Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej martula nie zdradzilam i nie zapomnialam ale obecnie moj swiat kreci sie wokol coreczki, ale obiecuje poprawe 🙂 😘fajnie macie juz sie spotykacie wycodzicie razem a ja co,,, sama jak but 🙂

i ponowie pytanie 🙂
mam pytanie i nie wiem do ktorej z was gdyz nie pamietam loginu odnosnie rozstepow i gabinetu w kaliszu gdzie je usuwaja laserowo..? jedna z was ze mna wtedy pisala jak bylam w ciazy ze byla gdzies kiedys i usunieto jej z tylka i ud czy jakos takale ja nie pamietam jaki to salon? pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madziulka ależ ja z żadnymi pretensjami do Ciebie hehe. Miło że o nas pamiętasz 🙂 Malutka jest prześliczna!! 🙂 Odnośnie tych zabiegów to chyba Asia pisała ale już nie zagląda do nas 🤔
Ulcia daj znać jak po wizycie u lekarza... A może malutki ma kaszelek alergiczny czy coś...Kurcze nie wiem sama. Daj znać w każdym razie bo się będziemy zamartwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ide was poinformowac ze lekarka tez nie ma pojecia od czego ten kaszel sie utrzymuje i ze nic mu nie pomaga a zbadała go tak dokładnie zeby nic nie przeoczyc i wszedzie jest czysty zero oznak czegokolwiek i kazała mi zrobic wyniki czy aby wszystko wporzadku boi sie ze leukocyty sa wysokie i sie znow dzisiaj zestresowałam kłuli go w raczke i nie mogła znalez zyły masakra 😠 😠jestem w ogole dzisiaj juz wykonczona martwie sie jak te wyniki wyjda no ale musze czekac do jutra 😞 😞ide kompac mojego skarba zycze wszystkim miłego wieczorku pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Dzisiaj Nasza Rocznica Ślubu także myślę co tu wymyślić romantycznego 😜 Myślałam o kinie ale nie lubię chodzić do kina, wolę film obejrzeć w domku na spokojnie 🙂 Mam niewiele czasu bo Rafi będzie o 15 z pracy. Może szampan wieczorem i jakiś film hmm... 😉

Gabrysia jak mi wczoraj zasnęła o 17:15 tak dzisiaj wstałyśmy o 08.02 🤪 Co prawda miała w tym czasie 2 przerwy na jedzenie: 21, 1 i 5 🙂 No ale melodię do spania to ma na pewno po mnie hehe. Dzisiaj muszę tak zrobić żeby mi nie zasnęła na spacerze tzn muszę być już ok 17 w domku bo dwa dni jej nie kąpałam 🙃

