Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No hej kobietki ale dzis ciepło ja dzis robie chinczyka 😜Umyłam juz 3 okna dacie wiare normalnie mam werwe od samego rana 🤪Mój Adas tez dostał wczoraj katar narazie wodnisty ale mam nadzieje ze szybko przejdzie.Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
Agatka już zdrowa, może od poniedziałku pójdzie do żłobka albo jeszcze zostanie z tatą w domku, zobaczymy. Już prawie miesiąc razem siedzą sobie w domku i nawzajem się sobą opiekują 🙂 miałam dzisiaj wyjść z Agatkiem na sanki a tu śniegu brak.... Niedługo też pójdziemy na sczepienie, na raziem waży 1020g a mierzy ok 75cm chyba. Juz 2 razy obcinałam jej włoski bo tak szybko jej rosną i oczka zasłaniają 🙂 Karol kupił jej wczoraj nocnik, ale nie chce siadać, co się ją posadzi to wstaje i nie usiedzi dłużej niż sekundę 🙂 Najlepiej jej wychodzi tańcowanie 🙂 tańczy, dupką kręci, obraca się dookoła, z ręcami w górze lub bez, klaszcząc lub nie 🙂 buzi daje non stop mamie, i ciągle powtarza "nie nie nu nu nu" i grozi palcem 🙂 woła "tata" albo "agata" i cieszy się jak widzi dzieci w tv i krzyczy "dzidzi" 🙂 mały urwisek chowa się za fotelem, bierze wszystko co tylko napotka na swojej drodze... bawi się w "a ku ku" i boi się huśtawki 🙂 z łóżeczka ma już wystawione 3 szczebelki i czasami umie wejść i zejść ale jak się jej przypomni, wchodzi i schodzi z łóżka, otwiera szuflady i wszystko wyrzuca 🙂 co tam jeszcze.... bierze telefon i przykłada do ucha i mówi "tata", albo jak jej spadna łapetki to przynosi mi żebym jej założyła 🙂
No to na razie tyle 🙂 ide troche sprzątnąć, bo Agatka z tatą drzemkę sobie zrobili a potem wyjdziemy na spacerek 🙂 miłego dnia, pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miło Wercia że się odezwałaś 🙂 Cieszę się, że z Agacią już dobrze 🙂 Poza tym bardzo mądra z niej dziewczynka 🙂

Nie mam weny do pisania bo kac mnie męczy hehe

Renia, jak masz taką werwę to przyjdź mi umyć okna hahaha 😁 😁 😁
Ulcia, katarek często pojawia się przy ząbkowaniu. Albo może być o podłoże alergiczne. Dobrze że małemu już przeszło 🙂

My na zakupy lecimy jak młoda się obudzi. Jutro niedziela więc tradycyjnie muszę kupić coś na rosół i na drugie kurczaka. Wczoraj Gabi w konsekwencji spała mi 3 godzin i 10 minut 🤪 🤪Szaleństwo. Teraz na razie śpi godzinę.

Zabieram się za pisanie planu zajęć na pozostałą część lutego i na marzec. Wieczorem muszę jeszcze napisać plany tygodniowe więc masakra. Poza tym mam lekkiego kaca więc nie wiem czy coś wymyślę hehe.

Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej ale widze sie rozpisujecie sie normalnie nie nadążam czytac 😜Co sie z wami dzieje co 🙂Musze sie pochwalic ze Adas zaczoł mówic Baba Kapel czyli kacper no Mama i Tata to juz dawno mówił tez bierze słuchawke od tel i dzwoni do Taty 🙂mówi Daj 🙂a tak to bez zmian teraz ma katarek ale mój synus umi juz dmuchac w chusteczke i frida nam juz nie potrzebna 🙂Odzywac sie bo tak nie ma o czym pisac co sie u was d 🙂ieje opowiadac i mi łego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kovchane, ale mnie długo nie było 😞 alee nie mam wogóle czasu, jedynie jak Krzysio wraca z trasy to znajduje chwile no ale wtedy biegam po solariach czy innych małych przyjemnościach! Elizka zabkuje i od trzech tygodni walczymy z katarem, masakra...ciagle inhalacje, kropelki do noska i syropki;( ale najwazniejsze, że ze zlobka jest zadowolona 🙂 chociaż my równiez, dlatego polecamy 😉
tak myslę żeby zorganizowac Dzień Kobiet...co Wy na to???????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cisza kochane co wy takie zapracowane.Ja z reszta tez hehe ale raz po raz tu zagladam na chwilke dzis byłam w pepco kupiłam Adasiowi dresik i kilka bluzeczek 😜nadal sie odchudzam i 4 kg schudłam 🙂Aadas zaczoł duzo mówic np na kaczke kaka,umie pisac na kartce po swojemu hehe mówi daj ale ładnie trzyma długopis jak na takiego dzieciaszka 🙂a tak to broji woła juz kupke na nocnik zdaza sie ze nie zdazy ale juz prubuje 🙂a wy pochwalcie sie jakimis postepami 🙂pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renia33 napisał(a):
Ale tu cisza kochane co wy takie zapracowane.Ja z reszta tez hehe ale raz po raz tu zagladam na chwilke dzis byłam w pepco kupiłam Adasiowi dresik i kilka bluzeczek 😜nadal sie odchudzam i 4 kg schudłam 🙂Aadas zaczoł duzo mówic np na kaczke kaka,umie pisac na kartce po swojemu hehe mówi daj ale ładnie trzyma długopis jak na takiego dzieciaszka 🙂a tak to broji woła juz kupke na nocnik zdaza sie ze nie zdazy ale juz prubuje 🙂a wy pochwalcie sie jakimis postepami 🙂pozdrawiam!


Gratulacje dla Adasia!!! Brawo 🙂
Dla Ciebie Reniu również gratulacje !- 4 kg to już sporo 🙂 Ach ja też muszę zacząć się odchudzać bo wiosna idzie i więcej trzeba będzie odsłonić hehe.

U mnie w pracy spox, czas szybko leci, dzieci są kochane 🙂 A że większość z nich ma katarek to i mnie dopadło. Czuję się trochę do dupy bo zatoki zatkane no ale co zrobić- zajęcia trzeba przeprowadzić i być dyspozycyjnym zawsze 🙂

Gabi generalnie sporo potrafi że aż nie sposób wymienić hehe- ależ ja skromna haha. Ostatnio nauczyła się pokazywać na siebie i mówić "ja" 🙂 To takie słodkie hehe 😉 No i puszcza bańki , dmucha tak długo że cała woda by od razu poszła gdybym jej nie zabierała, no ale wydaje mi się to męczące...

Nikt nie zagląda kochane a jeszcze za czasów dwupaków było gwarno. Meldujcie się 🙂

Dobrej nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej martula!
u nas dobrze! leci ,malutka rosnie złosnica po mamusi wiec czasami daje mi w kosc!:_) ale jets taka kochana.. mója córeczka piekna..:_) widze że wasze maluchy juz tez takie duze jej jak ten czas leci a dopiero bylam w ciazy i mnie pocieszalyscie że niedlugo urodze..;_) a co tam u was? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej kobietki dzis piękny dzien 🙂Martus duzo zdrówka ci życze 🙂Widze ze do nas zajrzałas sliczną masz córeczke i to prawda czas leci strasznie szybko mój mały łobuz teraz spi 🙂a ja ide brac sie za prasowanie bo mam sterte ciuszków jak to przy dzieciach a ja mam razy 2 hehe 🙂Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki jestem i ja długo mni nie było ale nie miałam kiedy do was zajrzec ciagle do koscioła chodzimy a jak nie to przymiarki swiece rozance i w ogole wszystko co zwiazane z komunia;;;ale widze ze wy takze sie nie rozpisujecie;;;witam z powrotem Landusie 🙂a musze wam sie pochwalic ze moj Patryk zaczoł w sobote sam chodzic nicpon mały wchodzi nam na fotel i na ławe trzeba go cały czas z oka nie spuszczac;;ide troszke ogarnac mieszkanie dzisiaj wraca moja szwagierka ze szpitala z malenstwem ciekawe jak Patryk zareaguje?miłego dnia wam zycze i meldowac sie co u was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...