Wiesz ile tam kosztuje basen dla matek z dziećmi???
Buty nie mój styl choć podobają mi się jak kobitki takie noszą, niektórym takie pasują, a ja wyglądałbym jak pokraka bo nie umiem chodzić w wysokich butach 😁 🤪
Co do wyjazdu to super i wyobrażam sobie, że nie możesz się doczekać ale czy rzeczywiście tak daleki wyjazd jest dobry dla maluszka ? 😮 Najlepiej byłoby zapytać pediatrę jak już rzeczywiście się zdecydujecie 🙂 Ja do najdalej z Gabi wybiorę się póki co nad Polskie morze bo kocham nasze polskie wybrzeże!! 🙂 Chyba bałabym się lecieć tak daleko. No ale ja jestem przewrażliwiona 🙂 😜

P.S. A gdzie jest u na Cafe Lawenda ???? 😉 Nazwa zajebista 🤪


Dziewczyny, z tą naszą wyprawą to jest tak, że od zawsze o niej marzyliśmy i bardzo bym chciała, ale jeśli lekarz będzie widział jakieś przeciwwskazania, to oczywiscie poczekamy na odpowiedni moment, a pojedziemy na równie ukochany Hel, bo ja też kocham polskie morze 🤪 🤪

Co do szpilek - uwielbiam takie buty, wprost kocham...I uwielbiam w nich chodzić 😁

Cafe Lawenda jest od strony parku, w pobliżu Beki. Taka urokliwa knajpka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
sens napisał(a):
I do Admina
Drogi Adminie. Forum to miejsce publiczne. I jesli ktos o kims na nim pisze to na pewno nie "obgaduje" bo obgadywać to mozna po cichu w konciku. Jesli ktoś sie wypowiada publicznie to ma do tego prawo. Ludzie pisza o politykach itd... na różnych forach dużo gorsze rzeczy.
Przemyśl drogi Adminie sprawe bo użytkownicy to reklamodawcy itd.. a for o ciązy i macierzyństwie jest cała masa, a internet to wielka siła i można łatwo brzuszkowi zaszkodzić. A nie chcemy tego robić bo lubimy to miejsce.
A może to zesmsta za to że nie przeniosłysmy sie na mamusie.net? Kolejnii uzytkownicy, kolejni reklamodacy 😎 i ...... tyle

Proszę się stosować do regulaminu forum, zwłaszcza pkt. 10.h, jeśli komuś trudno dostosować się do tego punktu, będzie banowany.
Posądzanie mnie o zemstę, w dodatku z takiego powodu, jaki podałaś jest śmieszne.


Banowany banowany banowany 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joannka12 napisał(a):
Sens, oczywiście, że ostateczną decyzję o wyjeździe podejmiemy po urodzeniu Maludy. Poza tym chcemy polecieć gdzieś w okolicach kwietnia, więc Maluch już nie będzie aż takim Maleństwem. Mamy znajomych, z którymi jeździmy od lat na wakacje i oni byli pierwszy raz z dzieckiem na Kubie, jak Hania miała 5 miesięcy i wszystko było OK. Teraz Hanka ma 3 lata i zwiedziła z nimi już pół świata. Ale oczywiście wszystko zweryfikuje życie - as usuall 🙂


Aaaa jeśli mówimy o prawie półrocznym dziecku to zmienia postać rzeczy 🤪 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joannka12 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Joannka12 napisał(a):
Marzą mi się takie zajęcia w Kaliszu.
http://www.wodny-swiat.info/index.php?module=galeria4&dzial=5



Też bym chciała by takie zajęcia były w Kaliszu bo myślałam by iść choćby do Konsylium popływać z Gabrysią. Wiesz ile tam kosztuje basen dla matek z dziećmi???
Buty nie mój styl choć podobają mi się jak kobitki takie noszą, niektórym takie pasują, a ja wyglądałbym jak pokraka bo nie umiem chodzić w wysokich butach 😁 🤪
Co do wyjazdu to super i wyobrażam sobie, że nie możesz się doczekać ale czy rzeczywiście tak daleki wyjazd jest dobry dla maluszka ? 😮 Najlepiej byłoby zapytać pediatrę jak już rzeczywiście się zdecydujecie 🙂 Ja do najdalej z Gabi wybiorę się póki co nad Polskie morze bo kocham nasze polskie wybrzeże!! 🙂 Chyba bałabym się lecieć tak daleko. No ale ja jestem przewrażliwiona 🙂 😜

P.S. A gdzie jest u na Cafe Lawenda ???? 😉 Nazwa zajebista 🤪


Dziewczyny, z tą naszą wyprawą to jest tak, że od zawsze o niej marzyliśmy i bardzo bym chciała, ale jeśli lekarz będzie widział jakieś przeciwwskazania, to oczywiscie poczekamy na odpowiedni moment, a pojedziemy na równie ukochany Hel, bo ja też kocham polskie morze 🤪 🤪

Co do szpilek - uwielbiam takie buty, wprost kocham...I uwielbiam w nich chodzić 😁

Cafe Lawenda jest od strony parku, w pobliżu Beki. Taka urokliwa knajpka 🙂


A jest Piwko hehe (żarcik) bo jeśli taka knajpka do posiedzenia to można byłby kiedyś spotkanie zorganizować 🙂 Choć z naszymi temperamentami muszą być Orzechy bo tam potańczyć można 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie rozpisałyscie.Joanko brak słów jesli chodzi o lekarzy w szpitalu 😠Jesli chodz o imie dla chłopca to mi sie jeszcze podobał Ksawery lub Alan ale maz chciał proste imie wiec został Adas 😜No to kiedy organizujecie nastepne spotkanie na piwko? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolina36tydz napisał(a):
cześć kochane....co tam u Was?
Joanka jak dla mnie to te buty takie sobie.... Werka nie obrażaj Admina bo nas wszystkie " zabananuje"...zaraz mnie poprawi ale to świadome przejęzyczenie do Twojej wiadomości!!!!!!!!!!!!! jak będziesz tyle nas czytał to faktycznie będziesz wygladać jak ta Swinia czy to Wieprzek nie wiem, a może Antrykot!!!!!!!!!!!!1

jeszcze jeden tekst pod moim adresem w podobnym tonie, a dostaniesz bana na miesiąc.
Przeczytaj regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joanko a orientujesz sie może czy ten basen w Jarocinie jest ozonowany?
Martus ja też myślałam o Konsylium ale znajomi mi odradzają, że podobno bardzo dużo chloru i dzieciaczki maja problemy nie tylko ze skórą ale z drogami oddechowymi.
Ech.. ta nasza mieścina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...