Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo dla Patryczka 🤪NO a unas nie zaciekawie Adas w niedziele wylondował na pogotowiu i ma antybiotyk przez 3 dni miał prawie 40 stopni goraczki i naloty na gardełku i do tego ucho go zaatakowało i ropnienie oczka mówie wam masakra ale juz dzis mija 3 dzien od podania antybiotyku i jest ok niestety musiałam mu podac 😞jesli chodzi o jakies postepy to Adas bardzo wymusza krzykiem wszystko chce tak sie prezy ze stoi na palcach ciagle broji ale jak to chłopak 🙂ładny mi to postep hehe no ale musz to przejsc z jedym przezyłam to i z drugim musze 🙂Miołego dnia kobietki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Kochane 🙂 widzę że choróbska w powietrzu....moja Elizkę wzieło zapalenie oskrzeli i ma 10 zastrzyków, bo 2 antybiotyki nie pomogły 😞 ale znosi to dzielnie Kochana....mam nadzieję że szybko jej przejdzie! ponadto ma anemię, ale badania szczegółowe możemy zrobić po chorobie! trafiłam na "swojeg" lekarza dr Proniaka, który odrazu stwierdził o co chodzi w tym kaszelku a nie jak nasz rodzinny lekarz wykończył by dziecko dwoma antybiotykamii! no ale teraz najważniejsze żeby dzieciaczki były zdrowe, i żeby w końcu było cieplutko...to będzie można wychodzić na długie spacerki i wogóle samopoczucie się poprawi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia, jeśli byś potrzebowała żelaza dla Elizki na tą anemię i przepisałby Ci Ferrum, to napisz - dam Ci, bo u mnie leży nawet nie otwarte, kiedyś kupione dla Wandzi, a aż takie tanie nie było, więc szkoda żeby się w razie czego zmarnowało.
Cisza tu coś ostatnio. Ja Was czytam jakby co i jestem, tylko pisać nie ma kiedy, bo mój łobuziak absorbujący 🙂 Muszę Wam się pochwalić, że od ponad tygodnia żyjemy bez smoczka 🙂 A zębów mamy już łohoho i jeszcze więcej 😉 No i jesteśmy już po ostatniej szczepionce - hurrrra 🙂!
A co z Bajkolandem? Ma któraś ochotę wyskoczyć z maluszkiem? To byśmy też dołączyły. My w Bajkolandzie byłyśmy raz, bo nam się bardziej podoba w Akwarium. To taka sala zabaw na Piskorzewiu. Jak któraś ma chęć - dajcie znać!
Co w ogóle słychać?? Coś większość z nas wymiękła i rzadko tu zaglądamy - czas by chyba nadrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jednak naskrobię coś teraz aczkolwiek nie za dużo hehe.
Ewcia, gratulacje dla Wandzi ! Ciężko ponoć oduczyć smoczka a tak pewnie poszło jej szybko co 🙃 Co do bajkolandu to nie byłam w czasie kiedy młoda już chodziła więc teraz byłoby pewnie jej bardziej ciekawie także chętnie. Tylko kiedy ja czas znajdę ? 😮 Muszę pomyśleć intensywnie 🙂 Fajni byłoby się spotkać 😉 Poza tym zbliża się wiosna wielkimi krokami więc może się w końcu jakoś spotkamy 🤪 🙂 🙂 Buziaki kochane i dobrej nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś, Ty to zajechana pewnie po całym tygodniu z maluchami, co? Dużo dzieci masz pod opieką? Ja szukam pracy, ale cienko póki co idzie. Jakbyście coś wiedziały, to dajcie znać.
A od smoczka o dziwo nie było trudno odzwyczaić. Po prostu któregoś wieczora stwierdziliśmy, że jej go nie damy i już. Bo ogólnie ona smoka prawie wcale nie używała, ale do spania zawsze był. A tu zdziwienie, bo ani jakichś większych fochów, ani nic, po prostu zapomniała, także fajnie 🙂
Idę w sobotę do Akwarium - tej sali zabaw. Jeśli są chętni - dołączajcie!
Ale tu pustki u nas ostatnio 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super że poszło bez problemów 🙂 Wandzia to w ogóle pewnie bezproblemowe dziecko 😉

U nas jest na tą chwilę 12 dzieci a nas jest dwie lub trzy, w zależności jak godziny się składają. Czasem na dwie godz zostaję np sama ale wtedy już dzieci są odbierane więc tragedii nie ma 🙂 Co do zmęczenia to masakra!! Dzisiaj po pracy nie wiedziałam jak się nazywam haha. Byliśmy na spacerze także to też nie lada wyzwanie opanować taką grupkę 😁 Cieszę się że weekedn choć jak zwykle szybko zleci. No a może nie... Miejmy nadzieję 🙂