Miłego dnia kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej dziewczyny;;Wszystkiego najlepszego Martusia z okazji rocznicy slubu przede wszystkim wspolnego zrozumienia i duzo miłosci 😘 😘a u nas dzisiaj oebrałam wyniki i okazało sie ze jest jakis wirus w organizmie i dlatego ten kaszel i leczenie w czwartek na kontrol;;ciesze sie ze nic powaznego bo od wczoraj normalnie byłam kłebkiem nerwow ale dzis juz troszke lepiej 🥴 🥴ide zrobic obiadek bo moje malenstwo spi a potem na spacerek bo to ostatnie dni ciepła;;pa miłego dnia wszystkim zycze a tobie Martusia i wieczorku no i ....nocy pa 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej my wrócilismy ze spaceru o dzis ma mężus ostatni dzien tacierzynskiego 🙂Martus WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I KOLEJNYCH LAT SZCZESCIA I MIŁOSCI!!! 🤪Mój Adas w domu lui chodzic a na dworze mnieja ale po mału se drepci .Ula zdrówka dla Patryczka 🙂Gdzie reszta dziewczyn?Miłego dnia koietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej a tu cisza;;Renia nie mam juz pomysłu na ten kaszel szkoda mi go dosłownie bo nic mu nie jest poza tym meczacym kaszlem mam juz dosc nie wiem jak mu pomoc zastanawiam sie czy nie isc jeszcze do jednego lekarza ale co jesli powie to samo i nic nie pomoze jutro mam jechac na kontrol a on nadal kaszle mysle ze przepisze jakies swinstwo nastepne a on jak widzi łyzeczke to zaciska usta i placz 😞 😞 😞ah szkoda słow ;;;Martusia jak tam wczorajszy wieczór ? ide robic obiadek pa miłego dnia i odzywac sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka ja na chwilke o mam ciezki dzien i wróciłam od ginegologa musialm zroic cytologie i przepisał mi taletki anty mam nadzieje ze nie ede po nich tyła 😞Ulcia nie wiem co ci powiedziec iedny Patryczek mój jak miał kaszel dawałam 3 razy dziennie Elofen to jest niedore w smaku ale dawałam tydzien Adasiowi i pomogło moze to y pomogło?a gdzie reszta? 🙂Sory za to pismo ale nadal niedziała ta klawiatura 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka. Wpadłam się tylko przywitać bo w końcu odebraliśmy klucze od mieszkania także jesteśmy w trakcie przeprowadzki. Jak się ogarniemy ze wszystkim to się odezwę 🙂 Zdrówka dla dzieciaczków!! Ulcia, ja myślę, że powinnaś innego lekarza odwiedzić. Może jakiegoś prywatnego... Nie wiem jak Ci pomóc. A reszta dziewczyn gdzie?? Wercia i Karcia się nie odzywają długo 🤔 Miłego długiego weekendu kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leże dzisiaj z Gabi na łóżku a na parapecie leży butelka z herbatką , ona pokazuje ręką i mówi "da" (co ma znaczyć- daj), a więc jak się pytam co?- to ona odpowiada "to" i pokazuje znów rączką. Czasem odpowiada "tak" w zależności od sytuacji np jak się zapytam czy chce mleka to mówi tak a jak nie chce to czasem odpowiada nie albo kiwa główką Jestem z niej bardzo dumna 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki byłam znów u lekarza i yeraz zgodziłam sie juz na antybiotyk 😞trudno ale juz nie moge patrzec jak sie meczy z tym kaszlem 🤨Martus fajnie ze juz na swoim jak sie rozporzadzisz to zdaj relacje ;;;ide kompac synusia bo tata w pracy jeszcze i dzisiaj sami pa miłego wieczorku wam zycze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus super i zdolną masz córcie a mój znów tak drepci tylko pokazuje charakterek jak czegos mu nie chce dac to kleka na kolana i płacze i tak mi go szkoda ze zaraz go tule.Ja zauwazyłam ze ardzo ładnie Adas przewraca strony w książece jak oglada orazki i podchodzi do lodówki i jak mam magnesy na lodówce od danokuów to se odkleja i przykleja z powrotem tak z pół godziny 🙂Ulcia wazne zey mu przeszło daj znac jak edzie poprawa pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej a co tu tak cicho nie miałam czasu wejsc o odkad mały chodzi to po prostu musze go ardzo pilnowac i wcale to nie takie łatwe o zawsze gdzies wejdzie i sie puknie a w tedy płacz jak tam wasze pociechy?Martus juz pewnie na swoim co?Gdzie reszta dziewczyn Ulcia jak Patryczek przeszedł mu kaszelek?gdzie Karcia ,Wercia?Ewa?taka tu cisza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koietki rawo dla Garysi juz ma tyle ząków supermMój Adas um wziasc szczoteczke i pokazuje jak sie czesze no i gada z tata przez telefon:lol 😁uzo lui tanczyc przy muzyce mały tancerz no i na dworze nie chce siedziec we wózku tylko sam chodzic swoimi sciezkami;Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka. No to brawo dla Adasia 🙂 Mądre te nasze dzieci 😉
Moja ma już w sumie 8 ząbków- rosną jak grzyby po deszczu hehe.
A co tu taka cisza?? 🤔
My dzisiaj jedziemy na wieś do teściów na 40- lecie pożycia małżeńskiego także szykuje się mała imprezka 🙂
Miłego weekendu kobietki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...