Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
sens napisał(a):


Kochana a więc może Pani z Infolinii (tam pracuję hehe) powiedziała Ci o wypowiedzeniu 3 miesięcznym bo takowe jest tzn jeśli chcesz np zrezygnować to pisemnie należy złożyć wypowiedzenie w BOK do 25- tego czerwca i wtedy rozwiązanie umowy będzie skutkować na dzień 30 września. Druga opcja jest taka że idziesz do BOK i pytasz o promocję i podpisujesz nową od 1 lipca (jeśli zdążysz do 25- tego bo do tego dnia dokonywane są zmiany w systemie) albo tak jak Wercia poszła z zamiarem rezygnacji i dostała super promocję 🤪 Powodzenia 🙂


Dzięki Martuś za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobietki widze ze dzisiaj nikt sie tutaj nie pojawił pewnie wszystkie na spacerku 😉a my w domku siedzimy bo ja byłam przeziebiona i mały załapał i smara nie mozliwie cała noc nie spalismy tak go ten katar meczył 🤨teraz dałam mu czopek i usnoł ma stan podgoraczkowy byle dalej cos nie poszło byłam na polnej dzisiaj i była kiernowiczowa i stwierdziła ze tylko katarek a tak to czysty ale jutro pojade do swojej lekarki bo jesli jest stan podgoraczkowy to cos sie rozwija 🥴a nie chce na wekend zostac bez kontroli a dzisiaj chyba z 10 lekarzy prywatnie obdzwoniłam i nikt nie przyjmował masakra jakas 😠ide kobietki połoze sie chwilke pa miłego wieczorku pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam jeszcze żyję 😉 Mnie tu dobrze na tym forum i nie mam zamiaru narazie stąd zmykać 🙂 Mam nadzieję, że nie ja jedna. Co u Was kobietki? Jak postępy maluszków? Wandzia szpanuje zębem szczerząc się na prawo i lewo 😉 Chodzi sobie w łóżeczku trzymając się szczebelków. Może na nasze weselicho pójdzie już o własnych siłach, kto wie? I od przedwczoraj załączyło jej się "mamamamamamama..." i "babababaabababa...." 😉
A u Was są jakieś zęby? To znaczy u Was wierzę że są 😉, ale u Waszych pociech?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski ... ale sie czuje okropnie.. jej..
wczoraj wyłam z bólu wieczorem i dzis czuje sie nie lepiej.. do wieczorka czułam sie w miare dobrze męczyłam sie szyko ale to normalne ale wieczorem to normalnie przeszłam sama siebie.. nogi to mi tak spuchły że myślałam że mi pękną.. piersi mnie tak bolały że musiałam kłasc zimne okłady , plecy w odcinku piersiowym to myslałam że mi pekna a najgorsze że mała chyba ułożyła mi sie tak że żebra to normalnie chca mi rozerwać skóre takie uczucie mam..
normalnie nic mi nie pozostaje tylko płakac..
to jest taki ból że szok.. a do tego przed chwilka ze 6 razy kopnął mnie prad jak włączałam komputer... dobre...
nie wiecie czy jest jakis sposób na te bolace żebra? bardzo bola mnie z lewej strony zaraz umre normalnie..
a do tego mała dzis wcale sie nie rusza praktycznie i zaczynam sie martwic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer nieprzejmuj sie to normalne dziecko sie pewnie obraca i dlatego tak boli.Mnie to strasznie ciagła skóra pod piersiami jak szłam to normalnie od spodu rekoma trzymałam brzuch bo to był ból nie dozniesienia.Ewcia mój mały narazie nie ma ząbków ale ma bardzo twarde dziasła bo chrupki gryzie jakby miał zeby hehe.Narazie ssa palucha u nóg jak lezy z gołymi nózkami i to ciagle lezy na brzuszku bo na plecach nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczęta, Agatka do tej pory gadała bla bla bla i da da da a dzisiaj zaczęła ta-ta-ta-ta 🙂 Karol sie cieszy 🙂 no i dzisiaj byliśmy w gościach i moja kuzynka tak ją rozśmieszała że tak sie głośno śmiała że szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...