A reszta gdzie??? Meldować się kochane i pisać co u Was?? 😉

Dobrej nocy i miłego wieczorku 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem 🤪nie mam czasami kompa przez to nie zawsze jestem widze ze Martus zapracowana ale daje raDE SUPER 🙂Ewus z praca to naprawde masakra to co sie złyszy to brak słów ale na pewno cos znajdziesz 🙂Ja juz byłam na spacerku od rana teraz Adas spi bo juz tylko raz dziennie a popołudniu wybieramy sie do parku pierwszy raz od zimy bo dzis pogoda cudowna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś mamy 666 stronę forum - szatańsko, hehehehe 😉
Wandzia bezproblemowe dziecko 🙂? Zależy co kto nazywa problemem 😉 Jest kochana. Ale mówić jej się za dużo narazie nie chce. Do mnie mówi "tata", a jak jej mówię "powiedz mama", to mi mówi "nie". I nie to, żeby nie umiała, bo jak ją czasem podsłucham, to do siebie mówi dużo, mama też. Po prostu uparty koziołek już od małego. Po mamie, hehehehe 😉 A wczoraj odstawiła swoje pierwsze arcydzieło na ścianie - za łóżeczkiem calutka żółta ściana pomazana czarną kredką... No ale tak to jest, jak głupia mama chcąc sobie jeszcze pospać, bo Wandzia wyspana o 6.30, daje dziecku kredki do łóżka żeby się sobą chwilę zajęło. No i się zajęło 😉
No ale w ogóle to słodziak, z każdym dniem coraz to lepsze numery wywija 🙂 🙂
Martuś, ja to Cię podziwiam z tym żłobkiem - zamiast sobie odsapnąć trochę w pracy od dziecka, to Ty z deszczu pod rynnę - do 12stki innych dzieci 😁 A poważnie - na pewno absorbująca ta praca, ale pewnie i satysfakcjonująca. Zresztą udało Ci się, bo ciężko znaleźć pracę w branży, w której się akurat chce, także super i cieszę się Twoim szczęściem 🙂
Fajnie, że chociaż Renia jeszcze tu czasem zajrzy, bo już chyba w ogóle w trójkę tu zostałyśmy. Werka, Karolcia - where are you???
Ulcia, a co u Ciebie 🙂?
A w ogóle: WIOSNA WIOSNA WIOSNA 🤪 🤪 🤪 Ale cieplutko, tak już by mogło zostac 🙂..... A jeśli zostanie, to lada dzień umawiamy się na spacer, bez żadnych sprzeciwów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki jestem i ja ;;;ale ciepełko co Patryk nie chce siedziec w domku przychodzimy tylko na sen he he;; Ewcia to ładnie mozesz wykorzystac chwile drzemki ale nie przejmuj sie ja tez wstaje o 6;30 bo mały bydzi sie o 6 ale jeszcze te pół godzinki polezy ale potem masakra krzyki takie wołanie itp.a tak ogolnie u nas ok mały juz sam chodzi i dzisiaj wylazł mu nastepny zabek a tak w ogole to jest taki nicpon ze masakra nie mopge go zostawic nawet na minute samego bo zaras cos zmajstruje albo siedzi na stole 🥴takze rece pełne roboty a i na roczek juz cos mysle bo wypada w 1 dzien swiat a potem jeszcze komunia i same imprezy w tym roku mamy;;;ide sobie teraz bo dziecie usneło a ja umyje podłogi lece zajrze potem;;;pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś, ja też się melduję 🙂 Ty to masz raj - 14.30 i koniec pracy - suuuper 🙂! Wrzuć jakieś nowe zdjęcie swojego szkraba, bo jestem ciekawa jak się zmieniła 🙂
A Ty Ulcia widzę, że masz łobuza nie z tej ziemi 😜 No ale chłopaki to już tak podobno mają 😉 Na pewno słodziak - łobuzuje, a potem uśmiech od ucha do ucha i mama rozbrojona, co 😉? No i u Was niedługo roczek - ale zleciało 🤪...
No chodźżeż któraś do Akwarium, noooo 🙂 Renia, Ty masz blisko - bierz Adasia, to się z Wandzią pobawią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobietki padam na pysk jak to sie mowi małego złapała grypa jelitowa ale to taka ze masakra wymioty biegunka i goraczka jestesmy po całej nie przespanej nocy bylismy u lekarza i jak nie pomoze do jutra to prawdopodobnie szpital bo takie małe dziecie szybko sie odwadnia ah nawet nie mysle o tym zebysmy mieli isc do szpitala narazie kurujemy sie czym sie da;;; 😞Ewcia u nas 8 kwietnia roczek tak ten czas zleciał ze nawet nie wiem kiedya Patryk nicpon ale jak cos zbroi to przychodzi i przytula sie i mówi mama cacy takze njest niesamowity;;lece kobietki bo mały zasnoł i jasie troszke zdrzemne;;;pa miłego dnia wam zycze;; 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej kobietki ja jak zwykle nie miałam kompa do póki nie kupie to tak bede od czasu do czasu zagladac bo pozyczam od mamuski 😜Ulcia biedny Patryczek ale teraz słychac ze dzieci czesto choruja ale zycze zdrówka 🙂Ewcia dopiero teraz odczytałam ze szłas do akwarium ale obok niemowlaka w czwartek tez otwarli nowa sale zabaw 🙂wiec tez mam blisko bo reklame widze z okna 😜Dzis mój mezus ma urodzinki wiec zrobie mu jakas miła kolacyjke przy winku jak wróci z pracy bo do22ej pracuje 🙂Jeli chodz o Adasia to po prostu masakra spi raz dziennie od rana np do11ej a pózniej cały dzien na dworze i na nogach kopie piłke na boisku nie chce wchodzic do domu sam daje mi buty i stoi przy dzwiach ze chce nadwór hehe.Woła normalnie mama i tata i bardzo duzo lubi jesc chodz nie wyglada 🙂Musze sie pochwalic schudłam 4 kg od lutego 🤪i nadal sie odchudzam bo jeszcze mam troche ciałka a co u was Martus jak Gabrysia co tam nowego potrafi chwalcie sie kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...